Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - Dark Stronghold  (Read 76853 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #135 on: March 14, 2011, 11:04:21 PM »

Droga młodzieży - nauczcie się dyskutować kulturalnie, to na pewno dużo zyskacie - i w oczach rozmówców i w życiu. Argumenty typu "no chyba Ty!" przestają mieć racje bytu około 6 roku życia:)

Na razie - za intensywny trolling i próby obrażania rozmówców - ostrzeżenie.
Jeśli nie podniesiecie poziomu swoich wypowiedzi i argumentów, dostaniecie czasowego bana, jako naukę. A jak to nie poskutkuje - będzie i perma ban.

Pojęli?
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #136 on: March 14, 2011, 11:07:57 PM »

I tak mi sie fajnie z wami droczy :P
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #137 on: March 14, 2011, 11:54:59 PM »

Aj i nie ma o co kopii kruszyć. Powalczymy na Etten i będzie ok. Moje creepy są w stopce każdego mojego postu to prędzej czy później się spotkamy. Do ciągłego padania i naciskania przycisku "Retreat" jestem przyzwyczajony, 50 zgonów w lewo, 50 w prawo - niewielka różnica ;D
Toles
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #138 on: March 15, 2011, 02:28:57 PM »

Racja o gre nie warto sie klocic. Do zobaczenia na etten
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #139 on: March 17, 2011, 12:31:21 AM »

Quote

Wiele wargów biega samotnie, podobnie jak codziennie spotykam 2-3-4 gankujące grupy burgów. Daleko nie szukać. Jak widzę Saintego, Gio, Virgh to wiem, że w okolicy biega ich kompania.

Tutaj sie akurat osmieszyles... Sainty biega 100% solo. Gio 99% czasu solo. Virgh 99% solo. Ale oczywiscie wiesz lepiej jak oni graja. Na pewno tez znasz ich bardzo dobrze...


Wierz mi lub nie ale najbardziej przewalone ma WL i reaver (zwłaszcza na początku).

Reaver... Najbardziej przegieta klasa w moors ale ma najbardziej przewalone... Prawda jest ze i WL jak i CPT maja tak samo przewalone. obydwie klasy nie posiadaja zadnej pewnej formy cc, jak i nie posiadaja snarow. co czyni je tylko supportami. ale za to sila grupy z wlem/captainem jest o wiele wieksza niz bez tej klasy...
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #140 on: March 17, 2011, 10:39:42 AM »

Quote

Wiele wargów biega samotnie, podobnie jak codziennie spotykam 2-3-4 gankujące grupy burgów. Daleko nie szukać. Jak widzę Saintego, Gio, Virgh to wiem, że w okolicy biega ich kompania.

Tutaj sie akurat osmieszyles... Sainty biega 100% solo. Gio 99% czasu solo. Virgh 99% solo. Ale oczywiscie wiesz lepiej jak oni graja. Na pewno tez znasz ich bardzo dobrze...


Tiaaa - i 99% czasu chodzą bez stealtha. Jakie jeszcze bajki poopowiadasz? :)

Z całej tej trójki najwięcej solo biega V ale 99% to Twoje pobożne życzenie :P A już Gio i ciągłe solowanie hehe :)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #141 on: March 17, 2011, 11:09:44 AM »

tak samo jak twoje '2-3 pyskowe packi'  :)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #142 on: March 17, 2011, 11:23:01 AM »

Zaczyna się  ??? Powiem tyle, jako freep obronię się przed solo wargiem bez większego problemu, jako creep dostaję w tyłek od solo burga i nie mam nic do gadania. Tyle w temacie, a czy dostaję od dwójki czy trójki burgów (to ostatnio jakby modne się stało) to nawet lepiej - dostaną za mnie mniej fame na głowę.
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #143 on: March 17, 2011, 11:30:55 AM »

zaczelo to sie strone wczesniej  8)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #144 on: March 17, 2011, 11:54:30 AM »

zaczelo to sie strone wczesniej  8)
Miało być "znów się zaczyna"  ;D
BTW co ta dyskusja ma wspólnego z Dark Stronghold? Jakiś mega offtop się nam tutaj zrobił.

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #145 on: March 17, 2011, 12:28:13 PM »

tak to już jest że nieobecni mają najwięcej do powiedzenia ;)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #146 on: March 17, 2011, 12:46:52 PM »

Dla mnie problemem jest nikła, śladowa wręcz, frekwencja w DS - jedynym oficerem jaki się pojawiał on-line od bardzo długiego czasu był Jerzu. Ostatnio nawet coś lepiej, pojawił się nawet pewien BWOK (bardzo ważny oficer kinu) ale o tym sza  ;D Gdybyśmy regularnie byli w stanie zebrać 4 lub więcej osób moglibyśmy pobiegać razem, nie będąc żerem dla burgów i nie musząc dobijać się do rajdów. Nie wiem jak w DS było kiedyś ale teraz jest mara  :-\

EDIT: stalkerzy mają lepiej pod tym względem bo często widzę szanownego kolegę Mamrota w grupie z Boru albo Partyzantem, mnie niestety stalker nie leży a mój Uruk do wargpacka pasuje jak pięść do nosa freepa.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #147 on: March 17, 2011, 01:01:57 PM »

To sie juz naprawde robi zalosne. Jak ktos nie zauwazyl, to gry MMO sa zazwyczaj nastawione na gre w grupie i placze, ze burgi czy wargi biegaja w grupach sa conajmniej idiotyczne.
Na etten bywam rzadko, ale ostatnio mnie cos podkusilo, by zobaczyc czy cos sie zmienilo poza walkami kolo TA i obrona Grave yardow. Ciekawe, ze przez krotkie chwile na Etten przez te 2-3 dni dalo sie czytac na OOC. "Grupa 6 burgow XR" , "4 Burgi kampia GY", sam pare razy natrafilem na grupe burgow 2-3 osobowych. Jesli wargi biegaja w wiekszych grupach, znaczy ze sa bardziej zorganizowane. Jesli ktos oczekuje, ze po calym Etten beda osoby chetne na 1v1, to chyba stanowczo pomylil gry. Proponuje 1v1 bierki online.
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #148 on: March 17, 2011, 01:19:55 PM »

To sie juz naprawde robi zalosne. Jak ktos nie zauwazyl, to gry MMO sa zazwyczaj nastawione na gre w grupie i placze, ze burgi czy wargi biegaja w grupach sa conajmniej idiotyczne.
Na etten bywam rzadko, ale ostatnio mnie cos podkusilo, by zobaczyc czy cos sie zmienilo poza walkami kolo TA i obrona Grave yardow. Ciekawe, ze przez krotkie chwile na Etten przez te 2-3 dni dalo sie czytac na OOC. "Grupa 6 burgow XR" , "4 Burgi kampia GY", sam pare razy natrafilem na grupe burgow 2-3 osobowych. Jesli wargi biegaja w wiekszych grupach, znaczy ze sa bardziej zorganizowane. Jesli ktos oczekuje, ze po calym Etten beda osoby chetne na 1v1, to chyba stanowczo pomylil gry. Proponuje 1v1 bierki online.

Dac mu wodki  ;D Swiete slowa  ;)
Dlatego zmienilem tribe, zeby miec wieksza szanse na bieganie w grupie. Jak chce sobie powalczyc 1vs1 to ide na wyznaczone, umowne miejsce zwane 1vs1 i ... najczesciej gine, ale zdaza sie, ze zabijam  8) ostatniocoraz czesciej.
DS jest bardzo casualowym tribe, niektorzy logowali sie ostatnio jakies 400 dni temu  :o
Ale gralo sie milo.
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #149 on: March 17, 2011, 01:32:31 PM »

To sie juz naprawde robi zalosne. Jak ktos nie zauwazyl, to gry MMO sa zazwyczaj nastawione na gre w grupie i placze, ze burgi czy wargi biegaja w grupach sa conajmniej idiotyczne.

Creepy nie płaczą, są genetycznie pozbawione kanalików łzowych   :P Oczywistym jest fakt, iż zabijanie wroga (jakiekolwiek) jest cacy, bycie zabijanym nie jest cacy - szkoda bić pianę. Ktoś źle znosi ciągłe umieranie, niech się na Etten nie wybiera - szkoda nerwów. Czy można zakończyć tę bezsensowną dyskusję w wątku Dark Stronghold?
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Print