Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: ZLOT LOTRO w LOTRO - poniedziałek 20.00 07.07  (Read 8606 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« on: July 02, 2008, 02:36:40 PM »

w planie - loteria Lot(T)ro, pojedynki gigantów, wyścig wokół Bree i moze coś jeszcze. Całość potrwa max 2h, a zakończy się wielkim losowaniem wielkiej wygranej:)

zasady: przychodzimy z dobrym humorem, bez jęczenia, marudzenia i narzekania.

Zbiórka - pod kin house,  o 20.00 zaczynamy!

Lot(T)ro zasady:
1. wysyłasz/płacisz 100s za los - dostajesz los (numer) mailem zwrotnym.

2. Wszystkie numery są publikowane na forum.

3. numery za losy przyznawane są wg. kolejności zgłoszeń (pierwsza osoba dostaje nr jeden, druga 2 itd)

3. Jedna postać - jeden los (ograniczenie do main+ 1alt, który jest w gildii)

4. Zgłoszenia wysyłane są do mnie, czyli do Huriel.

5. Ostatnie zgłoszenia zostaną przyjęte o godzinie 19.30 w poniedziałek - po tej godzinie wszystkie zgłoszenia zostaną zwrócone właścicielowi.

5. Pula nagród = zalezy od ilosci zgłoszeń - to również będzie uaktualniane na forum. Przewidywane dwie nagrody pocieszenia, równiez uzależnione od wysokości głównej wygranej.

6. Losowanie odbędzie się poprzez /roll N, gdzie N=ilość zgłoszeń.

7. Los = udział w głosowaniu - jednakże pocieszę tych, którzy byc nie będa mogli - nawet jesli Was nie będzie, to i tak po zakupie losu bierzecie udział w losowaniu.

Zapraszam serdecznie do gry! Odrobina hazadru nikomu jeszcze nie zaszkodziła!

I do zobaczenia w poniedziałek na wielkiej imprezce:)


Edit: piatek - ze wzgledu na szczodrosc Anarendila i Giliarwe -

głowna nagroda = (koszt losow +1 g) - 10% na kin house.

Na ten moment to jest 3,8g i beryl shard.

i mamy nagrody pocieszenia - zostana rozlosowane dwie nagrody po 500s i beryl shardzie
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #1 on: July 02, 2008, 02:55:33 PM »

kiedy?

*ano juz data jest...
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: July 02, 2008, 03:42:50 PM »

Co kiedy? Masz w tytule jak byk ze poniedzialek 20 ;].
Swoja droga to ja w ogole tak doczytalem, ze myslalem ze normalny zlot i patrze, a tu zasady i pomyslalem co to za spotkanie, ze ktos ludziom w realu narzucac sie bedzie z zasadami na spotkaniu przy piwku ;].
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #3 on: July 03, 2008, 12:00:20 AM »

Dla chętnych po zlocie zoorganizuję polowanie! nagrody będą ;] jakies fajne trofea i może troche cooppera ;]

Polegac bedzie ono na uzbieraniu miesa z zwierzat-kazde miesko bedzie mialo swoja wartosc. kto bedzie mnial najwiecej miesa(mocno punktowanego) ten wygrywa ;]

polowanie tylko dla ochotnikow-lvl 20+ zeby kazdemu to sprawnie szlo ;](15tez moga ale beda sie dlugo meczyc z biciem moba na 15-16lvl)
ithildan
Gość
« Reply #4 on: July 03, 2008, 09:59:42 AM »

That sux będę nad morzem...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: July 03, 2008, 11:08:13 PM »

Na ten moment lista osob biorących w loterii i numerki ich losów:

1. Geralthalion
2. Utumo
3. Anarendil
4. Veldir
5. Axendil
6. Ithildan
7. Yaz
8. Giliarwe
9. Nove
10. Igo
11. Khelegros
12. Mithrod
13. Fanghrimm
14. Aurea
15. Nepher
16. Zaan
17. Drakevern
18 Rotrude
19 Pola
20 Cyas
21 Radiel
22 Radko
23 Radoslavus
24 Sayverith
25 Radic
26 Radwena
27 Betrezen
28 Guthwulf
29. Harni
30. Winya
31. Laime
32. Etheldar
33. Maxine
34. Kecaj
35. Tytus
36. Aronaut
37. Endres
38. Shadrow
39. Barras
40. Asmodeus
41. Grimterion
42. Gilgas
43. Huriel
44. Theopilius
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #6 on: July 04, 2008, 02:48:15 PM »

Chciałbym zgłosić propozycję atrakcji - zabawy w klimacie RPG na czas po zlocie. Oczywiście od decyzji organizatorów i chętnych zależy czy zostanie zrealizowana.

Przenosimy się 100 lat po pokonaniu Saurona. Elf imieniem Veldir przed udaniem się za Morze chciałby poznać miejsca związane z wyprawą Drużyny Pierścienia.  W pierwszej kolejności interesują go losy bohaterskich hobbitów. Prosi o to, by ktoś oprowadził go po Shire i Bree drogami, którymi podróżowali, ale nie tylko. Wskazał też ciekawe/znane miejsca/postaci i opowiedział nieco o jednym i drugim kraju przy okazji wędrówki śladami 3, a potem 4 hobbitów aż do spotkania z Obieżyświatem.

Jak to winno wyglądać technicznie:
1) Od 1 do 3 osób oprowadzających.
2) Pierwsza wycieczka po Shire zaczynając od Bag End kończąc na Farmie Maggota.
3) Druga wycieczka od Bucklandu (Ustronia) po dom Billa Ferny.
4) Mam nadzieje, że każda wycieczka będzie miała innego przewodnika(ów), jeżeli jednak nie byłoby chętnych, to na drugą może iść ten sam(i).
5) Postaci na lvl, na których będą atakowane przez stworki i mające po drodze questy mogą liczyć na pomoc Veldira w ich wykonaniu przy utrzymaniu klimatu rozgrywki.   
6) Rasa i klasa oprowadzającego winna mieć odzwierciedlenie w jego zachowaniu, sposobie narracji itd, czyli odgrywamy postaci :)

Nagroda:
Za każdą wycieczkę elf gotów jest zapłacić 2 sztuki złota swojemu przewodnikowi (om- w takim wypadku nastąpi podzielenie sumy na tyle części, ilu będzie oprowadzających).
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #7 on: July 04, 2008, 02:53:22 PM »

Arggghhhh :'( Czemu mnie tam nie będzie ?!  :'( :'( :'( :'(
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: July 04, 2008, 02:58:50 PM »

swietny pomysl Veldir:)
Radiel
Gość
« Reply #9 on: July 04, 2008, 03:08:39 PM »

Veldir - gratuluje pomysłu :)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #10 on: July 04, 2008, 04:30:44 PM »

Dziękuję :) Mam nadzieje, że znajdą się chętni do zabawy :)
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #11 on: July 07, 2008, 10:42:05 PM »

no cóż, zlot w LoTRO się odbył więc czas na wrażenia... że tak powiem - pierwszy ;D

nie spodziewałem się takiego pospolitego ruszenia, takiej ilości graczy z jednego kinu/gildii na raz nie widziałem w żadnym MMO...

wrażenia niesamowite - oby więcej takich imprez...

i tu moja propozycja - skoro dziś wypadła ta okoliczność i przy okazji był 07.07., to kolejne "igrzyska" proponuję 08.08., następne 09.09. itd w imieniny miesiąca...

jeszcze raz gratulacje dla wszystkich pomysłodawców, sponsorów i uczestników...
 ;)
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« Reply #12 on: July 07, 2008, 10:49:37 PM »

A można jakieś screeny ? bo tym razem nie dane mi było do Was dołączyć.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #13 on: July 07, 2008, 11:48:28 PM »

Zlot był bardzo udany. Dopisali mieszkańcy Twierdzy i atrakcje zaplanowane ku wspólnej zabawie. Dziękuję organizatorom i uczestnikom!

Ze swej strony chciałbym słów kilka rzec na temat zaproponowanej przeze mnie wędrówki. Było mi bardzo miło, bowiem mogłem odbyć podróż po Shire w towarzystwie Utumo, który malował słowem piękne obrazy i ciekawe historie związane z przygodami trzech hobbitów. Co godne podkreślenia - czynił to na Vencie, a nie pisząc na kanale drużynowym. Wybrany przez niego sposób jest wg mnie trudniejszy. Bawiłem się znakomicie i mam nadzieje, że tego typu rozgrywka na stałe zagości w programie nie tylko Zlotów, ale i dni powszednich spędzanych z LoTRo.
Jutro podążymy szlakiem przez Bree, jeśli ktoś zechce nam towarzyszyć, to będzie nam bardzo miło. W ramach rewanżu umówiliśmy się z Utumo, że będę przewodnikiem.

Dziękuję i do zobaczenia w innym świecie :)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #14 on: July 07, 2008, 11:59:09 PM »

Dziekuje rowniez za mile spedzony wieczor ;] powiem krotko: Pierwszym Mysliwym Twierdzy ogłaszam Geralthaliona!
Pages: [1] 2
  Print