Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Vent - problem  (Read 5771 times)
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« on: April 13, 2009, 12:19:09 PM »

Mam problem z ventem. Innych słyszę, natomiast nikt mnie nie może usłyszeć. Czy mógłby ktoś sprawdzić moje ustawienia? Z góry bardzo dziękuję!
Pozdrawiam!

http://img2.imageshack.us/my.php?image=screenvoice.jpg
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #1 on: April 13, 2009, 12:53:44 PM »

masz ustawione Use push to Talk Hotkey.
Odznacz to a nastepnie zmien Sensitivity na 10.
to jest czulosc uruchamiania mikrofonu - poeksperymentuj z nia pozniej, zeby ustawic najlepsza dla siebie wartosc.
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #2 on: April 13, 2009, 03:31:24 PM »

Dziękuję bardzo. Wydaje mi się, że już działa. Do usłyszenia! ;)

Pozdrawiam!
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #3 on: April 13, 2009, 08:27:40 PM »

Masz też Vistę ;-). Jeśli chcesz używać przycisku Push to talk uruchamiaj Ventrillo "Jako Administrator", a ponadto przed włączeniem Warhammera :).
ropian
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 181


« Reply #4 on: April 14, 2009, 08:21:22 AM »

Generalnie najlepsza metoda jest push tu key wtedy nie słychać sapania i innych dziwnych dzięków,także jak wpada zona czy ktoś tam  i ryczy przestań w koncu grac:)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #5 on: April 14, 2009, 09:24:09 AM »

e tam, trzeba tylko odpowiednie sensivity ustawic
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #6 on: April 14, 2009, 09:47:36 AM »

Można też nie sapać, a żonę zaknebować... choć to ostatnie wymaga ultramega wardów i pełnego party z mocnymi healerami
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #7 on: April 14, 2009, 11:33:07 AM »

mozna tez wczesniej na zonie zastosowac odpowiedni detaunt i wysokie morale :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #8 on: May 14, 2009, 11:50:22 AM »

Mam podobny problem. Zaraz po instalacji wszysyc mnie slyszeli, pozniej cos namieszalem z ustawieniami i juz mnie nikt nie slyszy.

Moje obecne ustawienia wygladaja tak


Wszelkie wskazowki mile widziane:)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #9 on: May 14, 2009, 12:20:13 PM »

W Hardware input mixer masz wybrane źródło nagrywanie Stero mix zamiast Mikrofon - najlepiej w ogóle tę opcję wyłączyć.
Poza tym w Input/Output Device lepiej jest wybrać DirectSound Device albo swoją kartę dźwiękową i zaznaczyć oba ptaszki do używania DirectSound.

No i na koniec używanie Push to Talk jest imho uprzejmością wobec innych użytkowników. Ogólnie mnie strasznie wpienia jak ktoś sapie co chwilę, żona na niego krzyczy, drapie się po głowie albo jeszcze gorzej gra na głośnikach i co chwilę idzie przebicie z Venta jak mówi ktoś inny.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #10 on: May 14, 2009, 01:40:26 PM »

Niektórzy mają problem z Push to talk.

U mnie działa bez zarzutu (pod rolką na myszce) ale już u brackiego (Hundreds/Gsoiewski) po wejściu do gry nie działa pod żadnym klawiszem/przyciskiem myszki.

Próbował coś ustawić ale bezskutecznie.

Ktoś wie o co może chodzić?

Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #11 on: May 14, 2009, 01:46:38 PM »

Murkar dzieki, pomoglo, w koncu mnie slychac na vencie:)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #12 on: May 14, 2009, 02:13:30 PM »

Niektórzy mają problem z Push to talk.

U mnie działa bez zarzutu (pod rolką na myszce) ale już u brackiego (Hundreds/Gsoiewski) po wejściu do gry nie działa pod żadnym klawiszem/przyciskiem myszki.

Próbował coś ustawić ale bezskutecznie.

Ktoś wie o co może chodzić?



Nie działa po wejściu do gry, ale mając otwarte tylko okienko Venta działa normalnie?

Jeśli tak jest i używasz Windows Vista, to pamiętam, że ktoś znał rozwiązanie tego problemu... Soxan chyba, coś trzeba było zmienić w ustawieniach Widowsa.

Problem może też wynikać z blokady na firewallu, która wykrywa, że Vent działa jak mały keylogger - monitoruję wciskane przyciski w innych aplikacjach.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #13 on: May 14, 2009, 02:23:03 PM »

A to nie bylo tak ze trzeba venta odpalić jako admin w viscie? (niezależnie od tego jakie konto sie w viscie ma)?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #14 on: May 14, 2009, 05:08:54 PM »

Tak było Xabbu. ;)
W dodatku jeśli są to myszki A4Techa to program do obsługi dodatkowych klawisz (u mnie się nazywa Smart-X7) też trzeba odpalać z podniesionymi uprawnieniami (tzn. jeśli się chce przypisać do Venta któryś z niestandardowych bo środkowy powinien działać i na sterach Windowsa).
Podobno z Logitechem nie ma takich problemów bo SetPoint od razu się jako administrator instaluje.

Żeby autouruchomić jakiś program z podniesionymi uprawnieniami nie wystarczy zaznaczyć ptaszka i wrzucić do autostartu bo WindowsDefender będzie go blokował. Należy dodać odpowiednie zadanie do Harmonogramu.
Pages: [1]
  Print