Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Nieobecności  (Read 7262 times)
abu....
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« on: June 09, 2012, 03:09:54 PM »

 niestety musze zrobic se przerwe spowodowana  2 powtorkami wiec   najprawdopodobniej wroce do gry dopiero po wakacjach ....trzymajcie sie cieplo i rosnijcie w sile :P
Tarhunt
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #1 on: June 11, 2012, 05:55:10 PM »

Witam. Założyłem ten topic również i nie tylko dla siebie ale i dla Was.
Przepraszam za swoją nieobecność, ale troszkę spraw muszę poukładać w rl. Mam taką wielką nadzieję, że od następnego tygodnia wrócę do gry :)
Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #2 on: June 13, 2012, 12:16:42 PM »

Nawał pracy i późne powroty sprawiają, że ,wstyd się przyznać, około 22.00 padam na pysk, więc na pewno do weekendu nici z logowania w grze  :(
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: June 16, 2012, 07:48:19 PM »

Ja obecnie nie loguje się ze względu na Mistrzostwa Europy w "haratanie gały" ;) W międzyczasie kończy mi się subskrybcja i czy ją przedłużę to już inna rzecz...  :-\ Gra jest piękna graficznie, przy czym świetna jest wydajność silnika, combat system bardzo fajny, ale reszta niestety jest nudniejsza niż flaki z olejem :( Osobiście kompletnie mi nie pasi "czysto sportowy" content pvp co u mnie skreśla Terę jako tytuł pvp, cały ten system polityczny w obecnej formie to jakaś kpina jest, a content pve w endgame sprowadzający się do total farmy 2 instancji 5 osobowych też bardzo rozczarowuje :(
Grało mi się bardzo fajnie, pewnie dalej bym grał i Tera jakoś z braku-laku dawała by radę, ale szczerze to mi się średnio chce grać w coś co się obecnie sprowadza tylko i wyłącznie do farmy, więc jeśli mam "szansę" naturalnie odstawić ten tytuł w pizdu to z tego skorzystam, choć nigdy nic nie wiadomo ;) Po EURO pewnie wezmę się znowu konkretnie za pvp w EvE :) Pozdrawiam o/
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #4 on: June 18, 2012, 10:27:43 PM »

niestety nawał pracy i skumulowane wizyty rodzinki skutecznie wyeliminowały mnie ostatnio z gry, to się wkrótce mam nadzieję zmieni...
huckster
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 157


« Reply #5 on: June 19, 2012, 03:25:47 PM »

Ja podobnie jak przedmówcy. Plus casualowo gram z kumplami w D3 (które i tak jest dość nudnawe :) - kończę Nightmare właśnie z demon hunterem lvl 49).
Braciwoo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #6 on: June 26, 2012, 12:17:36 PM »

zgłaszam niestety nieobecność z powodu rozwalonego kompa xD ;)


Pozdrawiam


---- juz naprawione i znów w grze ;)
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #7 on: June 26, 2012, 01:54:54 PM »

RL dopadło i mnie ;)
ponad 6 miesiecy nołlajfowania w SWTOR i TERA chwilowo sie dla mnie kończą - na chwilę - mogę sie pojawiac w grze ale z pewnymi przerwami - abo mam wykupione na pełny miesiąc.

Do zobaczenia wkrótce znowu na pełnym etacie.


Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #8 on: July 11, 2012, 06:02:41 PM »

30 dni podstawki się skończyło... preepaid wykupiony ale nieaktywowany, czekam na przypływ chęci do gry. Na razie przerwa pewnie do końca wakacji.

P.S. Zellis i Dranej też pauzują.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #9 on: July 17, 2012, 03:24:35 PM »

Wszyscy już zapewne wiedzą, ale zostawię informacje w formie pisemnej ;D

Od 18.07 mnie nie będzie. Powrót planuje pod koniec Lipca/początek Sierpnia.

Nieobecność spowodowana wyjazdem na wakacje ;]
Pozdrawiam.
Seuel
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #10 on: July 18, 2012, 09:58:20 AM »

Witajcie Kochani :-)

Tak jak juz mowilem na mumblu ze mnie nie bedzie od dzisiaj w grze do niedzieli gdyz wyjezdzam:-)
Wiec moze czasami zawitam gdyz nie wyobrazam sobie was za dlugo nie slyszec ;-).
Wyjeżdżam dopiero w piątek więc do tego czasu może uda mi się jeszcze pojawić w Terce :-)

Pozdrawiam wszystkich z Gildii
Seuel
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #11 on: July 18, 2012, 04:39:20 PM »

Hmm zacznę od komentarza poprzedniego posta... mumblu? To dlatego ostatnio takie pustki widuje na TSie, na mumbla się przerzuciliście?

A teraz koniec z offtopem. Możecie mnie nie pamiętać bo po 1 m-cu nie miałem na przedłużenie i dopiero miałem pre-paida kupić pod koniec wakacji, ale. Właśnie sobie przeczytałem zamieszczone wczoraj info odnośnie nowych zasad Twierdzy TERA.
Niestety dobrze wiem iż nie będę się potrafił do nich przystosować, a jako że nie wyobrażam sobie gry w MMO w którym działa Twierdza w jakiejkolwiek innej gildii, pozostaje mi jedna rzecz.
Po prostu tak samo jak w Rifcie (tam również przerzucaliście się na hardcore (już nie mówię, że zgodnie z kodeksem wspólnym dla wszystkich oddziałów jesteśmy gildią typu organized casual (w Rifcie próbowałem logicznej dyskusji, więc wiem, że nic tak nie wskóram, więc nawet nie próbuje))) odwieszam miecze nad kominek i żegnam was wszystkich serdecznie, bardzo miło mi się z wami przez ten 1 free m-c grało.

Do ewentualnego zobaczenia na szlakach innych przygód i jeszcze raz pozdrawiam serdecznie - ja Evanlyn

P.S. Ciekawym jest fakt, że oba te "wywrotowe" oddziały montował nasz zacny Mirackle (choć jak widzę obaliliście go/zrezygnował)
Abigeil
Moderator
Przybysz
*****
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #12 on: July 19, 2012, 01:03:46 PM »

W ramach wyjaśnień odnośnie TSa – z uwagi na zmiany które wystąpiły ( była to potrzeba chwili ) mumble był jedynym komunikatorem, który był od razu „pod ręką” dzięki życzliwości graczy  :) .
Zdaje  sobie sprawę że, niektóre osoby mają z nim problem, dlatego  staramy się przeprowadzić  przez niego „bezboleśnie” .

Nie wiem jak było za czasów Rifta, wiem natomiast jedno , że w Terze szanujemy regulamin Twierdzy i nikogo na siłę do niczego nie będziemy zmuszać . Każdy z Nas jest inny i ma inne potrzeby ( dlatego tu sam dokonujesz wyboru- rozmawiamy a nie unikamy rozmów ) .Nie zapominamy, że gra ma nam Wszystkim sprawiać przyjemność i radość. Ma to być miła odskocznia od problemów dnia codziennego, a nie sprowadzanie dodatkowych tutaj.  Staramy się , aby  każdy znalazł swój „ciepły i przyjazny kąt”,  gdzie może się spełniać i realizować według swoich potrzeb. Sama nigdy nie byłam zwolenniczką gry typowo pvp (hardcore)  , ale dzięki pomocy innych powoli nabieram przekonania ,że fajnie jest czasami „sklepać" tyłek przeciwnikowi, a nie być wiecznie „obijana” przez innych.
Jeżeli masz obawy,  że sam się w tym nie odnajdziesz nie musisz się obawiać że, zostaniesz sam i nie będziesz miał z kim grać . Zawsze 60lvl pomagają innym np. zaliczyć instancje , ubić bamy.  I wierz mi, obecnie nie robią to z „łaski” a z czystą przyjemnością, bo po to jesteśmy Gildią aby wzajemnie sobie pomagać i wspierać się .
Mam nadzieję ,że jeśli będziesz zerkał na miecze odwieszone  nad kominkiem i zatęsknisz za nimi , a polerowanie ich znów sprawi Ci przyjemność ( chęć poznawania nowych przygód w Terze będzie Cię kusić) pamiętaj „drzwi” Twierdzy są zawsze otwarte  :).

Pozdrawiam,
Abi
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #13 on: July 19, 2012, 06:23:44 PM »

W ramach wyjaśnień odnośnie TSa – z uwagi na zmiany które wystąpiły ( była to potrzeba chwili ) mumble był jedynym komunikatorem, który był od razu „pod ręką” dzięki życzliwości graczy  :) .
Zdaje  sobie sprawę że, niektóre osoby mają z nim problem, dlatego  staramy się przeprowadzić  przez niego „bezboleśnie” .

Nie wiem jak było za czasów Rifta, wiem natomiast jedno , że w Terze szanujemy regulamin Twierdzy i nikogo na siłę do niczego nie będziemy zmuszać . Każdy z Nas jest inny i ma inne potrzeby ( dlatego tu sam dokonujesz wyboru- rozmawiamy a nie unikamy rozmów ) .Nie zapominamy, że gra ma nam Wszystkim sprawiać przyjemność i radość. Ma to być miła odskocznia od problemów dnia codziennego, a nie sprowadzanie dodatkowych tutaj.  Staramy się , aby  każdy znalazł swój „ciepły i przyjazny kąt”,  gdzie może się spełniać i realizować według swoich potrzeb. Sama nigdy nie byłam zwolenniczką gry typowo pvp (hardcore)  , ale dzięki pomocy innych powoli nabieram przekonania ,że fajnie jest czasami „sklepać" tyłek przeciwnikowi, a nie być wiecznie „obijana” przez innych.
Jeżeli masz obawy,  że sam się w tym nie odnajdziesz nie musisz się obawiać że, zostaniesz sam i nie będziesz miał z kim grać . Zawsze 60lvl pomagają innym np. zaliczyć instancje , ubić bamy.  I wierz mi, obecnie nie robią to z „łaski” a z czystą przyjemnością, bo po to jesteśmy Gildią aby wzajemnie sobie pomagać i wspierać się .
Mam nadzieję ,że jeśli będziesz zerkał na miecze odwieszone  nad kominkiem i zatęsknisz za nimi , a polerowanie ich znów sprawi Ci przyjemność ( chęć poznawania nowych przygód w Terze będzie Cię kusić) pamiętaj „drzwi” Twierdzy są zawsze otwarte  :).

Pozdrawiam,
Abi


xD Dwie zupełnie odmienne reakcje ale w sumie obie prawdziwe (2 na pma), że będę na nie zerkał to nie wątpię (choć nawet jakbym wrócił to wątpię żebym po takiej przerwie coś warkiem zdziałał), ale nawet jakbym miał wrócić to na pewno nie w tym roku (wciąż długi za dentystę nie spłacone jeszcze 300 zł (rośnie ciągle bo dopożyczam żeby utrzymać neta)), są też zasadniczo 2 inne powody 1 to prosta zależność między moją kiepsko koordynacją a nawalanką PvP (raz mi się w terze tylko trafiła jakaś PeKara którą dałem radę ubić bo za wolna była nawet dla mnie) druga to prowadzony przeze mnie oddział DDO oraz fakt, że zostałem po rezygnacji Bedharotha ja mam się zajmować działem DDO na naszym powstającym serwisie (wczoraj mi powiedział, że on nie może co zresztą rozumiem, ale będę miał robótkę z ogarnianiem a bieżąco DDO (a ta gra zmienia się jak szalona jak ostrzeżesz o bugu który coś utrudnia to po tygodniu go najczęściej nie ma (gorzej, że często bywają zmiany w mechanice))). Tak więc na mój powrót jest może 1% szans, już prawdopodobnie z planów pogrywania w GW2 tez zrezygnuje (jeszcze zobaczę jutro betę, bo dzięki uprzejmości gildiowego Conana mam kluczyk xD). A fakt, że prośby o pomoc w twierdzy nie przechodzą bez echa to znany jest jak świat długi i szeroki i obronie tej racji wielu (w tym ja) podniesie miecz.

P.S. A tego mumbla będziecie już mieć na stałe? Jeśli tak to kto poza Mirkiem i tobą Abi ma Admina (ofc z tych co wchodzą), żeby wiedzieć do kogo walić jak mam sprawę, póki co nam te kanały jeszcze starczą (Gośka nie może niestety używać TSa, bo ma za słaby net, więc Marcin tez nie zawsze siedzi), co będzie potem się obaczy, gra wraz z dodatkiem przyciąga nowych graczy (dotąd rezygnowało wielu polaków jak widzieli że to nie FR, który teraz dodali rozbudzając nasze nadzieje xD)

Pzdr Evanlyn/Aliiszaa/Filavorin

Edit: Cholera ale wielki post mi wyszedł xD
Abigeil
Moderator
Przybysz
*****
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #14 on: July 29, 2012, 07:22:49 PM »

Witajcie Maluszki  :)


Pewnie już wszyscy wiecie, ale i tu zostawiam informacje, aby nie było później niedomówień.
Zgłaszam swoją nieobecność od 30.07. do 20.08. ( z powodu urlopu).
W celu uniknięcia  zamieszania oficjalnie dziś przekazuję obowiązki guildmastera Martelowi.
Mam nadzieję, że będziecie mu pomagać jak do tej pory mnie. Liczę na Was Panie i Panowie.
Życzę Wam miłej i udanej zabawy z Terą , a jak wrócę to pewnie nie jedną 60-ke już zastane  ;D.


Ps.
Od czasu do czasu  „zawitam” się z Wami przywitać   ;)

Pozdrawiam,
Abi.
Pages: [1] 2
  Print