Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Grać się nie da...  (Read 9326 times)
samozdrowie
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: September 01, 2012, 09:27:18 PM »

No niestety gra w GW2 z mojej perspektywy to masakra.... może nie sama gra co problemy z logowaniem, problemy z autoryzacja której brak teraz uniemożliwia zalogowanie się. Tak.... wiedziałem oczywiście że będą problemy bo nie sposób  aby ich nie było.... Ale trochę tego za wiele. Wywala mnie po kilka-kilkanaście razy dziennie weryfikuje klienta 3-4 razy a teraz ta autoryzacja toć można monitor klawiszami razj...... No nic ja do apteki po nerwosol, dajcie znać jak już da się pograć.

puk.

No generalnie nie chodzi o to że narzekam ;p Komputer nie stary jakieś 8 miesięcy, pamięć karta wszystko powinno wystarczyć w miarę. Wywala mnie po kilkanaście razy dziennie, najczęściej gdy korzystam z fp. A jak z mapy do mapy to murowane wyjście z gry, co najczęściej skutkuje uszkodzeniem jakiegoś pliczku ;D Więc weryfikacja 218k plików... Oczywiście jestem w tych 5% nie sprawdzonych konfiguracjach itd wiem że to połatają. Najgorsze są te weryfikacje przez maj;la. Ha ha żonka mi później opowiadała jak wyglądałem próbując się zalogować przez 2h. Arena wzięła rogi byka za rogi, wielkiego byka mam nadzieję że się pozbiera szybko, no weryfikacja plików skończona idę grać ;D
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #1 on: September 02, 2012, 12:52:31 AM »

Totalny fail. Bardzo dużo AN straciła w moich oczach bo to jest po prostu jakaś kpina...  ::) Na tą chwilę to kompletnie mi się odechciało grać w to kupa...


Edit: wulgaryzmy, mości Kas!
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: September 02, 2012, 07:48:49 AM »

Nie przesadzacie aby?

Problem (poważny) z logowaniem był aby raz i został po kilku godzinach usunięty. Mail in-game/AH są okresowo włączane i wyłączane - fakt. Autoryzację mailem już włączyli i dla większości działa ona poprawnie (a mniejszość musi co najwyżej wysłać sobie nowego maila z linkiem i też zadziała). 
Wziąwszy pod uwagę, że to wciąż okres bezpośrednio po launchu i ANet bez przerwy coś patchuje, poprawia, zmienia itd. - to całkiem zrozumiałe.

Ale żeby mówić, że gra jest kompletnie niegrywalna (jak WAR czy AoC tuż po premierze)? Gra jest stabilna, questy działają, bugów w skillach nie ma. Pokażcie mi drugie takie MMO bezpośrednio po premierze (kilka premier już zaliczyłem...).
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: September 02, 2012, 09:25:56 AM »

No właśnie też się dziwie powyższym wypowiedziom. Wprawdzie jeśli chodzi o mechanikę gry to jeszcze nic nie kumam, ale problemów z logowaniem i autoryzacja nie miałem w ogóle (gram od piątku)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #4 on: September 02, 2012, 09:34:02 AM »

U mnie też spoko, a miałem wcześniej problemy w betach.
Wolebor
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 113



« Reply #5 on: September 02, 2012, 10:44:44 AM »

Zacząłem grać od piątku i jak do tej pory oprócz tego, że dwa razy wywaliło mnie do pulpitu to innych problemów nie miałem.
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #6 on: September 02, 2012, 12:49:32 PM »

Nie wiem hmm... od 2 dni gram sobie i nic, sprawdzam różne postacie itp
Jedyne kiedy mam "dc" to jak zostawię zalogowana postać i przyjdę za godzinę ;) due inactivity ;p
Z kolei koleżanka miała też kila DC dziennie... zmieniła serwer wczoraj na taki "low" i już nie ma problemów. U mnie za to cały czas Far Sxxx... działa dobrze.
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #7 on: September 02, 2012, 02:05:04 PM »

DC się zdarza i mnie, maksymalnie dwa razy na dzień.
Małe bugi to prześwitujące tekstury, brak informacji ilu friendsów jest online, brak działającej zmiany ich nicka (po relogu zawsze widać ich nazwy nadane przez nich), brak achivementa przy jednym jumping puzzle.
A z większych to jak wiadomo AH, system party nie działa wcale, czy to próbujesz kumplowi pomóc w storyline'ie czy starasz się wbić do dungeon (jak tak dalej pójdzie dobije do 80 bez odwiedzenia żadnego z lochów).

Ale najgorszym jest to, że jako Norn nie mogę kontynuować historii postaci bo po prostu quest ten nie działa. Z tym samym boryka się np Tissai - STRASZNE.

Olewam już kolejki do WvW i skopane lobby do PvP (o niebo lepiej prezentowało się w becie) gdzie wstąpienie paczką na arene, dla mnie przynajmniej jest, niemożliwie.

PS: ale grać się da :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #8 on: September 02, 2012, 02:29:07 PM »

Nie - nie przesadzam. Nie po to planuję spędzić sobotni wieczór pogrywając w grę za którą zapłaciłem, żeby po kilku próbach wejścia do instancji mieć crasha i brak możliwości powtórnego zalogowania do gry.
Napisałem do suportu co o tym wszystkim myślę to mi odpisali, że  im wysiadł server pocztowy rozsyłający maile zabezpieczające logowanie. Od około 21 do 1:30 nie miałem możliwości wejścia do gry. Osobiście olałem sprawę i wyszedłem do pub'u stwierdzając, że nie dam sobie zmarnować soboty przez TOTALNĄ NIEKOMPETENCJĘ Areny, ale niesmak pozostał. Masa ludzi miała już wiele razy podobne problemy, szczególnie w krajach gdzie jest popularne dynamic IP (np ADSL resetujące się po 24h). Po kiego grzyba wprowadzają system zabezpieczeń który ma tendencje do niedziałania, dodatkowo nie można go wyłączyć ::)
Rozumiem, że niektórzy sobie ostro fanboy propagande uprawiają, ale trzeba rzeczy nazywać po imieniu... bo lekko powiedziawszy idealnie nie jest... Pomijam, że w samej grze też parę rzeczy nie działa, bo do tego już jestem przyzwyczajony po premierze prawie każdej gry, optymalizacja to też full random (niektórzy mają 10fps na high end sprzęcie a ja mam okolo 90fps na 2 letnim kompie w full hd i max detalach), ale ok można przymknąć oko, ale brak możliwości zalogowania to już po prostu fail, który jedynie można porównać ze startem DFO...

ps. a g...no to po śląsku zbędny prodykt przemiany materii w organizmie a nie przekleństwo  ::) już po prostu w skrajną paranoję zaczynacie popadać.... ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: September 02, 2012, 11:28:18 PM »

ps. a g...no to po śląsku zbędny prodykt przemiany materii w organizmie a nie przekleństwo  ::) już po prostu w skrajną paranoję zaczynacie popadać.... ;)
Ciebie to muszę i za drobiazgi ścigac, bo jak Cię puścić samopas, to zaczynasz grubszymi kawałkami mięska obrobionego mechanicznie rzucać - sam przecież wiesz :)
Mitsima
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32



« Reply #10 on: September 03, 2012, 12:13:50 PM »

Gram od head startu i nie mam żadnego problemu z logowanie czy dc....
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #11 on: September 04, 2012, 10:09:11 AM »

Szczerze mówiąc Kassei ma dużo racji, szczególnie jeśli chodzi o planowanie sobie czasu gry jak ktoś jest mocno zajęty - a tu login server dead, dc i kiszka akurat jak się udało sprzedać żonę do koleżanek.
No i w zasadzie ciągły brak AH - klapa, wygląda na to, że celowo wyłączają AH żeby ludzie u nich kupowali gold za pieniążki....
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #12 on: September 04, 2012, 10:18:23 AM »

No i w zasadzie ciągły brak AH - klapa, wygląda na to, że celowo wyłączają AH żeby ludzie u nich kupowali gold za pieniążki....
Spiskowa teoria dziejów? AH jest dostępne rotacyjnie. Ze dwa razy otwarłem, a nie zaglądam często. Fajnie by było mieć je non stop, ale niespecjalnie zwracam na nie uwagę. Nigdy nie byłem typem handlarza.
Gruin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #13 on: September 04, 2012, 04:56:57 PM »

Dla mnie akurat AH jest dość ważne i przeszkadza mi bardzo brak możliwości handlu.
Szczególnie przy craftingu jest to uciążliwe. Co ciekawe jak pamiętam w becie AH chodziło całkiem przyzwoicie - czyżby to sama liczba transakcji zawalała ten system?
Co do samego klienta gry to u mnie chodzi wyjątkowo płynnie i stabilnie - a sprzęt mam już kilkuletni( z wyjątkiem grafiki).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #14 on: September 04, 2012, 05:01:06 PM »

wygląda na to, że celowo wyłączają AH żeby ludzie u nich kupowali gold za pieniążki....
Kto by dawał więcej pieniędzy ANet przy obecnym stanie gry? Chyba jakiś szejk popapraniec. Ode mnie nie wydębią ni złotówki póki oczywistych bugów nie poprawią (a powiększyłbym se bank, oj powiększył...).
Pages: [1] 2
  Print