Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: [Order] Lost Vale od poczatku 2009-03-17  (Read 6419 times)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #15 on: March 17, 2009, 11:05:49 AM »

mowie oczywiscie za siebie ale podejrzewam ze wiekszosc osob ma podobne wrazenia  ::)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #16 on: March 17, 2009, 11:08:27 AM »

mowie oczywiscie za siebie ale podejrzewam ze wiekszosc osob ma podobne wrazenia  ::)

No, wyczuwam upadek morale. Wstyd.  Grupa która juz 2x razy prawe skrzydło wyczyściła.
 
 Nam się nawet raz nie udało jeszcze, a jak pamiętacie weszliśmy tam przed wami.

 Wnosze wniosek o wpedzenie "heretykow" do tunneli :D
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #17 on: March 17, 2009, 11:13:50 AM »

Tak naprawde to zatesknilem wczoraj w LB za tunelami  :P

Mam tylko nadzieje ze jak na slayerze bede zbieral superior wardy to bedzie juz bedzie patch 1.3 i conqueror zacznie byc osiagalny nie tylko dla super farciarzy
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #18 on: March 19, 2009, 11:46:33 AM »

Desann odpowiedzial,  ze moze dzisiaj , wiec rozumiem jest to aktualne . Zrobilem juz event w grze , zeby bylo latwiej ! pozdro
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #19 on: March 19, 2009, 12:34:38 PM »

Tak. idziemy dzisiaj.  Wiecej info wyslalme wam na pm.
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #20 on: March 19, 2009, 07:42:16 PM »

Mogę się spóźnić 15 minut (walczymy jeszcze z kolegą z pracą w pracy - duuużo roboty), ale niedługo się zbieramy.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #21 on: March 20, 2009, 10:57:15 AM »

Bylo super mimo rożnych trudności.

 Butcher = wypracowana taktyka z Mt i Ot
 Gorak = wypracowana taktyka z rotacja, pullami i walka z bossem. Zabrakło szczęścia, sil i czasu.

 
 Mieliśmy iść jutro o 10, ale ja wypadam. Zona ma pierwszy wolny weekend od kilku tygodni. Jest ładna pogoda, odrywam się od kompa i idę pośmigać z synem na rowerach. Chce odpocząć, bo ostatnie 3 wypady wyprały mnie z cierpliwości.

 Kolejny run organizuje we wtorek o 21.00

 Jak macie ochotę wyskoczyć wcześniej, wyskakujcie. Powodzenia życzę. ;)

Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #22 on: March 20, 2009, 12:03:19 PM »

Jest jakaś szansa na zebranie grupy wypadowej do LV (standardowy skład) w niedzielę ok. 18? Dawno nigdzie z gildią nie byłem, a zabawki z LV korcą :)

Ew. jako backup - ktoś chętny do WBT południe (buty) w tym samym teminie?

BTW: ostatnie dni wywołuja u mnie cholerną frustrację - z powodu bugów, lagów, zrywanych połaczeń (to akurat mój ISP daje czadu), ogólnej głupoty współgraczy (nie mówię o współgildiowiczach, tylko o aktualnym stanie T1-2) itd. Objaw jest o tyle niedobry, że z takich samych (lub bardzo zbliżonych) powodów rozstałem się z AoC. Pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że 2 dni poza grą zrobią mi na tyle dobrze, że będę chciał do niej w niedzielę zasiąść. I że Mythic z GoA coś wreszcie zrobią...

Do zobaczenia w niedzielę (nie ważne czy w LV, WBT czy na T2).
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #23 on: March 20, 2009, 12:24:03 PM »

Na BW lock na LV kończy mi się w niedzielę o 13, ale nie wiem jak będzie z obecnością, bo już trochę LV mam nabitych.
Może ktoś z mniejszą ilością odwiedzin się zgłosi, żeby zbudować trzon nowej grupy , np nasz GM  ;) ?
Pages: 1 [2]
  Print