Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wyłączenie serverów a powrót TWIERDZY na prywatny?  (Read 4590 times)
Dimzard
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« on: January 04, 2014, 11:15:42 PM »

Czy twierdza w której trochę czasu gry spędziłem i poznałem wielu niesamowitych ludzi ma w planach przejście na server prywatny? Tak się składa że jeden znalazłem , gra działa jest sporo bugów ale ciągle nad tym pracują.   http://www.warhammer-server.com/register/
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: January 06, 2014, 11:05:17 AM »

Dla mnie gra odeszła na zawsze. Nie planuję gry na prywatnych serwerach.

Zapraszamy do SWtOR :)
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #2 on: January 07, 2014, 02:35:19 PM »

Od czasu do czasu zagladam na prywatny serwer zeby zobaczyc jak prace postepuja. Na ten momemt potrzeba solidnych kilku miesiecy pracy zeby powstala w miare grywalna wersja to co jest teraz nawet beta raczej nazwac nie mozna (ale przyznac trzeba ze wyglada to obiecujaco i idzie w dobrym kierunku). Tak wiec kto wie moze za jakis czas uda sie zalozyc jakis przyczolek i na prywatym serwerze:)
Jachous
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Reply #3 on: January 17, 2014, 06:00:00 PM »

Ja także zaglądam :) Jak Kao mówił, to jest kwestia kilku(nastu) miesięcy. Ale jak już wystartuje oficjalnie, to na 100% ktoś z Twierdzy zdoła odnowić gildię ;)
Spopielaczz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #4 on: March 12, 2014, 08:37:09 PM »

fajnie ze zagladacie, ja też. na razie prace wstrzymane, bo koles nie ma czasu sie tym zajac, ale powstaje tez drugi server (chyba ruscy nad tym pracują). Ja cały czas śledze co sie dzieje na forum, bo WAR był super grą
Pages: [1]
  Print