Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: [Order] Lost Vale od poczatku 21.03.2009  (Read 4764 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #15 on: March 24, 2009, 01:55:02 PM »

Fakt, dla WP przyspieszacz nic nie da (nasze heale to albo instant-hoty,a lbo 1s cast group heale, nie mamy żadnego sensownego single heala), ale mi chodziło bardziej o zasadę, a nie o konkretną moralkę (zgadzam się, że morale 3 będzie lepsze).

Mam bowiem wrażenie, że wczoraj trochę przesadzilismy z tempem odpalania morali. Pod żadnym pozorem nie nalezy odpalać morali z obu tanków w jednej fazie melee. Bo nie zdążą się naładować do następnej fazy, a zawsze na początku fazy melee boss zadaje największy dmg. Trzeba z zimną krwią czekać i modlić się, żeby healerzy dali radę wyciągnąc dość heala w tej fazie (stąd przyspieszacz).

Jak dokładnie działa (mechanicznie) guard? Czy armor zmniejsza przenoszone obrażenia, czy też dostaje się dokładnie połowę tego, co przeszło przez mitigation guardowanego? Jeśli to drugie - to armor jest ci niepotrzebny. Założenie jest takie, że stoisz za Gorakiem i dpsujesz, przy okazji zbierając 50% dmg z Desanna.  To jest do zrobienia z jednym tankiem, na którym nie ma guarda. Z dwoma guardującymi się wzajemnie (w celu zbierania hate, a nie dmg z OT) powinno pójśc jeszcze łatwiej, zakładając że się wyrobimy z ubiciem paskudy.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #16 on: March 25, 2009, 07:51:07 AM »

Morale odpala sie zawsze moment przez tym jak ma sieknąć tanka cleave.  Kiedy boss odrzuca tanka w tył ten cofa się kilka metrów w tyl (tylem). Boss po błyskawicach powinien ruszyć na tanka pod warunkiem ze tank go tauntowal w fazie błyskawic. W tym czasie dps jedzie z nim jak by nie miało byc jutra. Boss rusza na tanka i od razu rzuca okrutne cleave.  Jeśli tank stoi tak jak napisałem, ma duże szanse na unikniecie cleavu.

 Healerzy lecza dzieląc się rolami.  Wp party heal spam, drugi max heala na tanka.

 Am ma fajny czar o którym całkiem zapomniałem.  http://www.wardb.com/spell.aspx?id=9272
 Z tym buffem na tanku, ten fight to kwestia dobrego zgrania nawet na jednego tanka ;D

Ten boss to swietny tester dla healerow.

 Powodzienia panowie.
Pages: 1 [2]
  Print