Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Uwaga na klucze z allegro...  (Read 3597 times)
Gaergil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« on: September 09, 2012, 11:55:55 AM »

Wiem, że Ameryki nie odkrywam, ale uważajcie, gdzie kupujecie klucz!
Swój nabyłem od sprzedawcy "rajdlagracza_pl". Pograłem kilka dni, a nagle wczoraj przy próbie zalogowania się wyskoczył mi error, którego opis na stronie support to "Error 122 means your account has been disabled, possibly for being fraudulently purchased by an unauthorized vendor. Please contact the source of the purchase for more information." Wciąż czekam na odpowiedź supportu "O cio chodzi jakby", ale sprzedawcy najwyraźniej temat jest znany, gdyż od ręki zaproponował zwrot pieniędzy. A na Allegro widać, że gdy inny użytkownik wystawił mu komentarz neutralny w podobnej sytuacji, to koleś odpowiedział negatywem.
Więc cóż, Gaergil AFK xD
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #1 on: September 09, 2012, 12:20:38 PM »

To chyba musiało być jakoś bardzo tanio. Jak patrzyłem na sprzedaż z Allegro to cena od "renomowanych" sprzedawców kluczy była identyczna z ceną sklepową z EMPIK'u więc w domu wylądowały 4 pudełka (zazwyczaj kupuję 1 pudełko i resztę dla rodziny jako klucze).
Nie bierz tego do siebie ale nie na wszystkim warto oszczędzać.
Gaergil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #2 on: September 09, 2012, 12:45:31 PM »

Własnie sęk w tym, że - choć faktycznie był to jeden z tańszych sprzedawców - to cena była raptem kilka-kilkanaście złotych niższa niż w innych, sprawdzonych przeze mnie sklepach (typu inexus, keye itp.). Ponadto sprzedawca miał 3000 pozytywów, więc nie wzbudzał podejrzeń.
Najdziwniejsze jest to, że klucz przestał działać dopiero po kilku dniach od premiery O.o
Pages: [1]
  Print