Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: GRD vs WDN  (Read 27742 times)
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #30 on: December 21, 2010, 01:05:27 PM »

Lhun, ja za kolei nie jestem w stanie znaleść tanka który miał by aggro 100% czasu jak przywalisz za 10+k z epic conclusion :P

I to nie jest tak ze guardianom się nie chce, po prostu jak widza takującego RK to poco mają się przemęczać :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #31 on: December 21, 2010, 01:53:09 PM »

Lhun, o to chodzi, że my się staramy bo ściągamy potem tego mobka z Ciebie a nie powinniśmy :)

Ostatnio na forum USa czytałem topic 'Have you let a Hunter die lately?' :)
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #32 on: December 21, 2010, 02:06:55 PM »

Wasz wyrzeczenia wynikaja z niewiedzy. Nie trzeba dobierac specjalnego skladu pod wardena tankujacego. Nie trzeba miec 5 lmow jako bateri i 6k jako healerow, wystarcza ludzie z glowa ktorzy wiedza jak ma przebiegac walka i co kiedy sie wydarzy.

Aervorn ja bije lt z palcem w pupci, i wiem dlaczego sie nie stosuje wardena jako main tanka na lt: zeby nie dyskryminowac guardow. Warden moze robic inne rzeczy na tej walce niz mt. Guardian nie zabardzo.

Nastepnym razem ustalcie wersje w jaki sposob ktos bije lt, jesli mowicie o tej samej osobie.

+ na Lt jako lm nigdy nie dawalem powera wardenowi, wystarczy jedna legacy na broni z rangem na skille, i za free ma okolo ~800 icpr przez cala walke... a do tego jeszcze poty dochodza...

Branie wardena jako maintankama te same wyrzeczenia co zabranie guardiana : reszta raidu musi myslec. Ale to chyba jest warunek chodzenia na raidy wszedzie...
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #33 on: December 21, 2010, 02:12:06 PM »

BG na 4 burgi <3
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #34 on: December 21, 2010, 02:45:22 PM »

Wasz wyrzeczenia wynikaja z niewiedzy.

Aervorn ja bije lt z palcem w pupci, i wiem dlaczego sie nie stosuje wardena jako main tanka na lt: zeby nie dyskryminowac guardow. Warden moze robic inne rzeczy na tej walce niz mt. Guardian nie zabardzo.

nie rozśmieszaj mnie ;)  właśnie napisałeś że 3/4 rajdujących kinów bierze guardiana z litości albo w ramach masochistycznych umartwień ;)

Korzystając z okazji chciałbym podziękować rajd liderom, że akceptowali 2go guardiana w składzie mimo, że podczas walki z LT nie nadając się do niczego innego siedział w kącie i rzucał okruszki Morskorowi wołając 'taś taś'
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #35 on: December 21, 2010, 02:50:02 PM »

Quote
podczas walki z LT nie nadając się do niczego innego siedział w kącie i rzucał okruszki Morskorowi wołając 'taś taś'

O przepraszam, ja sie opalalem i popijalem chlodne piwko  ;) ;D
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #36 on: December 21, 2010, 02:56:38 PM »

zeby nie dyskryminowac guardow.

Wasza nie dyskryminowac dobrego garda. Gard byc dobra. Codzien zbierac bawelna i bawic biale dzieci. Warden byc niedobra biala sinia. Codzien bic garda po plecach by szybko zbierac bawelna.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #37 on: December 21, 2010, 03:02:23 PM »

Quote
podczas walki z LT nie nadając się do niczego innego siedział w kącie i rzucał okruszki Morskorowi wołając 'taś taś'

O przepraszam, ja sie opalalem i popijalem chlodne piwko  ;) ;D

I to mi się podoba - następnym razem słoneczko, piwko a z leżaczka wstaniemy na dzielenie łupu :D
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #38 on: December 21, 2010, 03:08:40 PM »

@ Hellsing
Odrobina matematyki pomieszana z dużą dawką mojej "niewiedzy".

Warden ma ok. 1,5k ICPR z legacją na broni i w Conservation stance (zakładam ze nikt nie tankuje na poważne w Recklnessnes). Wątpię ze da się wyciągnąć więcej, chyba ze będzie mocno inwestował w Fate, wtedy MOŻE dociągnie do 1,9k ICPR.

Pre F2P na walce z LT dostawało się power, teraz dostaje się (o ile dobrze pamiętam) 10% swojego ICPR.
Więc przeciętny Warden ma 150 ICPR, czyli dostaje 150 pkt power na minutę, do tego trzeba doliczyć nowe poty na power 1k power na minutę, w sumie ~1,65k power na minutę.
Edit: do tego trzeba dodać buff do powera od Morskora wynoszący jakieś 50 pkt co 5 sek. czyli jakieś 300 pkt power / min.

W końcowym rozrachunku warden ma ok. 2k powera na minute.


Żeby utrzymać aggro na pewno będzie musiał spamować PB (precise blow) koszt powera 100 pkt albo z 2 skilli ok 150 pkt. Conviction to 3 do 5 skilli (50 pkt power każdy + koszt samego Conv zależny od legacji) jego konsumpcja powera na minutę przy tylko takiej rotacji skilli 4x Conv (buff trwa 16 sek z legandarnym traitem shield) + Shield buff (trwa 1 minutę) + PB co 2-3 sek daje nam w przybliżeniu:
4x Conv     4x 200 pkt
Shield buff     100 pkt
20x PB         2000 pkt
-----------------------------
                  2900 pkt / min

Wyliczenia robiłem na korzyść wardena który używa tylko masteries i nie buduje ręcznie gambitów, wtedy koszt skacze o kolejne 500 pkt.

Nie wiem jakim cudem wardeni z którymi rajdujesz mają takować LT bez pomocy LMa.

Żeby nie być gołosłownym postaram się odkopać screeny z rajdu z Warothem i zobaczę jaki skład sobie dobrał.

PS. Koszty power liczone są bez żadnej korupcji, ale koszt w zasadzie wypada podnieść o 10%.

EDIT. Dzięki uprzejmości "tajemniczego nieznajomego" dodałem buff od Morskora
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #39 on: December 21, 2010, 03:15:55 PM »

Quote
podczas walki z LT nie nadając się do niczego innego siedział w kącie i rzucał okruszki Morskorowi wołając 'taś taś'

O przepraszam, ja sie opalalem i popijalem chlodne piwko  ;) ;D

I to mi się podoba - następnym razem słoneczko, piwko a z leżaczka wstaniemy na dzielenie łupu :D
a taki maly lachmaniarski hunterek moze wcisnac sie na lezaczek miedzy dwie puszki i wyjadac im z brod okruszki?... piwo poprosze, zeby dostarczyl jakis odwazny minister z plecaczkiem na czarnym grzebiecie
PS Co raz lepiej sie bawie czytajac ten topic  ;D
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #40 on: December 21, 2010, 03:38:59 PM »

--------------------------------------------------------
Stop dopalaczom. :) Jedzcie wiecej warzyw. :)
--------------------------------------------------------

Dzisiejsza transmisje podprogowa sponsorowal pan z mieszkania nr5
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #41 on: December 21, 2010, 03:48:29 PM »

Ja proponuję zrzutę na słownik ortograficzny z zasadami interpunkcji dla Vadosiego vel trolla vel Hellsinga vel etatowej pozatwierdzowej parówki, bo mnie oczka bolą, jak go czytam :)

Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« Reply #42 on: December 21, 2010, 04:15:48 PM »

A ja mam pytanie odnośnie nomenklatury. Pojawiło się tu określenie "hardcorowy kin". Jaki to jest? Co cechuje kin, który jest hardcorowy?

Ja proponuję zrzutę na słownik ortograficzny z zasadami interpunkcji dla Vadosiego vel trolla vel Hellsinga vel etatowej pozatwierdzowej parówki, bo mnie oczka bolą, jak go czytam :)

Sława tego trolla wykracza nawet poza SB ;) Jak również uciecha, jakiej dostarcza :)
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #43 on: December 21, 2010, 05:53:11 PM »

Ja proponuję zrzutę na słownik ortograficzny z zasadami interpunkcji dla Vadosiego vel trolla vel Hellsinga vel etatowej pozatwierdzowej parówki, bo mnie oczka bolą, jak go czytam :)



Jestes dobra w edytowaniu tematow, wiec posty tez dasz rade.



Sława tego trolla wykracza nawet poza SB ;) Jak również uciecha, jakiej dostarcza :)

Dziekuje staram sie.



Edit: do tego trzeba dodać buff do powera od Morskora wynoszący jakieś 50 pkt co 5 sek. czyli jakieś 300 pkt power / min.

W końcowym rozrachunku warden ma ok. 2k powera na minute.


Żeby utrzymać aggro na pewno będzie musiał spamować PB (precise blow) koszt powera 100 pkt albo z 2 skilli ok 150 pkt. Conviction to 3 do 5 skilli (50 pkt power każdy + koszt samego Conv zależny od legacji) jego konsumpcja powera na minutę przy tylko takiej rotacji skilli 4x Conv (buff trwa 16 sek z legandarnym traitem shield) + Shield buff (trwa 1 minutę) + PB co 2-3 sek daje nam w przybliżeniu:
4x Conv     4x 200 pkt
Shield buff     100 pkt
20x PB         2000 pkt
-----------------------------
                  2900 pkt / min

Wyliczenia robiłem na korzyść wardena który używa tylko masteries i nie buduje ręcznie gambitów, wtedy koszt skacze o kolejne 500 pkt.


Bardzo milo, ze zrobiles obliczenia, ale:
- Dostajesz 50 powera za kazde uderzenie moskora, wiec dostajesz 50 powera za kazdy autoattack + na zakonczenie mozesz uzyc throwing daggers/axes...
- Nikt Ci nie kaze uzywac pb 20 razy na minute. Uzyj go 5 razy na start, i potem 1-2 razy jak zolta corupcja jest na 10-20%. Wystarczy na 100%, jedyna klasa ktora dpsuje w 100% to hunter a tak sie sklada ze oni musza uzywac swojej umiejetnosci ktora redukuje ich poziom aggro.
- Na poczatku bylo duzo gadania w stylu BG dyskryminuje klasy melee, jest stworzona tylko pod rk i hunterow etc. Tak naprawde wszysko zalezy od tego czy ludzie grajacy uzywaja glowy to myslenia, a nie jako przechowalnie do wlosow...
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #44 on: December 21, 2010, 06:34:58 PM »

Afair legacja zwiekszajaca range dziala tylko na skille wiec trzeba by to przeliczyc czy sie oplaca rzucic(nie pamietam kosztow range skilli)  raz zeby dostac 50 powera, chyba ze mowisz o staniu w zasiegu AA (25m?).
Pages: 1 2 [3] 4
  Print