Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Artureld  (Read 3148 times)
Artureld
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: August 15, 2016, 08:55:59 PM »

1. Artureld, lvl 3, Captain.
2. 32 lata (jeszcze).
3.  Lata 2007-2016 (z przerwami) World of Warcraft, w międzyczasie próbowałem sił w SWTOR.
4. Dlaczego Lotro? Lubię fantasy (Tolkien, Howard, Martin, Sapkowski) i MMO, więc siłą rzeczy musiałem w końcu trafić na ten tytuł. Zainteresowania...dobra literatura, dobre kino (artystyczne jak i rozrywkowe), od niedawna fizyka kwantowa - czytam po pracy do poduszki, by "zmęczyć" mózg i szybciej zasnąć ;) Styl gry - raczej socjal, od jakiegoś czasu nie bardzo mam możliwość na tzw. hardcorowe nasiadówy. Trójka dzieci + żona niespecjalnie przepadająca za MMO nieco mnie ogranicza. Nie lubię cwaniactwa/chamstwa, nie lubię ludzi, którzy uważają się za najmądrzejszych bez względu na okoliczności/sytuację. Dlaczego Twierdza? Przypadek: zapytałem na kanale "world" o polską gildię, w odpowiedzi dostałem informację o założeniu konta na Waszym forum i złożeniu podania. Od gry i kinshipu aka gildii oczekuję przede wszystkim dobrej zabawy i dobrego towarzystwa. Lotro (jak każda gra) ma być dla mnie odskocznią od problemów życia codziennego. Ma być miejscem, w którym mogę  poczuć się jak dzieciak czytający "Władcę"po raz pierwszy - gdzieś tam tkwi we mnie ten entuzjazm, muszę go tylko odpowiedni pobudzić. Co jeszcze? Imię: staram się nie podawać tak "intymnych" informacji w internecie, może kiedy lepiej poznam ludzi... Na chwile obecną mieszkam w Wielkopolsce, miasto Nowy Tomyśl.
5. Następne pytanie, to moja pierwsze podejście do Lotro.
6. Tak, tak i jeszcze raz tak. Respektuję zasady i reguły, nawet jeśli mam co do nich jakieś obiekcje (na zasadzie "Kiedy wchodzisz między wrony kracz tak jak one").
7. VIP, nie mam czasu na granie F2P i żmudne odblokowywanie wszystkiego.

Tyle ode mnie. Kacie, czyń swą powinność! ;)

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: August 15, 2016, 09:15:21 PM »

Rozmawialiśmy na Tell'u. Ode mnie masz  ZA.
W edycji profilu -Profil w menu górnym -> Modify Profile możesz zmienić wyświetlaną nazwę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: August 15, 2016, 09:19:33 PM »

Hej, dzięki za podanie i ode mnie masz "za".
Imię wyświetlane możesz zmienić - wejdź w zakladkę profil i tam "account settings" -> nick wyswietlany.
Tudhuildril
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 63


« Reply #3 on: August 16, 2016, 12:52:13 AM »

Również ZA :)
Anyskapl
Gość
« Reply #4 on: August 16, 2016, 12:56:12 AM »

Za ;)
Artureld
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #5 on: July 05, 2017, 11:29:55 AM »

Witam ponownie. Jestem z wami już niemal rok, aczkolwiek z racji obowiązków zawodowych grałem mało i długo byłem offline, za co z całego serca przepraszam. Jest jeszcze szansa na awans na membera?:) Delegacje odeszły w zapomnienie, mogę w końcu spędzić więcej czasu w grze.

Z góry dziękuję :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #6 on: July 05, 2017, 11:31:43 AM »

Jak najbardziej :)
Pages: [1]
  Print