Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowe rozszerzenie Strongholds na PTS  (Read 6278 times)
Karol77758 (Karol)
Moderator
Jeździec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« on: August 06, 2014, 01:55:10 PM »

Cześć wszystkim,
dzisiaj udało mi się chwilę pograć i sprawdzić z grubsza nowy dodatek. Wniosek jak mi się nasunął, to: ile by się nie miało odłożonych pieniędzy, to i tak za mało. Oczywiście jeśli myślimy w kategorii całej gildii.

Najpierw jak to wygląda dla opcji solo na PTS:
są trzy Strongholds do kupienia, jedna za darmo na Tatooine, druga, niedroga, na Coruscant - niedroga, bo jedyne 5k albo 50k już nie pamiętam, trzecia opcja zakupu to - latający pałac na Nar Shada Shaddaa, tu już trzeba się szarpnąć na kwotę 2 500 000. W każdej z zakupionych budowli, tylko część pomieszczeń jest odblokowana, resztę można odblokować kliknięciem na drzwi i wniesieniem opłaty min 10k, a była i tak za 1kk.

Sytuacja w przypadku gildii nie wygląda tak dobrze.
Zacznijmy od okrętu flagowego, który może kupić GM. Na ten cel z banku gildii trzeba przeznaczyć 50 kk (Tak! 50 milionów). Za tą sumę otrzymujemy statek z odblokowanymi 2 pokładamy (jeden jest naprawdę wielki), resztę (chyba z 5 dodatkowych) można odblokować za pomocą specjalnych itemów zdobywanych przy wykonywaniu misji przez całą gildię.

Na statek mogą się dostać osoby zaproszone i wszyscy z gildii. Statek można przemieszczać pomiędzy planetami, ale nie jest to zbyt tanie 20k-50k + dodatkowy buff, za obecność statku na orbicie, drugie tyle.

SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #1 on: August 07, 2014, 08:58:37 AM »

Wygląda bardzo fajnie ;)
Karol daj znac jak tam frekwencja w te wakacyjne dni.

fajnie by było znów pograć jak by sie zebrała aktywna ekipa kilkunastu graczy ;)


Karol77758 (Karol)
Moderator
Jeździec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #2 on: August 07, 2014, 11:42:05 AM »

Obecnie aktywność wygląda bardzo kiepsko. 2, 3 może czasem 4 os online.
Ale masz racje, fajnie było by, gdyby zebrała się taka grupka 8 os, bo o 16 nie marzę nawet :D.
Amdir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #3 on: August 07, 2014, 10:17:48 PM »

Mi się idea Stronholds podoba. Jak się zbierze ekipa to z chęcią się dołożę do interesu.  ;)

Pozdro
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #4 on: August 10, 2014, 02:34:10 AM »

Coś się "bankowo" wygrzebie ;) (taki żarcik zabawny :) ) Tak na serio to nie wiem, czy 100k będę dzienni wpłacał ale na "bank" ( kolejny udany żarcik jak ja to robię? :) ) się dorzucę. Niech moc będzie... coś tam coś tam :) 
Pages: [1]
  Print