Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zaproszenie do Zakonu Feniksa spadkobiercy Bazaru / Kompani Handlowej  (Read 3258 times)
DGM
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: November 20, 2014, 04:24:50 AM »

Witam wszystkich,

Niedawno przyłączył się do nas Wasz członek i tym sposobem dowiedziałem się że Twierdza nadal jest w ESO  ;D

Dlatego chciałem zaprosić Waszą reprezentację do Zakonu Feniksa który bazuje na tych samych zasadach co wcześniejsze Twory jakimi były Kompania Handlowa czy Bazar.

Jest to gildia która ma na celu stworzenie wspólnego czatu (komunikacji)  dla jak największej ilości polaków ze wszystkich polskich gildii i nie tylko, a elementem który będzie trzymał tutaj graczy jest wspólny handel.

Obecnie mamy ponad 300 polaków i przedstawicielstwo każdej polskiej gildii oprócz Waszej. Sklep powoli rozkręca się (mamy sprzedawcę może nie w najlepszym miejscu w grze ale naprawdę w bardzo dobrym).

Co tam jeszcze, rangi w Zakonie odpowiadają nazwą polskich gildii (po prostu każda Gildia ma swoją rangę) wtedy wchodząc w rooster można zobaczyć kto z jakiej gildii jest.

Gdybyście dołączyli to oczywiście ranga "Twierdza" zostanie dodana oraz jedna wskazana przez Was osoba zostanie oficerem aby mogła przyznawać rangę Waszej gildii nowym członkom.

Poza handlem gildie mogą się reklamować na czacie i pozyskiwać nowych członków (do Zakonu praktycznie codzienne dołączają nowi gracze więc jest kogo łapać a Zakon informuje nowych członków że jest tylko społecznością a nie zwykła gildią i nie wchodzi w kompetencje polskich gildii).

Chodź nie ukrywam że akurat w EP będziecie mieć sporą konkurencję w łapaniu nowych bo jest Xeno Tavern i Celestial Lust :P

Tak że jeśli jesteście chętni do przyłączenia się do naszej multisojuszowej gildii społecznościowo-handlowej to proszę podajcie listę nicków (nazw konta) osób które mam dodać tutaj w temacie lub w prywatnej wiadomości (oraz nick osoby która ma być oficerem (ambasadorem ;P )

Jeśli nie jesteście zainteresowaniu no to oczywiście nie musicie odpowiadać ;)

Tak czy siak pozdrawiam całą Wasza gildie :) 

Pages: [1]
  Print