Pages: 1 ... 6 7 [8] 9
  Print  
Autor Topic: Dark Side Twierdza - dyskusje, info itd.  (Read 35814 times)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #105 on: December 15, 2011, 12:55:35 PM »

skile dostajesz na stacji kosmicznej po przejsciu 1 planety startowej masz trenerów :)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #106 on: December 15, 2011, 02:41:50 PM »

Gdzie się dostaje crew skile i na którym levelu?
Zaraz po utworzeniu postaci mozna wziac prom na stacje kosmiczna, przejsc wszystkie stacje crafterskie (same wpisy do dziennika daja jakies 2 - 2,5 lvl expa), wybrac sobie zaplanowane craft skile i wrocic na planete startowa.
I od razu, nawet bez companiona mozna juz zbierac resources np ze scavengingu.
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #107 on: December 15, 2011, 08:35:16 PM »

Gdzie się dostaje crew skile i na którym levelu?
Zaraz po utworzeniu postaci mozna wziac prom na stacje kosmiczna, przejsc wszystkie stacje crafterskie (same wpisy do dziennika daja jakies 2 - 2,5 lvl expa), wybrac sobie zaplanowane craft skile i wrocic na planete startowa.
I od razu, nawet bez companiona mozna juz zbierac resources np ze scavengingu.
Dodam jeszcze, że kompana dostajesz gdzieś tak +/- na 8 levelu. Więc możesz już wtedy wysyłać go na misje.
ps Smuggler chyba ma gorzej bo u niego dojście do statku jest związane z misjami.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #108 on: December 15, 2011, 09:19:20 PM »

Gdzie się dostaje crew skile i na którym levelu?
Zaraz po utworzeniu postaci mozna wziac prom na stacje kosmiczna, przejsc wszystkie stacje crafterskie (same wpisy do dziennika daja jakies 2 - 2,5 lvl expa), wybrac sobie zaplanowane craft skile i wrocic na planete startowa.
I od razu, nawet bez companiona mozna juz zbierac resources np ze scavengingu.
Dodam jeszcze, że kompana dostajesz gdzieś tak +/- na 8 levelu. Więc możesz już wtedy wysyłać go na misje.
ps Smuggler chyba ma gorzej bo u niego dojście do statku jest związane z misjami.

TO U INNYCH NIE!? Jeny wiesz jaki mi właśnie zawód sprawiłeś, misje Smugglera w związku ze statkiem sporo frajdy mi sprawiły :(
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #109 on: December 15, 2011, 09:37:28 PM »

Ja Trooperem companiona dostałem na 11lvl i to na pożegnanie pierwszej planety. Smuggler dostał swojego companiona 3lvle i ok. 2 questów classowych wcześniej. :P (Gram w duo z Szarlejem, więc dokładnie widzę różnice) Pewnie wynika to z tego, że Smuggler delikatny jest i potrzebuje wsparcia, gdzie Troopera dużo ciężej zarysować. ;)

Statku jeszcze nie widziałem, więc nie wiem co tam trzeba zrobić. Wiem jednak, że Smugglerowy statek istotnie jest wątkiem przewodnim jego fabuły.
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #110 on: December 16, 2011, 08:26:11 AM »

Jest wątkiem przewodnim, ale tylko do około 16-18 lvl ;)

Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #111 on: December 16, 2011, 09:08:05 AM »

Słyszeliście o spoilerach?

Dzięki :(
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #112 on: December 16, 2011, 09:49:34 AM »

Gdzie się dostaje crew skile i na którym levelu?
Zaraz po utworzeniu postaci mozna wziac prom na stacje kosmiczna, przejsc wszystkie stacje crafterskie (same wpisy do dziennika daja jakies 2 - 2,5 lvl expa), wybrac sobie zaplanowane craft skile i wrocic na planete startowa.
I od razu, nawet bez companiona mozna juz zbierac resources np ze scavengingu.
Dodam jeszcze, że kompana dostajesz gdzieś tak +/- na 8 levelu. Więc możesz już wtedy wysyłać go na misje.
ps Smuggler chyba ma gorzej bo u niego dojście do statku jest związane z misjami.

TO U INNYCH NIE!? Jeny wiesz jaki mi właśnie zawód sprawiłeś, misje Smugglera w związku ze statkiem sporo frajdy mi sprawiły :(

U każdej klasy dojście do statku związane jest z misjami - statek dostaje się po zakończeniu wątku klasowego na planecie-stolicy (Coruscant, Dromund Kaas).
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #113 on: December 16, 2011, 10:21:13 AM »

Gdzie się dostaje crew skile i na którym levelu?
Zaraz po utworzeniu postaci mozna wziac prom na stacje kosmiczna, przejsc wszystkie stacje crafterskie (same wpisy do dziennika daja jakies 2 - 2,5 lvl expa), wybrac sobie zaplanowane craft skile i wrocic na planete startowa.
I od razu, nawet bez companiona mozna juz zbierac resources np ze scavengingu.
Dodam jeszcze, że kompana dostajesz gdzieś tak +/- na 8 levelu. Więc możesz już wtedy wysyłać go na misje.
ps Smuggler chyba ma gorzej bo u niego dojście do statku jest związane z misjami.

TO U INNYCH NIE!? Jeny wiesz jaki mi właśnie zawód sprawiłeś, misje Smugglera w związku ze statkiem sporo frajdy mi sprawiły :(

U każdej klasy dojście do statku związane jest z misjami - statek dostaje się po zakończeniu wątku klasowego na planecie-stolicy (Coruscant, Dromund Kaas).

Asteroida spadła mi z serca.

A tak odnośnie tematu wątku, jaki jest oficjalny kanał głosowy Mrocznej Twierdzy? Vent, macie własnego TSa czy póki co nic, bo o ile się orientuje tylko huzar m mignął na republikańskim?
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #114 on: December 16, 2011, 08:54:47 PM »

Republikańska Twierdza liczy już pewnie +100 graczy (jak ostatnio zerknąłem to było akurat okrągłe 100 ;), a jak to wygląda w mhrocznej Twierdzy? ;)

ps, gdyby któryś z oficerów to przeczytał, to może śmiało dodać osobnika o imieniu Preacher. To mój alt po stronie imperium.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #115 on: December 16, 2011, 11:55:26 PM »

A my pomalutku sobie rośniemy - na razie bodajże 19 osób + kilku jeszcze ciągle w kolejce do serwera :)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #116 on: December 16, 2011, 11:59:29 PM »

do kogo mam się za chwilę zgłosić o inva?? :)

jeszcze tylko 150 :)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #117 on: December 17, 2011, 12:29:39 AM »

jak coś inv mnie bo ja was nie mogę namierzyć :)
Jarzomb
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #118 on: December 28, 2011, 10:01:51 AM »

Czy jest ktoś kto przyjmuje invy - w sensie ktoś kogo da się namierzyć bo albo Bioware skopało tą opcję ,albo macie inne nazwy postaci.
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #119 on: December 28, 2011, 10:52:48 AM »

pisz do mnie. ja dzisiaj do 18w grze jestem. jak ja nie będę mógł inv skieruje do właściwej osoby :)
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9
  Print