Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zozola -Podanie  (Read 2399 times)
Zozola
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Alias Turbol, alias Ziaziu


« on: November 28, 2017, 03:26:02 PM »

Przywitam się standardowym cześć i do tematu.

Przybywam z innego czasu albowiem z 2008 roku. Wtedy ze znajomymi tzn:
Dekster, Lidan składaliśmy podanie o przyjęcie do Twierdzy. No i chyba byliśmy przyjęci? Tyle czasu minęło. Niestety człowiek musiał przestać grać i zająć się innymi rzeczami przynajmniej w moim przypadku.

Odzyskałem stare postaci ze Snowburna i przerzuciłem na Laurelin. Jedną z nich jest m.in. Zozola runekeeper  53lvl z którą wnioskuję o przyjęcie (oprócz tego Turbol kapitan 65lvl i Ziaziu warden 45lvl).

Co do mnie to wiek 37 lat, a doświadczenie hmm zaczynało się w Tibii lata temu potem Lineage 2, potem długo Lotro bo od bety i liznęło się i Rifta i Star trek online i Elder Scrolls online. Niestety praca zawodowa i żona u boku ukróciły mój kawalerski żywot i możliwość grania po 7 godzin. Teraz to casualowo, ale z nostalgią do dawnej gry powróciłem do Lotro. Obecnie konto VIP i ogarnianie tych wszystkich zmian wieczorami gdy moje dziecię już śpi a i żona nie kręci się za plecami chociaż i tak burczy, że znowu zacząłem grać w te głupie gry ;)
Także tego nie zawsze mogę, ale coś tam biegam i nawet udaje mi się coś zabić w Morii. W sumie trochę smutno bo wieje pustkami w moich regionach (ach te czasy farmienia mithril flakeów), na których kończyłem, a teraz pewno ruch daleko przy 1xx lvlowych  lokacjach.

Na co dzień projektuje i stawiam sobie pomniki ku pamięci potomnych( nie nie jestem kamieniarzem ani grabarzem), a oprócz tego od wielu lat zajmuję się akwarystyką roślinną. Od zeszłego roku zaraziłem się rowerem i spróbowałem sił w złożeniu swojego własnego. Nawet wyszło więc myślę, że w przyszłym sezonie wiosennym zacznę używać mojego czarnego rumaka.

Kodeksy regulaminy przeczytane i zaakceptowane

Teraz Alleluja i czekam na kciuk w górę lub w dół. Pozdrawiam.
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #1 on: November 28, 2017, 08:28:17 PM »

za  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: November 28, 2017, 10:29:44 PM »

Spoko, witamy ponownie - zgłoś się po zaproszenie do kinu :)
Zozola
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Alias Turbol, alias Ziaziu


« Reply #3 on: November 29, 2017, 12:30:47 PM »

Dziekuje zglosze sie dzis wieczorem :)
Zozola
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Alias Turbol, alias Ziaziu


« Reply #4 on: December 30, 2017, 01:33:49 PM »

Cześć mija miesiąc więc zgłaszam się po awans.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: December 30, 2017, 09:37:23 PM »

Jasne, oczywiście, si ;)
Pages: [1]
  Print