Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Krypty, tunele 20.04.2009 godz. 20.00  (Read 4959 times)
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« on: April 17, 2009, 08:20:20 AM »

Tym razem ze sporym wyprzedzeniem informuję o chęci zorganizowania wypadu na krypty i tunele.

Mam nadzieję, że tym razem uda się zebrać 6 osób chętnych na wspólny wypad.
W szczególności zapraszam osoby grające tankami gdyż z powodu braku zainteresowania z ich strony kilka wypraw trzeba było odwołać.

Info w kalendarzu pojawi się wieczorem (o ile nie będzie znów zbugownay).

Pozdrawiam Bhartholomew
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: April 17, 2009, 08:24:49 AM »

Tak obserwuje wasze ostatnie wypady i zastanawia mnie czy szukacie wsrod random graczy w altdorf potrzebnej klasy?

 To nie tak ze kiedy inni chodzili wszyscy z gildii byli. Czesto jedna osoba spamowala czat w aktywnej strefie orvr aktualnie a jedna w altdorf.

 Jednak czasem wypad zbieralo sie okolo godziny ;/ Koszmar.
Vorstern
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #2 on: April 17, 2009, 09:35:39 AM »

Cholera, ja bym się wybrał, w końcu nigdy nie byłem, ale w poniedziałek mam trening o tej porze (18.00-20.30/21.00) - najwcześniej będę w domu o 21- 21.30
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: April 17, 2009, 10:00:44 AM »

Jak zwykle - zgłąszam się.

Chciałbym tez zabukowac miejsce dla dwuwardowego inżyniera (mój brat wylevelował wkońcu swoją  pierwszą postać na 40lvl - i to alta, nie maina)

Tak więc:

Inkwizytor mdsp (3lw)
Gosiewski rdps (2lw)
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #4 on: April 17, 2009, 12:08:08 PM »

No to dps już mamy.

Teraz ta trudniejsza do zebrania część teamu :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: April 17, 2009, 01:13:28 PM »

Czy jakiś tank, poza Jagienką (nie chcę już wykorzystywać tą pięknolicą krasnoludzice)mógłby poświęcić ten kawałek wieczoru dla młodszych (w skali ilości wardów) kolegów??

Inaczej nigdy nie doskrobiemy się tych sentineli :(

Z moim szczęściem do loota, musiałbym siedzieć w tunelach/kryptach co chwila gdy tylko lock mi zejdzie - i w sumie mógłbym, ale zebrać ekipę to masakra ostatnio.
Ostatecznie bedziemy szukać tanka randomowego, ale to wstyd, że nie można zmobilizować własnych zasobów.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #6 on: April 17, 2009, 01:16:32 PM »

Mam juz 4 wardy wiec w kryptach powinienem byc w stanie tankowac. W poniedzialek jeszcze potwierdze czy na pewno bede mogl isc.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: April 17, 2009, 01:26:00 PM »

Zawsze tak jest i bedzie.  Jak moje sentinele zbierałem, bo bardzo rzadko pełne grupy tylko gildiowe szły.  Random szukajcie, bo najwyraźniej inaczej nie idzie.

 
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #8 on: April 19, 2009, 06:52:10 AM »

Na krypty mam lock, ale tunele jeśli zajdzie potrzeba mogę wesprzeć AMem
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #9 on: April 19, 2009, 10:41:18 AM »

Nie wiem , czemu pokutuje przekonanie , ze tylko Jagienka chodzi na krypty/tunele dla innych .... ja bylem juz chyba wiecej razy niz ktokolwiek (na samych kryptach swoimi 3 postaciami bylem ok 10-12 razy) ... i wczoraj zreszta poszedlem z chlopakami Mieszkiem ... wiec nastepnym razem mozecie sie do mnie zwrocic i nie bedzie problemu :) (lock niestety do wtorku  , ale pozniej spoko)

pozdrawiam
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: April 19, 2009, 11:34:04 AM »

Bhartholomew nie wiem czy zapisywałeś już w kalendarzu event i po patchu go wyczyściło, czy nie zapisywałeś w ogóle, ale dobrze było by to zrobić.

Część osób ponoć w ogóle nie zagląda na forum i jedynym sygnałem o wyprawie jest kalendarz.

(swoją drogą ja z kolei rzadziej w kalendarz patrze ;) )
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #11 on: April 19, 2009, 05:04:52 PM »

Niestety nie mogę na 100% zapewnić swojej i Gosiewskiego obecności.

Brat ma wyjazd i nie wie na którą zjedzie do domu, a ja mam spotkanie służbowe i też nie wiem o której wrócę.

Także jeśli znajdziesz Bhartholomew kogoś na nasze miejsce to luz.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #12 on: April 19, 2009, 08:11:06 PM »

Gdybyście przełożyli to na 21 to bym się pisał jako rdps. Z tym, że nigdy nie zwiedzałem podziemi Altdorfu poza low levelowymi ściekami... Jeżeli Inkwizytorowi i Gosiewskiemu uda się pojawić to oczywiście nie będę zabierał miejsca.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: April 20, 2009, 07:09:04 AM »

Gwyndeith spokojnie się załapiesz.

Jeśli uda mi się być to mogę iść tylko na krypty (tunele mam locknięte - skorzystałem wczoraj z okazji, bo i tak prawdopodobieństwo mojego udziału dzisiaj było niewielkie - btw z połnocnych wypadł mi w końcu kapelusz ;) )

Jak wspomniałem nie wiem czy się wyrobie więc kompletujcie ekipe - ewentualnie jeśli będziecie mieli problem z dpsem to się dołącze.
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #14 on: April 20, 2009, 06:51:59 PM »

Ja chętnie pójdę WP, jeśli będziecie potrzebować (4 wardy). SM niestety odpada, jako, że mam dziś mało czasu a chcę wreszcie iść altem nie stojąc 2h w Altdorfie i szukając randomowej grupy.
Pages: [1]
  Print