Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - Dark Stronghold  (Read 76809 times)
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #120 on: March 13, 2011, 08:13:09 PM »

To nie uzalanie, to stwierdzenie faktu... zerg to okreslenie graczy atakujących ilością a nie jakością. Prawda, moze czesciej zdaza sie to creepom bo jest ich wiecej ale i po drugiej stronie tez nie jest to rzadkoscia.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #121 on: March 13, 2011, 09:03:39 PM »

I o to chodzi - o dobrą zabawę :)

Wczoraj mały pack wargów cieszył się z rozwalenia 4 freepów kiedy z lasu prosto na nich wypadł cały rajd - Sauron bless HIPS! :)

Droga wczesna młodzieży (*)

Ponieważ nie chce mi się czekać aż opanujecie czytanie ze zrozumieniem to pewne ułatwienie:

zdanie A:
Quote
I o to chodzi - o dobrą zabawę :)

zdanie B:
Quote
kiedy z lasu prosto na nich wypadł cały rajd - Sauron bless HIPS!

pytanie:
Co było dobrą zabawą?

odpowiedzi:
a) zabicie freepów
b) skakanie po martwych freepach, palenie ogniska i wyzywanie na globalu
c) widok rajdu wpadającego zza drzew, zsiadającego z koni, ciągnące się sekundy do użycia hipsa po howlu i w końcu wesoły rechot na vencie - 'ale jaja wszyscy żyjemy!' :)
d) zalogowanie się na freepa żeby obrażać na kanale gildiowym innego gracza. Pełnią zabawy było zmienianie MOTD na równie 'uprzejme'

Odpowiedzi można wysyłać na skrzynkę bondurgrubas@gank.com - koszt połączenia 20 dull spirit stone + VAT

-------------------------------------------------------------------------------
 Jest wielu freepów, z którymi można porozmawiać o Etten i wzajemne zabijanie nic nie zmienia. Do audio tele dopiszę coś jeszcze :)
-------------------------------------------------------------------------------

Quote
Czy dobra zabawa to zabicie w 12-24 osoby wargami w stealthcie 4 osob? dostales pewnie 12 renowna za kazdego z nich i mysle ze uzyles 2 skilli

Kiedykolwiek widziałeś mnie w 24wargowym packu? Ja siebie nie :) Większość czasu biegam sam, a jeśli już jestem w packu zwykle w 2-3 pyskowym. Do większych dołączam dla zarobku 2k dp (przejmowanie id czy lc).

Szanownych freepów przeżuł mały pack w składzie Partyzant, Lessi, Mosir i ja :)

Quote
ile razy widzieliscie burga w grupie z innym/innymi a ile razy warga? ja srednio raz na tydzien widze samotnego warga i raz na tydzien burga w grupie...

Codziennie i codziennie :) Wiele wargów biega samotnie, podobnie jak codziennie spotykam 2-3-4 gankujące grupy burgów. Daleko nie szukać. Jak widzę Saintego, Gio, Virgh to wiem, że w okolicy biega ich kompania. To, że ich nie widzisz to mnie nie dziwi. Samotnego warga nie zobaczysz często bo nie atakują one freepów biegających stadnie. Tak samo burgowie w grupie polują poza głównymi walkami. I samotny warg i burg-pack pokaże się wtedy kiedy chce zabić. Od tego jest stealth :)

Quote
albo eltheldara w 6 czy 7 osob . To tak jakbym sie pochwalil ze zabilem goblina z shire...

A nie w 24? :) R14 przyciąga RATa jak magnes :) Ecika zabijałem już i sam i w 2-3, a może i w 6 się zdarzyło. (I tak samo w drugą stronę Ecik zabijał mnie). Ciężko wytłumaczyć biegającym obok creepom, że Ecik sobie tego nie życzy :) Jeszcze kilka takich tekstów i zacznę myśleć, że każda smierć Ecika ma coś z męczeństwa i wkrótce pojawią się obrazy "Etheldar samotnie broniący OC fordu" :)

Quote
jestem kapitanem a to chyba najtrudniejsza klasa na etten

Dlaczego najtrudniejsza? Pograj solo WLem :P



(*) w dobie poprawności politycznej mówimy np. afroamerykanin :)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #122 on: March 13, 2011, 10:32:12 PM »

Etheldar jest mało lubiany i chętnie zergowany, byłem świadkiem jak na OOC pojawiło się, że czai się koło oc ford, zmapowało się z 16 creepów i po półtorej minucie truchło pewnego huntera malowniczo unosiło się na wodzie. Takie życie, raz ty a raz ciebie.

jestem kapitanem a to chyba najtrudniejsza klasa na etten...
Proszę, nie rozśmieszaj mnie bo mi zajady popękają.

Dobra zabawa to zabijanie i nie danie się zabić, chcecie się sprawdzić w mniej lub bardziej honorowej walce - 1vs1 jest od tego. Wargi gankują, burgi tak samo - wszyscy się cieszą dopóki są gankującymi a nie gankowanymi. Ot i tyle w temacie.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #123 on: March 13, 2011, 10:54:19 PM »

Takie życie, raz ty a raz ciebie.

Całe sedno zabawy na Etten :)

nawet klasycy to wiedzą:
http://www.youtube.com/watch?v=g6jU5KdW-lg
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #124 on: March 14, 2011, 08:11:02 PM »

Bondurze :P moze to byc glupie, ale dla mnie odpowiedz D jest najsmieszniejsza ;) rozumiem, ze nie odpuszcza sie obydwum strona i nie widze nic dziwnego i glupiego gdy 24 osoby gonia jedna, ale nie rozumiem jak mozna sie chwalic, ze w te 6 wargow ubilo sie huntera? Gio nie biega nigdy w grupach widzialem go tylko jeden raz jak zorganizowal rajd burgow.Czemu Ciebie rozsmieszam bardwan? Nie widze klasy ktora ma rownie trudno lub trudniej w zarobieniu kilku punktow niz Captain, a jezeli taka znasz to prosze wymien ja i argumenty dlaczego...chetnie poczytam :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #125 on: March 14, 2011, 08:34:20 PM »

Bondurze :P moze to byc glupie, ale dla mnie odpowiedz D jest najsmieszniejsza ;)

I to kończy dla mnie jakąkolwiek dyskusję. Wybacz ale nie będę się zniżał do poziomu zabawy dziecka bo pokonacie mnie tam doświadczeniem :D

(*) niestety ta niewątpliwie zabawna wersja odpowiedzi jest wzięta z życia.

Quote
Gio nie biega nigdy w grupach widzialem go tylko jeden raz jak zorganizowal rajd burgow.

Alem się ubawił hehe.

Quote
Nie widze klasy ktora ma rownie trudno lub trudniej w zarobieniu kilku punktow niz Captain

j.w. - dobrze że nie mam zajadów :P

Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #126 on: March 14, 2011, 08:37:09 PM »

powodzenia i peace klaudiusz  :D
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #127 on: March 14, 2011, 10:04:03 PM »

Drogi Tolesie, gdybyś napisał, że najtrudniejszą klasą na Etten u freepów jest kapitan to może bym się zgodził ale twierdzenie Twoje brzmiało, cytuję "jestem kapitanem a to chyba najtrudniejsza klasa na etten..." - stąd obawa o moje zajady. Wierz mi lub nie ale najbardziej przewalone ma WL i reaver (zwłaszcza na początku). Pograj - popróbuj - będziesz miał materiał do porównań. Widzisz gram na Etten 3ma freepami i 6 creepami, mogę się wypowiadać co do trudności grania (już na pewno po stronie creepów).
powodzenia i peace klaudiusz  :D
Domniemywam, że chciałeś Bondura obrazić ale nie bardzo Ci to wyszło bo to imię jak każde inne, za intencję jednakowoż powinieneś zostać ukarany minimum upomnieniem admina a najlepiej banem na forum bo i tak nic nie robisz oprócz trollingu i prób obrażania starszych, często bardziej doświadczonych twierdzowiczów. Proszę, nie ośmieszaj się więcej bo jesteś wciąż za smarkaty żeby poważnie z Tobą dyskutować.
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #128 on: March 14, 2011, 10:25:34 PM »

Nie rozumiem o co Ci chodzi, mozesz do mnie mowic konrad ja sie nie obraze  ???
Malonna
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #129 on: March 14, 2011, 10:30:00 PM »

Widzisz gram na Etten 3ma freepami i 6 creepami, mogę się wypowiadać co do trudności grania (już na pewno po stronie creepów).
Jakie masz rangi ?
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #130 on: March 14, 2011, 10:38:50 PM »

Jakie masz rangi ?
A jakie to ma znaczenie? Chcesz porownac kto ma wieksze doswiadczenie? Mozemy sie policytowac jak chcesz...
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #131 on: March 14, 2011, 10:48:09 PM »

Lubicie kopać się z koniem ;)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #132 on: March 14, 2011, 10:49:04 PM »

Fakt, kopanie się z koniem jest bez sensu.
Malonna
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23


« Reply #133 on: March 14, 2011, 10:56:53 PM »

Tak chodzi mi o doświadczenia jeżeli ktoś wbij na postaci 6range w raid to nie zajeło mu wiele czasu , ale jeśli wbił to samemu to sądze że musiał dłużej przysiedzieć na etten i przerzyć więcej akcji. Jeżeli wl ma 3r a drugi 10r to chyba większe doświadczenia ma 10r i to ona może nam powiedzieć coś dokładniej o graniu tom klasą.
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #134 on: March 14, 2011, 10:57:53 PM »

nie czepiajcie sie  :D on ma dysgrafie
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Print