Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Wybory na GM'a w WAR w Orderze.  (Read 12534 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #15 on: November 12, 2008, 07:56:27 AM »

Ostatnio mielismy z Kerothem powazna rozmowe na vencie a propo przyszlosci i mozliwosci Twierdzy - okazalo sie, ze mocno sie zgadzamy (zreszta z Songiem rowniez :) ). Ogolnie program, ktory przedstawil Keroth jest programem pod ktorym moglbym sie podpisac.

To co bym sam napisal rozniloby sie tylko w drobnych szczegolach od programu Kerotha. W zwiazku z tym, biorac pod uwage moj krotki staz w twierdzy i MMO chcialbym sie wycofac z tych wyborow.

Jednak zapewniam, ze zapewnie nowemu GM swoja pomoc (nawet jak nie beda chcieli to nie maja wyboru! ;P ) - m.in. w postaci kilku pomyslow.

chcialbym tylko zebysmy wszyscy pamietali o jednym - Twierdza jest gildiia casual co oznacza ze jej GM tez ma prawo byc casual i prowadzic wlasne niezalenze zycie. :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #16 on: November 12, 2008, 08:02:06 AM »

Mi tez sie podoba ten program i widzę ze wszyscy sie dość dobrze zgadzamy ze sobą.  W takim razie wnoszę wniosek o porostu mianowanie Kerotha na Gma w Warhammer Order.

 Wszyscy chętnie pomożemy z prowadzeniem gildii, a wygląda na to ze Keroth ma do tego najwięcej czasu i zapału.
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #17 on: November 12, 2008, 08:23:21 AM »

Popieram kandydature Kerotha.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #18 on: November 12, 2008, 08:40:16 AM »

No to sprawa załatwiona, ja też popieram Kerotha i życze Wam wszystkiego dobrego. Ja mam do maja opłaconego WARa i bedę na pewno wpadał.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #19 on: November 12, 2008, 08:42:18 AM »

Czy można w takim razie prosić o przeniesienie topic do działu Informacje ?
Pages: 1 [2]
  Print