Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Chronoscrolle  (Read 1822 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: May 13, 2012, 09:33:27 PM »

http://tera-online.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=62

Znalazłem takie coś, ogólnie o ile dobrze zrozumiałem co tu napisali, będzie można od innych graczy za golda kupować tzw Chronoscrolle które będą nam przedłużać subskrypcję (z racji tego że tekstu trochę jest a mi się oczy kleją to mogłem coś źle zrozumieć) w każdym razie powiedzcie co o tym sądzicie. Osobiście słyszałem że odpowiednik rzeczonych scrolli w EVE Online (PLEXy czy jakoś tak) chodzily po cenach z kosmosu wziętych (mam nadzieję że to ze względu n realia gry xD)

P.S. Jak ktoś jest w stanie to wyjaśnić prosto, klarownie i krótko to sądzę że wiele osób będzie mu wdzięcznych przeczytanie tego artykułu trochę czasu mi zajęło, a czytam dość szybko (jakoś szczególnie prosto to on napisany też nie jest, ale przynajmniej po polsku)
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #1 on: May 14, 2012, 04:03:56 PM »

Prosta sprawa scroll daje 30 dni,za kasę w gold będziesz mógł to kupić na ah.Ale 2 metodą pozyskania scrola da sie go kupić na oficjalnej stronie tera (będzie sie dało za parę miesiecy) i później możesz go odsprzedać za kasę w grze.Całą metoda służy do walki z gold sellerami i jest dość dobze sprawdzana metoda.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #2 on: May 14, 2012, 07:55:18 PM »

tak, to jest dokładnie to co w EVEOnline - PLEX i co dzam napisał. W EvE Online ceny nie były wcale "z kosmosu" :) bo jeżeli ktos grał przeciętnie długo codziennie to mógł sobie spokojnie zarobić (w przeróżny sposób) i miał kolejny miesiąc grania za free.
Z tym, że tam to raczej działało tak - zarabiałeś ISKi w grze aby grać za free. Tutaj chyba to będzie w drugą stronę - zarabiam w realu aby kupić przedmioty (za golda) całkowicie legalnie. Jak to się sprawdzi w TERA? zobaczymy, tutaj chyba nie ma aż takich możliwości zarobkowych jak w EvE więc chyba się w dobrą stronę.
Pages: [1]
  Print