Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Aplikacja  (Read 7130 times)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #15 on: March 15, 2009, 01:11:08 AM »

Jestam ZA. Mi "klimatyczność nicków" już bokiem wychodzi.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #16 on: March 15, 2009, 03:20:55 AM »

Dobra skoro wiedzę większość jest przeciw z powodu niku którego niezmienie to dzieki i powodzenia w grze.

Nie patrz na wszystkie komentarze, znaczenie mają tylko oficerowie i Huriel, wiec jeszcze nie wiadomo.

zsadnicze pytanie  - po co "nie-oficerowie" pisza "za" lub "przeciw", tym samym wpowadzajacac niepotrzebny zamęt ?
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #17 on: March 15, 2009, 09:44:45 AM »

Dobra skoro wiedzę większość jest przeciw z powodu niku którego niezmienie to dzieki i powodzenia w grze.

Nie patrz na wszystkie komentarze, znaczenie mają tylko oficerowie i Huriel, wiec jeszcze nie wiadomo.

zsadnicze pytanie  - po co "nie-oficerowie" pisza "za" lub "przeciw", tym samym wpowadzajacac niepotrzebny zamęt ?


Jeśli mnie sie pytasz to nie wiem. Ja wyraziłem swoją opinię o graczu bez wzmianki za lub przeciw. Spytaj te osoby, ktore oficerami nie są i pisały przeciw...
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #18 on: March 15, 2009, 11:55:32 AM »

Jestam ZA. Mi "klimatyczność nicków" już bokiem wychodzi.

Niestety jeśli zrezygnujemy z jakichkolwiek regulacji odnośnie przyjmowania do kinshipu,może zaraz dojść do sytuacji jaka pojawiła się w kinshipie Fate of Norns.Niekontrolowany rozrost kinshipu spowodował wreszcie jego rozpad.Ja tam wolę żebyśmy przyjmowali ludzi ostrożnie i z rozwagą niż łapali każdego chętnego.Gracze,którym zwracamy uwage na problem z imieniem w swojej większości okazali się totalnie niezdolni do kompromisu i pokazujący zachowanie typu-nie chcecie tak jak ja to mam was gdzieś.Wiele to mówi o tych osobach.
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #19 on: March 15, 2009, 01:11:35 PM »

Też jestem zdania, że nie każdy chętny musi zostać przyjęty a nick jest jego pierwszą wizytówką, więc musi być jakaś kontrola nicków.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #20 on: March 15, 2009, 05:41:49 PM »

Nie tylko nicków, ale i samych podań. Nie sądzę, by ktoś oczekiwał epopei, jednak pewne minimum zachować należy. Moim zdaniem w wypadku tego podania tak się nie stało.
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #21 on: March 16, 2009, 01:42:43 AM »

Nie wymagam na 59lvl zmiany nicka. Jednak podanie jak dla mnie za skromne, a pomimo wczesniejszej prosby nie zostalo jeszcze rozwiniete.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #22 on: March 16, 2009, 12:25:21 PM »

cholibka... nie chialo mi sie juz czytac postow na drugiej stronie.... Wodzu ma moje Za jesli chodzi o osobe i nick :P (cos wiecej w podaniu by sie jednak przydalo :P )
Pages: 1 [2]
  Print