Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Crafting W Warhammer Online  (Read 20994 times)
kdh
Gość
« Reply #15 on: September 21, 2008, 06:35:35 PM »

Jestem za udostepnianiem składników - mogę je wrzucać za jakieś grosze na aukcjach, mogę rozdawać za darmo, wszystko mi jedno - ustalmy tylko jak to ma wyglądać i tyle.

Pytanko z innej beczki - jak się sprawdza/ustawia aukcje? - widzałem w poczcie zakładkę dotyczącą aukcji, ale na razie nie wymyśliłem gdzie te aukcje się zakłada czy przegląda.
Wacol
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 173


For The Destruction !


« Reply #16 on: September 21, 2008, 06:37:55 PM »

Aukcje zakladasz w glownym miescie, a zakladka w mailboxie jest tylko na odbieranie przesylek z goldem czy niesprzedanymi itemami,  zeby ci sie z innymi meilami nie mieszalo.
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #17 on: September 22, 2008, 01:34:58 PM »

noobowskie pytanie jak dotrzeć do głównego miasta ?
jest jakis transport czy trzeba na piechotę przez całą grę ?

sorry ale w War jestem jak dziecko we mgle...
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #18 on: September 22, 2008, 02:13:06 PM »

U flight mastera: Empire vs Chaos na mapce całkiem po prawej jest Stolica.
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #19 on: September 22, 2008, 04:47:38 PM »

edit: widzę że się powtarzam z wątkiem http://twierdza.org.pl/index.php?topic=1279.0, jeśli więc moderator uzna za słuszne, goto->śmietnik

@galder - bo to co ze scav wypada, to "curio"

ogólnie do talisman making:
magical salvaging:
- główny item - wpływający na rodzaj bonusu
- esencje magiczne - pewnie "moc" w sensie siły bonusa
scavenging:
- curio - ???
apothecary:
- esencje złote (robione z materiałów cultivation i scavenging) - pewnie "moc" w sensie czasu działania amuletu

i parę słów o salvagingu.... strasznie wkurzający i najdroższy do trenowania
1. jest całkiem spora szansa na zniszczenie przedmiotu bez uzyskania itemu (tylko parę esencji na pociechę)
2. na dzis nie da sie salvagowac z tego co sprawdzałem pasów i elementów jako bonusy mających tylko resy. Żeby można bylo puścić salvage, element musi mieć przynajmniej jeden bonus do statów (choć można wyciągnać kamień resistów)

Z tego co widać dziś, system wymaga powiązania w zasadzie wszystkich profesji gathering, w różnym stopniu. Niestety nie idzie za tym wsparcie wymiany pomiędzy graczami - taki na przykład wspólny vault w banku konfigurowany w ramach ścisłej grupy
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #20 on: September 23, 2008, 09:42:12 AM »

Cultivating:
roślinka rośnie sobie nawet bez ziemi/wody/nawozu to już wszyscy wiedzą, ale również rośnie po zamknięciu okna craftingu. Tak więc możemy zasadzic ziarenko i dalej sobie radośnie walczyć.

O ile z Salvaging da się uzyskać tylko bazowe składniki i to tylko do niektórych mikstur, to dzięki Cultivating otrzymamy również wspomagające składniki wpływające na samą misturę (długość moc). Niestety moje próby z dodatkowymi składnikami nie spowodowały w żaden sposób ani wydłużenia czasu, ani mocy, więc nie wiem czy to nie bug.
Akasha
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #21 on: September 28, 2008, 07:35:28 PM »

Cultivating:
roślinka rośnie sobie nawet bez ziemi/wody/nawozu to już wszyscy wiedzą, ale również rośnie po zamknięciu okna craftingu. Tak więc możemy zasadzic ziarenko i dalej sobie radośnie walczyć.

O ile z Salvaging da się uzyskać tylko bazowe składniki i to tylko do niektórych mikstur, to dzięki Cultivating otrzymamy również wspomagające składniki wpływające na samą misturę (długość moc). Niestety moje próby z dodatkowymi składnikami nie spowodowały w żaden sposób ani wydłużenia czasu, ani mocy, więc nie wiem czy to nie bug.


lol.  Ciekawe co ci rosnie po tym zasadzeniu nasionka?? Chyba badyl, który mozesz sprzedac w sklepie. Zeby dostac jakas roslinke co trzeba przynajmnije dac ziemi i podlac. Tak samo z lvlem. Nie podskoczy ci. Mam 170 lv cultu i naprawde przesrana ta sprawa z podawaniem konewek, ziemi i nawozu.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #22 on: September 28, 2008, 08:16:17 PM »

Musicie czekać na jakieś MMO dla ogrodników  ;D
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #23 on: September 29, 2008, 10:55:33 AM »

Może na wyzszych poziomach już faktycznie trzeba "pielęgnować" roślinke/grzybka :) ale na niskich poziomach na pewno nie (sprawdzone), a lvl rośnie.
Z craftingiem jest jak z levelowaniem postaci i dostawaniem expa, im masz wyższy poziom tym więcej XP potrzebujesz by przeskoczć na wyższy poziom. Wiec im słabszą postac zabijesz tym mniejszy XP będziesz dostawał lub wcale.
Niskolevelowe nasionka dodają Ci niewiele lub wcale expa jeśli masz wysoki poziom i nie ma szans na awans. Dodatkowo im "wyższe" nasionka to tak samo jak z mobami - potrzeba więcej "zachodu".
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #24 on: November 27, 2008, 02:05:44 PM »

Cultivating - lvl 200 osiągnięty  ;D

max jak na razie - 4 poletka do uprawy

kilka informacji z doświadczenia:

Roślinki sobie rosną same w plecaku i wcale nie trzeba o nie dbać (czyt. dodawac ziemi, wody, nawozów). Szansa, ze Ci wyrośnie dzikie zielsko jest naprawdę niewielka. Więc możesz sadzić nasionko i dalej wojować/zwiedzać swiat, ale...

jeżeli zadbasz o nasionko, to znaczy dodasz ziemi/wody/nawozu, to to samo nasionko posłuży Ci dłużej, czyli oprócz składnika do aptekarstwa wyrośnie Ci takie samo nasionko. Tym samym z jednego ziarenka możesz uzyskać kilka sztuk tego samego składnika. Ma to tym większe znaczenie, że drop ziarenek jest bardzo losowy.
Za każdym razem jednak, szansa pozyskania kolejnego ziarenka maleje, więc nie ma nieskończonych sadzonek.

Po każdym Tierze, chodzą ruchomi "dawacze" questa, którzy za wykonanie misji (możliwe wielokrotne) otrzymujesz sadzonkę, która co prawda rośnie długo (6-12minut) to bez dodatków równiez wzrośnie 6-10 razy. To są zwykle składniki do healing potionów.




Pages: 1 [2]
  Print