Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: DYSKUSJA n/t Deklaracje HEADSTART/RELEASE (after BW3)  (Read 14599 times)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #30 on: August 04, 2012, 08:54:41 PM »

Może komuś pomogę w wyborze? Obrazek mi się spodobał i żal było nie wkleić.
http://i.imgur.com/kIo9z.jpg
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #31 on: August 22, 2012, 08:57:35 AM »

Chyba jednak zagram Thiefem. Albo Wariorem albo yhh noz ja pier... nicze :P
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #32 on: August 31, 2012, 08:36:26 AM »

No i teraz mam problem.
Miałem grac rangerem, ale nie do końca jestem przekonany do petów. Ostatnio spodobał mi się Thief - taki trochę Witch Hunterski (więc wróciłbym na ścieżkę Świętej Inkwizycji ;) ). Ale przed chwilą obejrzałem sobie gameplay Rangera i fajnie to wygląda (fajnie że nie tylko z łukiem może biegać). Ale Thief nadal mi się podoba... kurde co tu wybrać?
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #33 on: August 31, 2012, 03:04:45 PM »

Wybrać obie :D
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #34 on: August 31, 2012, 03:13:43 PM »

Chciałem uniknąć altowania. W WAR przez to nigdy nie osiągnąłem capa na renown ranku.

Ale chyba jednak na jednego się skuszę ;)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #35 on: September 03, 2012, 03:34:05 PM »

Chciałem uniknąć altowania. W WAR przez to nigdy nie osiągnąłem capa na renown ranku.

Ale chyba jednak na jednego się skuszę ;)

Ja zamierzam zrobić tyle altów, ile jest story, czyli na pewno 5. Nie wiem jak inne rasy, ale story Norna + decyzje, które muszę wybierać biją na głowę nie jedno dzisiejsze cRPG.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #36 on: September 03, 2012, 05:51:50 PM »

Chciałem uniknąć altowania. W WAR przez to nigdy nie osiągnąłem capa na renown ranku.

Ale chyba jednak na jednego się skuszę ;)

Ja zamierzam zrobić tyle altów, ile jest story, czyli na pewno 5. Nie wiem jak inne rasy, ale story Norna + decyzje, które muszę wybierać biją na głowę nie jedno dzisiejsze cRPG.

Które Story Norna? Ja mam Protecting of the Mist i póki co fajnie, ale dopiero mam 1 decyzje na początku, więc się jeszcze rozwinie xD które ty wybrałeś (jak coś na fabułę początkową ma wpływ przede wszystkim pytanie na które odpowiedzi brzmią defeating the ancient enemies, follow spirit of the wild i defending the mist czy jakoś tak. Co wybrałes możesz podejrzeć jak naciśniesz H z lewej zakładka My Story i pierwszy q (chyba u każdego nazywa się "I am [nick]")

Z góry dzięki za info.

P.S. Story sylvari jest jakieś dziwne (wziąłem shield of moon), ale chyba część Personal Story zależna od rasy kończy się jak dołączysz do któregoś zakonu, potem jedynie ma to wpływ chyba na to który z członków Ostrza Przeznaczenia z tobą współpracuje (mówię z perspektywy Sylvari Thiefa 43 lvl po wybraniu Order of Whispers)
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #37 on: September 03, 2012, 06:22:09 PM »

W każdej z ras jest raczej tak. Kilka questów wprowadzajacych, potem questy związane z odpowiedzią podczas kreacji. Kończymy jeden wątek. Następnie pomoc w zwalczeniu, Sons of Svanir u Nornów, złych Sylvari, buntujacych się golemów u Asur, duszków z Askalonu u Charrów i Centaurów u ludzi. Dalej questy związane z zakonami i każdy staje przed wyborem do którego dołącza.
Ten sam schemat ;))
Pages: 1 2 [3]
  Print