Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - Dark Stronghold  (Read 76732 times)
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #150 on: March 17, 2011, 01:52:44 PM »

Mi umieranie nie przeszkadza to naturalne, umarlem wiecej razy na etten niz mamrot zapewne. Ale irytuje mnie jezeli ktos robi screena 6v1. tak to normalne ze wargi sobie biegaja razem, ale to raczej nie powod do dumy i wstawiania screenow na forum bo sie zabilo huntera z 14 ranka w 6 osob...Ale zakonczmy juz ten temat lepiej niech DS sie zorganizuje to wiecej miesa do ubicia bedzie  ;)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #151 on: March 17, 2011, 02:04:01 PM »

lepiej niech DS sie zorganizuje to wiecej miesa do ubicia bedzie  ;)

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym, żeby tak się stało  :-\
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #152 on: March 17, 2011, 03:11:03 PM »

Mi umieranie nie przeszkadza to naturalne, umarlem wiecej razy na etten niz mamrot zapewne. Ale irytuje mnie jezeli ktos robi screena 6v1. tak to normalne ze wargi sobie biegaja razem, ale to raczej nie powod do dumy i wstawiania screenow na forum bo sie zabilo huntera z 14 ranka w 6 osob...Ale zakonczmy juz ten temat lepiej niech DS sie zorganizuje to wiecej miesa do ubicia bedzie  ;)

Fakt, większym powodem do dumy jest obrażanie na kanałach :)

A poważnie to jak to zostało słusznie przypomniane jest to wątek DS i jeśli jakiś DSowiec ma ochotę wstawić dowód na zzergowanie <tu wstaw imię losowego huntera r14> to ma to tego prawo i nie będą nam tu freepy cenzury wprowadzać! :D

Quote
Na etten bywam rzadko, ale ostatnio mnie cos podkusilo, by zobaczyc czy cos sie zmienilo poza walkami kolo TA i obrona Grave yardow. Ciekawe, ze przez krotkie chwile na Etten przez te 2-3 dni dalo sie czytac na OOC. "Grupa 6 burgow XR" , "4 Burgi kampia GY", sam pare razy natrafilem na grupe burgow 2-3 osobowych. Jesli wargi biegaja w wiekszych grupach, znaczy ze sa bardziej zorganizowane. Jesli ktos oczekuje, ze po calym Etten beda osoby chetne na 1v1, to chyba stanowczo pomylil gry. Proponuje 1v1 bierki online.

Amen. Burgi biegają w grupach, wargi biegają w packach a dookoła biegają rajdy. A cel jest jeden - zabić zanim zabiją ciebie :) Nie ma dodatkowych punktów za styl. Każda klasa stara się wykorzystać swoje atuty nawet jeśli oznacza to dźganie/gryzienie w plecy. Nie mam wyrzutów sumienia zabijając w przewadze liczebnej bo i takich wyrzutów nie oczekuje po drugiej stronie. Jedyny minus to mniej infamy na głowę :P
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #153 on: March 17, 2011, 03:17:53 PM »

Aye, freepowej cenzurze mówimy stanowcze "nie". Bondur na oficera! :)

EDIT: małe spostrzeżenie, które zapewne wywoła burzę w szklance wody. Otóż bywam w rajdach (rzadko bo rzadko ale bywam) i miałem okazję zaobserwować następującą rzecz. Rajd creepowy zdążający do celu, mija w niewielkiej odległości jednego lub kilku maruderów freepów - pada komenda "leave them" i biegniemy dalej bo co będziemy w 24 lać jakichś biedaków. Druga odsłona: (ten akurat konkretny przypadek zapamiętałem bo mocno mnie ubawił): biegnę sobie solo z TR do east fordu, mija mnie rajd freepów na granicy widoczności jadący w stronę stab. Modlę się cichutko do Morgotha, że może mnie nie zauważyli albo nie będą sobie głowy zawracać pojedynczym celem. Ale gdzie tam, bohaterski rajd zawraca i robi ze mnie marmoladę w 3 sekundy, wsiada na koń i kontynuuje jazdę w stronę stab (kb na mnie dziabnął Twardy nawiasem mówiąc). Było takich przypadków kilka o bohaterskie freepy, podobne przygody ma wiele creepów jak można wnioskować z czytania OOC. Jestem pewien, że były i sytuacje odwrotne, moje spostrzeżenia bazują li tylko na własnej eksperiencji.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #154 on: March 17, 2011, 05:48:05 PM »

tak to już jest że nieobecni mają najwięcej do powiedzenia ;)

to ze mnie nie widac, nie znaczy ze mnie nie ma :)
i prosze jeszcze aby nasze gildiowe creepy nie lansowaly swojej strony na skrzywdzone sierotki ;D

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #155 on: March 17, 2011, 08:18:17 PM »

tak to już jest że nieobecni mają najwięcej do powiedzenia ;)

to ze mnie nie widac, nie znaczy ze mnie nie ma :)
i prosze jeszcze aby nasze gildiowe creepy nie lansowaly swojej strony na skrzywdzone sierotki ;D


Nie ma co lansować - to fakt :D

Z Etten tak jak z PvE. Creepami grają Ci co już zapłacili więc nie ma co sobie nimi zawracać głowy :)
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #156 on: March 18, 2011, 08:52:15 PM »


Tiaaa - i 99% czasu chodzą bez stealtha. Jakie jeszcze bajki poopowiadasz? :)

Z całej tej trójki najwięcej solo biega V ale 99% to Twoje pobożne życzenie :P A już Gio i ciągłe solowanie hehe :)



Nie no jak fajnie się czyta posty o mnie. Nie znacie mnie ludzie więc się na mój temat nie wypowiadajcie. Ja biegam praktycznie sam to, że jakiś freep czy też burg akurat jest koło mnie nie znaczy, że jest ze mną. Sainty nie biega 100% solo..., a i ja od czasu do czasu lubię pobiegać z przyjaciółmi z gry. Jeżeli mam biegać z jakimś burgiem w grupie to jest to tylko Northwen (od czasu do czasu ktoś się tam przyplącze jeszcze). Więc tak, ja biegam 99% mojego czau sam. I proszę swoje niepotrzebne uwagi zachować dla siebie.

Tak nawiasem mówiąc to ja z Gilem założyliśmy DS, więc pozdrawiam obecnych rządzących ;).

Do zobaczenia w etten.

PS. Jak się tam komuś nie podoba to niech nie przychodzi i nie płacze potem, że go zabili. Jedyną zasadą jest brak zasad.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #157 on: March 18, 2011, 11:28:30 PM »

Nie no jak fajnie się czyta posty o mnie. Nie znacie mnie ludzie więc się na mój temat nie wypowiadajcie.

Tak nawiasem mówiąc to ja z Gilem założyliśmy DS, więc pozdrawiam obecnych rządzących ;).

Przepraszam, kim pan jest ? :P Nie znam pana. Kimkolwiek pan jest, dziekujemy slicznie :p
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #158 on: March 19, 2011, 10:25:55 AM »


Do zobaczenia w etten.

PS. Jak się tam komuś nie podoba to niech nie przychodzi i nie płacze potem, że go zabili. Jedyną zasadą jest brak zasad.

Spotkam się chętnie. Bez stunów i stealtha może dla odmiany? Wiem, wiem - wbijanie sztyletów w plecy ogłuszonego wroga jest taaaakie fascynujące. Miłej zabawy wypada tylko życzyć.

Wczoraj dałem szansę Malonnie na pokazanie, że nie jest dziecinny ale z niej nie skorzystał. Specjalnie nie retreatowałem żeby sprawdzić co zrobi. Cóż, zachował się jak [censored], którym jest i radośnie mnie corpsejumpował. Szacunek dla Tollesa, bo tego nie zrobił - choć mógł. Mój dialog z Malloną zakończył się i bo i nie bardzo jest o czym pisać, dobra robota młody  >:(
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #159 on: March 19, 2011, 12:07:28 PM »

A jak można od dziecka wymagać by nie był dziecinny?Jaki ma być?
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #160 on: March 19, 2011, 12:14:02 PM »

Uśpiony po dobranocce? :)
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #161 on: March 19, 2011, 03:04:21 PM »


Spotkam się chętnie. Bez stunów i stealtha może dla odmiany? Wiem, wiem - wbijanie sztyletów w plecy ogłuszonego wroga jest taaaakie fascynujące. Miłej zabawy wypada tylko życzyć.


Jak dla mnie gra burgiem jest bardzo fajna, a niby co burg ma robić doty i kajtować jak to większość osób robi?? Bynajmniej granie tą klasą wymaga więcej uwagi niż granie jakimkolwiek range creepem. Także miłej zabawy życzę również.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #162 on: March 19, 2011, 04:53:28 PM »

Burg ma stealthy i stuny, kapitan ls, guardian pledge, itd, itp. Równie dobrze można się umówić, że w ogóle z auto attacku się będziemy okładać tylko po co. Niech każda klasa wykorzystuje swoje zalety i maksymalnie użytecznie korzysta ze skilli, a wady stara się zniwelować w celu wygrywania w miarę możliwości każdej walki ;].
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #163 on: March 19, 2011, 05:40:04 PM »

Burg ma stealthy i stuny, kapitan ls, guardian pledge, itd, itp. Równie dobrze można się umówić, że w ogóle z auto attacku się będziemy okładać tylko po co. Niech każda klasa wykorzystuje swoje zalety i maksymalnie użytecznie korzysta ze skilli, a wady stara się zniwelować w celu wygrywania w miarę możliwości każdej walki ;].


Polać mu!!! Dobrze gada!
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #164 on: March 19, 2011, 05:53:02 PM »



Polać mu!!! Dobrze gada!

pewnie niedługo będzie okazja ;)

ja to się dziwię, że wam wszystkim się jeszcze to pisanie nie znudziło... :)

(tyle jeśli chodzi o mój wkład w temat)
Pages: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Print