Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: PlayStation 3  (Read 25667 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #60 on: May 29, 2012, 09:22:54 AM »

Ktos moze gra w Max Payne 3? Warto kupic?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #61 on: November 08, 2012, 09:16:59 AM »

W Xcom ktos juz gra? Gralem w demo i klimat orginalu trzyma dobrze. Co myslicie?

http://www.xcom.com/enemyunknown/entry
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #62 on: November 08, 2012, 11:35:03 AM »

W Xcom ktos juz gra? Gralem w demo i klimat orginalu trzyma dobrze. Co myslicie?

http://www.xcom.com/enemyunknown/entry

Warty grzechu, niestety ja jestem już na etapie że to ufoki dostają po d* i to one się mnie boją, a nie ja ich. Od tego momentu więc gra stałą się lekko nudnawa.
Natomiast początki są super trudne zwłaszcza na wyższym poziomie trudności i trzeba się mocno starać żeby wykonać misję.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #63 on: November 08, 2012, 08:35:36 PM »

Ja grałem tylko w wersję PC. Tak dobrze odgrzanego starego tytułu jeszcze nie widziałem. :) Szczerze polecam.

Fakt też, że kiedy dorobisz się plazm i kilku pułkowników, ufoki nie stanowią już wyzwania (chociaż Sectoidy nadal wkurzają). Jednak żeby utrzymać wszystkie kraje w przymierzu już nie zawsze jest tak łatwo.


Snajper z plazmą na Archaniele, który strzela tak daleko jak widzą Twoi ludzie, do tego 2 razy i nie ma takiego obcego, który by to przeżył. :D
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #64 on: December 10, 2012, 09:34:08 AM »

Kupiłem wcxzoraj Dishonored - bardzo fajna gierka, klimat podobny do Bioshocka.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #65 on: January 23, 2013, 09:40:20 AM »

Jakis czas temu odkryłem Crysis 2 w stereo 3d. Kampanie skończyłem już jako Supersoldier i nie mogę sie doczekać trzeciej części :)  A do tego czasu multiplayer cieszy niesamowicie.

 Xcom jest również super, a jak komuś za łatwo, zawsze można podkręcić stopień trudności i już nie jest tak lekko :) Gra wymiata, kupiłem w empiku w Polsce, bo u nas już od dawna na polkach nie ma, a na rynek wtórny jakoś nie chcą płytki trafić.

 Jedyny problem to kod do Elite Soldier Pack. Nie działał. Ale kilka listów do supportu i dostałem nowy kod który działał ;)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #66 on: February 20, 2013, 10:21:15 PM »

Dziś zacząłem Crysis 3 - polecam.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #67 on: June 30, 2013, 09:00:46 PM »

Deadpool - TAK miał być zrobiony Duke Nuke forever - po prostu genialne komentarze Poola i RZEŹNIA.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #68 on: September 11, 2013, 11:07:32 AM »

Dla kogoś zainteresowanego kupnem konsoli:
http://www.zavvi.com/games/consoles/ps3-new-sony-playstation-3-slim-console-500-gb-black-includes-the-last-of-us-and-gta-v/10844563.html

w.w sklep nie pobiera opłat za przesyłkę do Polski.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #69 on: November 24, 2014, 01:24:09 PM »

A nam po ponad 2 latach padl uklad wifi i bluetooth w ps3  ;(  Na szczescie na kablach dziala, ale i tak szukuje sie wizyta w serwisie. Na szczescie naprawiaja takie usterki  ;))
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print