Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Print  
Autor Topic: Dark Side Twierdza - dyskusje, info itd.  (Read 35829 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #45 on: December 03, 2011, 07:24:46 AM »

Z tego co wiem to mam być tak samo jak w becie. Czyli można zakładać chary po obu stronach konfliktu.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #46 on: December 03, 2011, 05:27:06 PM »

Ja tam osobiście nigdy nie rozumiałem krzyków o "szpiegostwo" i takie tam, gdy developer pozwalał mieć graczom postacie po obu stronach. Jednak dla świętego spokoju, jakieś 30min-1h przerwy na zmienianie frakcji mogliby narzucić.
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #47 on: December 05, 2011, 11:28:12 AM »

Ja teraz w weekend pogralem trochę BH i powiem , że chyba najbardziej mnie urzekł. Dlatego po Gunslingerze to bedzie moja druga postać :)
Yuken
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #48 on: December 05, 2011, 02:10:50 PM »

Nie odzywałem się tutaj, bo chciałem najpierw samemu potestować grę. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć: dołączam. Oczywiście do jedynie słusznej, imperialnej strony. Sprawdziłem wszystkie opcje, i Sith Juggernaut to to, co mi najbardziej pasuje.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #49 on: December 05, 2011, 06:24:32 PM »

Brawo!

A ktoś mi może powiedzieć jaką klasę wziąć na healera? Bo chyba to bym chciał robić :-)


Nie odzywałem się tutaj, bo chciałem najpierw samemu potestować grę. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć: dołączam. Oczywiście do jedynie słusznej, imperialnej strony. Sprawdziłem wszystkie opcje, i Sith Juggernaut to to, co mi najbardziej pasuje.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #50 on: December 05, 2011, 06:29:14 PM »

Pewnie Sith Inquisitor - jeśli jara Cię "czarowanie".

Jeśli wolisz nowinki techniczne to polecam Agenta ;)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #51 on: December 05, 2011, 06:32:45 PM »

Po stronie Imperium spece do heala mają: Imperial Agent-Operative, Sith Inquisitor-Sorcerer i Bounty Hunter-Mercenary. Podobno klasy te są na tyle zbalansowane że każda leczy tak samo skutecznie.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #52 on: December 05, 2011, 06:41:00 PM »

o to dzięki, to już wiem kim będę :-)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #53 on: December 05, 2011, 10:04:57 PM »

Z tym że Trooper/Bounty Hunter nie mają reza, co jest dziwnym niedopatrzeniem u healera. :P

(Chyba że się coś zmieniło i mam nieaktualne dane... co nawet by mnie ucieszyło :))
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #54 on: December 06, 2011, 07:33:59 AM »

Z tym że Trooper/Bounty Hunter nie mają reza, co jest dziwnym niedopatrzeniem u healera. :P

(Chyba że się coś zmieniło i mam nieaktualne dane... co nawet by mnie ucieszyło :))

Combat reza chciałeś powiedzieć :)
Poza walką rezować może każdy od pierwszego poziomu.
Yorgil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #55 on: December 06, 2011, 10:26:27 PM »

Orientujecie sie moze jak to bedzie z pre-orderem i gildiami? Czy znane sa juz serwery, na ktore beda lokowane dane gildie? Czesc osob zacznie grac wczesniej i czy gdzies jest informacja, ze dana gildia (i gracze z pre-order i bez) zostanie przypisana do jakiegos konkretngo serwera? Troche glupio by bylo, gdyby okazalo sie, ze preordrowcy nagle sa na innym serwerze niz gildia.
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #56 on: December 06, 2011, 10:46:09 PM »

Wystarczy czytać informacje na swtor.com i/lub na naszym forum... i nie trzeba by było zadawać takich pytań ;]

Gildie zostały zamrożone i czekają na przydział do serwerów, co nastąpi przed EA, więc Ci z pre-orderem będą grać na tych samych serverach co ich gildia.

Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #57 on: December 07, 2011, 12:09:11 AM »

Nie ma czegoś takiego jak przypisanie Ciebie do danego serwera. Normalnie tworzysz sobie postać jakbyś grał zupełnie od zera i kiedy zalogujesz się na serwerze, który przydzielono Twojej guildii, dostaniesz zapytanie czy chcesz do niej dołączyć tą postacią. To takie udogodnienie dla PUG guildii, które nie potrafią dogadać się na zewnętrznym forum (no i oczywiście mamy zaklepaną nazwę!). ;P

Niestety obawiam się, że w tej bądź co bądź prostej mechanice nie uwzględniono czegoś takiego, jak rezerwacja miejsca w kolejce logowania dla guildiowiczów. :(

Przy okazji zachęcam do poczytania innych postów w tym dziale. ^_-
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #58 on: December 07, 2011, 07:51:47 AM »

Rezerwacja miejsca w kolejce jest tylko w grach F2P :)
Tutaj może być masakra. Cały czas przewija się plotka o 2 milionach sprzedanych preorderów. Oficjalne dane mówią o dwustu tysiącach pre orderów w pierwszym tygodniu sprzedaży więc możemy spokojnie założyć, że jest ich znacznie więcej obecnie.
Ktoś na SWTOR.com wyliczył, że na serwer wchodzi około 2100 osób. Serwerów w becie było ponoć w sumie 121 a to daje nam pojemność nieco powyżej 254 tysięcy graczy.
Tak więc ja z rejestracją klucza do gry poczekam do końca early accesu.
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #59 on: December 07, 2011, 08:24:24 AM »

Ja też. Jeśli serwery nie będą wyrabiać to odpuszczę sobie grę na miesiąc.

Podobno po early access bedzie kilka dni karencji na zarejestrowanie kodu.
Ciekawe czy te 30 dni dawane z pudełkiem liczyć się będą od momentu rejestracji? Czy nie warto poczekać z rejestracją do chwili aż konto zostanie zablokowane i dopiero wtedy zarejestrować pełną wersję? 
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Print