Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie ScarletXD  (Read 1376 times)
ScarletXD
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: April 08, 2020, 02:12:21 AM »

1. ScarletXd, lvl 15, Hunter.

2.19 lat.

3. Moje doświadczenie z mmo jest w sumie średnie niby dużo grałem, a pula tytułów też jest szeroka to miewałem przerwy od gatunku. Grałem w takie MMO jak Metin2, Aion, Black desert online, Path of Exile itp.

4. W lorto grałem kiedyś, ale nie była to jakaś głębsza przygoda zawsze jakoś było muszę zagrać, ale trudno mi było się za to zabrać. Fanem uniwersum Tolkiena jestem od wielu lat uwielbiam jego książki, jak i cały fanbase jaki powstał w obrębie Śródziemia. Ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć filmy i nabrałem ochoty na gry z tego kanonu, ale decydującą osobą był morgred tak jakoś mnie przekonał. A może teraz trochę o mnie. Nazywam się Bogusz i pochodzę z dolnego śląska, Interesuję się informatykom i to właśnie w tym zawodzie się kształcę jara mnie też rock i metal na, tyle że czasem coś tam pogram na gitarze elektrycznej. W zasadzie to mój styl gry nazwałbym forfun gram by zagłębić się w świat gry poznać fajnych ludzi, a przy okazji dobrze się bawić. Dlaczego Twierdza? Otóż namówił mnie pewien osobnik, o którym wspomniałem wyżej.

5. Nie.

6. Przeczytałem regulamin ze zrozumieniem, oraz go akceptuję.

7. Na tę chwilę f2p.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: April 08, 2020, 08:43:50 AM »

Za :)
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: April 08, 2020, 11:44:45 AM »

Za :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: April 08, 2020, 11:48:25 AM »

Ooo mamy padawana Morgreda! On chętnie bedzie Cie expil!  ;D

Za! ;D
Zglos sie jak pozniej bedziesz w grze to ktos z nas Cie doda. "O" i tam wipisac twierdza to jak ktos bedzie to wyszuka ;)
Pages: [1]
  Print