Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Varallach  (Read 2245 times)
Varallach
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: August 05, 2019, 10:25:18 AM »

Witam
1 Imię, lvl, klasa
Varallach, 17 lvl, Champion
2 Wiek
21 lat
3 Doświadczenie mmo
 W grach mmo siedzę już od małego, gram w WoW'a od jego powstania w 2006 roku. Moja przygoda z Lotr zaczęła się od początku wyjścia tej gry jak jeszcze była za abonament, lecz grałem w nią z przerwami i nie rozumiem jeszcze jej, w okresie mojego dzieciństwa głownie właśnie spędzałem czas na WoW'e wyżej wspomnianym. Jeśli chodzi o inne gry mmo to zdarzyło mi się grać w Star Wars Old Republic ale nudziła mnie ta gra. Jeśli chodzi o rozgrywki RP to grałem w Armie 3 na Altis Life i na Stanie Lakeside jak jeszcze był ten serwer na Armie 3.
4 Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, możesz również napisać jak masz na imię, skąd jesteś.
Nazywam się Maksymilian, jestem studentem archeologii moje zainteresowania to historia, sport,muzyka. Mój styl gry to raczej rola dps nie przepadam za byciem tankiem. Jak bym myślał o zmianie roli z DPS to raczej został bym healerem.Jako, że jest to mój pierwszy raz w jakimkolwiek kinship w lotr to prawdę mówiąc nie wiem czego oczekiwać. Myślę, że dobra zabawa mi wystarczy. Dlaczego twierdz, ponieważ moja koleżanka ze studiów tu gra, a ja znów zacząłem grać w Lotr, to zapytała mnie czy nie chce pograć z nią i zaproponowała dołączenie do twierdzy. Pochodzę z Radomia tego dumnego miasta i jakże znanego Polakom z memów.
5 Informacja, czy należało się już do jakiegoś kinshipu w Lotro i do jakiego.
Nie nigdy nie byłem w żadnym kinship to będzie mój pierwszy raz.
6. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je rozumie i akceptuje
Potwierdzam, przeczytałem i zrozumiałem
7  Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
F2P, ale może się to zmienić.
fraeydis
Gość
« Reply #1 on: August 05, 2019, 10:32:16 AM »

Za :D
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #2 on: August 05, 2019, 11:03:01 AM »

za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: August 05, 2019, 03:37:11 PM »

Za :) Frejka to ta koleżanka? :P
fraeydis
Gość
« Reply #4 on: August 05, 2019, 03:51:25 PM »

Si :D on chyba jeszcze nawet nie wie jaki nick mam haha
Pages: [1]
  Print