Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Event Świąteczny  (Read 2113 times)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« on: December 16, 2017, 08:17:46 PM »

Jako, że lubię bardzo czytać różnego rodzaju opowiadania, fanowskie itp do tego całą część lore play w lotro <ale od czasu jak Engril zaginął kiepsko z tym w kinie> to wpadłem na taki pomysł.

Opisujemy jakąś przygodę która się nam przytrafiła w Lotro, może to być raid, coś podczas questa, bądź na imprezie w Prancing Pony. Opowiadanie uzupełniamy screenami z gry, <oczywiście pasującymi z historii, żeby ktoś nie wrzucał screenów z helmowego jaru jak opowieść dzieje się w Rivendell> bądź jeśli ktoś woli filmikiem na YT.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. W puli nagród mamy m.in. BLemished symbol, więc będzie można zrobić sobie broń 1 Ery na 100 :)
Zachęcam gorąco i mam nadzieje, że będę mieć okazje przeczytać wiele wspaniałych opowiadań

aha termin, cały konkurs trwa do 2 stycznia wtedy mam nadzieje dojdę już do siebie i będę mógł wejść na grę i forum. Co do jury to jeszcze pomyślimy i dogadamy wszystkie szczegóły jak złapie Huriel.

ps: idealnym przykładem kogoś ciekawie budującego swoje lore jest kolega Omael jak go spotkacie w grze to przejrzyjcie historię jego postaci, ciekawa lektura na dłuższy czas :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: December 28, 2017, 11:46:51 PM »



W ramach odświeżenia wątku wrzucę ostatnią przygodę z CoS-a

Zbugował się nam boss room i w oczekiwaniu na cud znaleźliśmy chwilę na zdrową kąpiel  w kociołku :)
Pages: [1]
  Print