Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: TERA Online  (Read 22544 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #15 on: April 27, 2012, 11:05:20 AM »

Normalność jest pojęciem względnym, ale zgodzę się z tym ze każdy lubi co innego...
 
 
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #16 on: April 27, 2012, 12:20:14 PM »

ilość serwerów na starcie świadczy, że chyba sami wydawcy nie spodziewają się większego szturmu na ich produkcję:

    Server 1: Velik – Type: PvE – Language: EN/EU
    NEW - Server 2: Allemaintheia - Type: PvE - Language: EN/EU
    Server 3: Essenia – Type: PvP – Language: EN/EU
    NEW - Server 4: Samael - Type: PvP - Language: EN/EU
    Server 5: Kaia – Type: PvE – Language: DE
    NEW - Server 6: Elion - Type: PvE - Language: DE
    Server 7: Arachnea – Type: PvP – Language: DE
    Server 8: Elinu – Type: PvE – Language: FR
    Server 9: Callida  – Type: PvP – Language: FR

gra pewnie dość szybko trafi na listę F2P (jak ktoś już wcześniej zauważył)... a może się mylę i gra będzie miała swoją rzeszę wiernych fanów.

Tylko, że przez pryzmat waszej dyskusji zastanawiam się czy osoby mające więcej niż 16+ lat powinny sięgać po ten tytuł, bo mogą zostać posądze o pedofilstwo. :)

Nie mówiąc już o ludziach w naszym wieku :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #17 on: April 27, 2012, 02:04:45 PM »

Imo jeśli patrząc na grafikę i pomysły z tej gry ludzie myślą o pedofilii to nie do końca coś nie tak jest z gra a z ludźmi którzy patrzą przez ten medialny pryzmat i pranie mózgów które nam media fundują od wielu lat...

 Gdzie i kiedy producent gry powiedział ze postacie tej rasy są zrobione po to by 8 letnie dzieci mogły się odnaleźć w tym wirtualnym świecie? Ograniczenie wiekowe jest od lat 16 tu, czyli mówiąc coś takiego sami lamia prawo zezwalając na tworzenie kont użytkownikowi który reguje się z mniejsza ilością lat...

  Idac dalej tym tropem można powiedzieć, ze przeglądając rodzinny album i widząc w nim nasze zdjęcia nago kiedy byliśmy dziećmi, można powiedzieć ze nasi rodzice tez mieli dewiacje na tym punkcie...

 Idac jeszcze dalej tym tropem, Blizzard powinien usunąć gnomy z gry. Przecież tez wyglądają jak 8 latki, tyle ze może w nieco mniej białych gaciach.

 Cos tu nie gra, albo zwyczajnie wyolbrzymiacie.

Setki tysięcy godzin pracy grafików, podsumowane jednym prostym "gra dla pedofili"  Tego nie ogarniam.

 No ale ja tu tylko troluje :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #18 on: April 27, 2012, 02:43:52 PM »

Inne rasy wyglądają ok, tylko te dziewczynki z króliczymi uszami sprawiaja takie wrażenie.

Co ma poza tym ilość godzin pracy grafików do rzeczy? W hentai podejrzewam graficy tez wkładają duzo pracy - i niewątpliwie wyobraźni ;-)

Jeśli gra jest 16+, jest w niej duzo krwi i nagości, to na cholerę tworzą rasę adresowaną do 8-letnich dziewczynek?
A i sorry, nie porównuj gnomów z WoW'a - tam jest inna kreska i trochę inna konwencja (postacie są mimo wszystko dość komiczne i nie są porozbierane),a tu w wersji nieocenzurowanej masz rasę, która wygląda jak 8-letnie dzieco, a gnie się w erotycznych pozach, wypina tyłek, kołysze biodrami i mozna ja rozebrać. See the difference?
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #19 on: April 27, 2012, 02:59:59 PM »

Rudobrody mimo że z nim na ten temat nie rozmawiałem w żadnej formie, to żartował.
Myślę że chciał nam powiedzieć ..."zagrać nie zagrać ... po testowałbym, ale sam to raczej nie i te "skojarzenia." Jeśli znajdzie się Twierdzowa delegacja to się dołączę ... to chciał powiedzieć i nie adresować tego Korean Artu do pewnej grupy zwyrodnieniowej.
Jeśli się mylę, popraw mnie rBrody.
Rudobrody, jest kilka osób które już dzisiaj będą żyć w tym świecie. Sam Tera kupiłem kartonik. Bardzo pozytywnie ten Korean Art mnie zaskoczył.
Zachęcam Tera wszystkich do wspólnego gwałcenia palenia i plądrowania, oczywiście w naszym przypadku rBrody po betateście GW2.
Znając podejście Naszych "Bliźniaków" (uparli się na Twierdze na serwerze USA) to nie odpuszczą aby Twierdzy nie było na serwerze EU.
Dobrze by było, aby znalazła się sensowna gromadka tak aby to miało ręce i nogi.
Nie ważne czy Tera to tylko Tera czy może na dwa miechy i już nie Tera.
Miniony weekend pokazał jak dobrze można się bawić wieczorową porą, bo te cudowne słoneczko to chyba nikogo nie utrzyma przy kompie co mamy za oknem od kilku dni.

Gdyby ktoś chciał Tera jeszcze sobie pograć to stare kluczyki z bety to umożliwiają.

Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #20 on: April 27, 2012, 03:18:32 PM »

No właśnie I don't. Ale to dlatego ze to co wirtualne jest wirtualne, a pedofilia jest jak najbardziej realna.

 I dlatego ciężko mi pojąc takie generalizowanie. Takie szukanie dziury w całym, skakanie ze skrajności w skrajność. Doszukiwanie się "dewiacji seksualnych" w tym jak Azjaci prezentują swoje pomysły na graficzne fajerwerki.

 Rasa Elin jest tak samo "cute" jak gnomy w wowie tylko zaprezentowana w inny sposób, przez grafików i specjalistów od animacji ruchu.

 Dzieci tańczące salsę i inne tym podobne tance, są tez chorym wytworem wyobraźni niespełnionych rodziców`?
 
 TO jak odbieramy tego typu materiał, jest w dużym stopniu uwarunkowane tym jakie wychowanie otrzymaliśmy, w jakich realiach się wychowaliśmy i to jaki światopogląd zdążyliśmy w sobie ukształtować.

 Ale jakie to ma znaczenie w piątkowe popołudnie.. Weekend . yuuuhuu...
 
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #21 on: April 27, 2012, 04:13:02 PM »

Ostatni post w temacie - juz więcej trollowac nie będę. Jak coś, zapraszam na priva :)

To nie jest generalizowanie ani skrajność - podajesz przykład dzieci tańczacych salsę/rumbę (taniec zmysłowy, epatujacy seksualnością). To, jak te dzieci sa ubrane (staniczki, mocny makijaż itp) to jest kreacja dorosłych. Polecam program ilustrujący "niespełnione pragnienia rodziców" pt. "Toddlers & tiaras" (dzieci przebierane za prostytutki, ze sztuczna opalenizną, mocnym makijazem i sztucznymi cyckami). Pewnie to, co tam prezentuja też jest wg. Ciebie normalne.
I jeszcze jedno - odbieranie takiego typu treści może być podyktowane nie wychowaniem, a wrazliwością wynikajacą z okreslonego wykształcenia czy doświadczenia zawodowego (pracowałeś kiedyś z dziećmi wykorzystywanymi seksualnie? Jak nie, to naprawdę masz małą wiedzę na temat).
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #22 on: April 27, 2012, 06:21:10 PM »

wracając do tematu samej gry :)

http://www.gram.pl/news_8ArhGuy0_TERA_8211_aktywacja_klucza_do_head_startu_grozi_utrata_kodu_i_zbanowaniem_konta.html

Uwaga, jak ktoś kupił grę w Polsce, jest niestety mega problem z headstartem (szczegóły w linku). Szczerze powiem to się dziwię, bo odkąd pamiętam, to klucz pre-orderowy to zawsze był inny niż ten z pudełka.

A co do punktu widzenia - to wiecie niektórzy uważają, że elfy... są gejowskie  ;)  :D co wcale nie przeszkadza grać milionom ludzi na świecie właśnie ta rasą  ;) :D no ale dość offtopicu :)

Miras -> pewnie że żartowałem. Co do grania to wiesz, że jestem raczej niepoprawnym kolekcjonerem niż hardcorem (OMG użyłem tego słowa ;)) więc na pewno trochę pogram i rzucę w kąt. Niestety brakuje już czasu na siedzenie codziennie przy kompie. Może jak moje dzieci osiągną wiek 8+ to wrócę do gry razem z nimi  :D
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #23 on: April 27, 2012, 07:12:04 PM »

Szczerze, to gra nie jest wybitna ale dość fajnie mi się grało (testowałem przez wszystkie beta weekendy). Ja osobiście lubię anime, mangę i manhwę ale za diabła nie potrafię zrozumieć po co w tej grze "dziewczynko-króliki" szczególnie, że to jest wersja na rynek zachodni nad którą pracowali bardzo długo... ::) Przy całym moim pozytywnym nastawieniu do wszelkich tego typu dziwactw uważam, że ta rasa - pomijając już nawet te pedofilskie aspekty - to kompletny niewypał. Masę potencjalnych graczy przez to stracili, bo przeważnie kiedy europejski gracz spotyka w grze bobra z 5 metrową lancą albo dziewczynkę z uszami królika w różowej sukience w gwiazdki i 3 metrowym mieczem to nie myśli: " o jaaaacie ale śliczne, słodkie i kawaii" ale pierwsze co mu przychodzi do głowy to "o jaaaa pierdole co to kurwa jest". Nie odrobili lekcji z przystosowania produktu na inny rynek, ale było dużo podobnych wpadek w historii ;) Tak na rozładowanie atmosfery - dużo jeżdżę po świecie i zawsze mnie dziwiło, że często te same samochody w ameryce południowej, azji, australii i afryce mają inne nazwy, aż trafiłem na to: 


MITSUBISHI PAJERO - słówko ‘pajero’ w języku hiszpańskim oznacza onanistę, więc w krajach hiszpańskojęzycznych sprzedają je jako MONTERO.
FORD PINTO- w brazylijskiej odmianie języka portugalskiego oznacza po prostu małego członka (o ile w Hiszpanii ktoś mógłby się skusić na 'onanistę', to myślę, że żaden facet w Brazylii nie chciałby mieć samochodu o nazwie 'mały penis')
ROLLS ROYCE SILVER MIST- W Bogatych Niemczech słowo 'Mist' tłumaczone było jako 'kupa gnoju'. Oznaczało to więc 'Srebrną Kupę Gnoju'. (nie bez powodu nazwa została zmieniona z Silver Mist na Silver Shadow)
KIA PICANTO- tu znowu w języku brazylijskim, Słowo 'Pica' oznacza penisa a 'Cant' - śpiewać. Jest to wiec Kia 'Śpiewający Penis'.

itd.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #24 on: April 27, 2012, 07:43:24 PM »

Ta gra niewątpliwie wywołuje i będzie wywoływać emocje. A jeżeli ktoś chciałby cenzurować tą grę lub przerabiać, to musiałby chyba wyciąć połowę zawartości. Bo nie tylko o dziewczynik-króliki chodzi, ale i o inne rasy i NPC:

http://www.youtube.com/watch?v=RSHBvWsE0OA&feature=related

spodobał mi się komentarz pod załączonym filmikiem:

"This game makes no sense. They design it with a highly involved Active Combat system requiring both hands... then they design the characters like this. I AM CONFUSED."  ;D ;D ;D

to tak nawiązując do Pajero  ;D
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #25 on: April 28, 2012, 10:15:10 AM »

No dobra, ogłaszam, że w tej jakże kontrowersyjnej grze :) oddział Twierdzy również wbił swój sztandar.  :D
Na razie jako Gildia Znajomych (więc każdy ma możliwość rekrutacji i wrzucania i brania z banku wszystkiego), a co potem to się zobaczy.

Jesteśmy na serwerze z całą polską społecznością, więc jak nie zbierze się wystarczająco dużo osób to po prostu bez potrzeby ponownego levelowania połączymy się z innymi.

Póki co:

Server 3: Essenia – Type: PvP – Language: EN/EU


Po inva wbijać do:
* Rudobrody
* Miriam
Liquorek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #26 on: April 28, 2012, 05:01:59 PM »

Server 3: Essenia – Type: PvP – Language: EN/EU

  :( Wczoraj i dziasiaj ten serwer jest strasznie zapchany. Wczoraj na pierwsze zalogowanie czekałem 38 min/ zonka 35 min... Potem sprawdziłem czy po stworzonej postaci i wyrzszym lev bedzie logowało szybko i sie zawiodłem 28 min czekania.
Test dzień kolejny godzina 16:58 czas oczekiwania 48 min ....  :-[ łojej łojej
Ciekawi mnie czy producenni to poprawią, a trzeba wspomnieć, że to beta test. Nie wyobrażam sobie co bedzie sie działa za miesiąc czas oczekiwania pewnie powyrzej 2 godzin.

No niestety jedyny serwer PVP to SAMAEL - Pozostanie mi z żonką tu grać  :(
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #27 on: April 28, 2012, 05:13:13 PM »

Ciekawi mnie czy producenni to poprawią, a trzeba wspomnieć, że to beta test. Nie wyobrażam sobie co bedzie sie działa za miesiąc czas oczekiwania pewnie powyrzej 2 godzin.
A to nie jest headstart czasem ? ;D
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #28 on: April 28, 2012, 06:58:47 PM »

moim zdaniem nastepna gildia pvp nie jest juz potrzebna poniwaz wszystkie gildie polskie sa teraz na serwrach pvp>nie ma za to zadnej na serwrze pve a zapotrzebowanie jest duze bardzo duze po prostu sie tak zlozylo.mozna by stworzyc cos na serwrze pve jak ma ktos jeszcze ochote niech da znac.ja sam gram na serwerze
Server 2: Allemantheia - Type: PvE - Language: EN/EU
jak co odezwijcie sie w grze nick
gurghul badz julia
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #29 on: April 28, 2012, 09:45:17 PM »

dzam, a dlaczego ten serwer wybrałeś? z tego co widzę to polskie community PVE siedzi na Veliku. Więc nawet jak nie będzie w Twierdzy zbyt dużo chętnych to się z innymi pogra.

piszesz o dużym zapotrzebowaniu, możesz przybliżyć temat? ile osób byłoby chętnych? itd.
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print