Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: 6th anniversary festival  (Read 8264 times)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #15 on: April 17, 2013, 02:23:31 PM »

Myślę że można :)
I przytoczę Ci pewiem argument z sytuacji której też byłeś świadkiem, ale na TSie :)

Możliwość zrezygnowania z questa była możliwa od "zawsze", część mechaniki gry. Wylosowanie konia nadal zależy od szczęścia i nadal trzeba poświęcić dużo czasu.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #16 on: April 17, 2013, 08:58:29 PM »

Pozostawmy to indywidualnej kwestii sumienia oraz interpretacji, ok?

a co tu interpretować? oszukuję albo nie oszukuję i tyle.

Wiec po co ten początkowy komentarz? Nie chesz nie "oszukuj" i tyle, a nie marudzisz. W każdym temacie Bondziu sie czepiasz strasznie ostatnio, normalnie jak baba przed okresem...

Proste pytanie Milo  - uważasz że to oszustwo? Możliwe odpowiedzi TAK, NIE.

Zawsze mi się wydawało, że w Twierdzy graliśmy uczciwie (wiem, naiwniak ze mnie). Nawet jeśli od dawna (m.in z powodu wprowadzenia farmy dążącej do nieskończoności) wolę Etten niż kolejne stosy medalionów to gram uczciwie. Zdobywanie czegokolwiek na skróty nie daje mi po pierwsze satysfakcji a po drugie mam taką naturę, że jeśli widzę coś co nie jest OK to to mówię, staram się reagować. I chciałbym żeby to było normą bo wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi. I nie masz racji Milo z podejściem - nie chcesz, nie oszukuj i siedź cicho. Bo to jest przyzwolenie na to żeby ktoś to robił. Takim podejściem "nie mój interes, ja tego nie robię" w RL dajemy cichą akceptację na takie same zachowania. Mimo wszystko wolałbym aby przypadkowy przechodzień zareagował np na kradzież niż podszedł do tego ze stoickim stwierdzeniem "ja nie kradnę, a on przecież tylko wykorzystuje niedoskonałość producenta zamka". Znieczulica.

Konik albo mi wypadnie albo nie. Jeśli w grę wchodziłaby jakaś wypaśna koza to nawet rozważyłbym resetowanie, trochę tych monetek mam, na coś by się przydały. Nie wypadnie płakał nie będę.

A co do szkodzenia innym to proponuję zastanowić się czy przypadkiem wykorzystywanie błędu nie spowoduje,  że znowu spadnie droprate :) Bo przecież w statystykach będzie ile koników jest w grze. Ile kopert zostało otworzonych może gdzieś się zamazać.

PS. dla Edka :)
Quote
17. You will not exploit, distribute or publicly communicate any Game error, miscue or bug which gives an unintended advantage within the Game world.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #17 on: April 18, 2013, 09:47:09 AM »

(...) po raz kolenjy walnąłem posta długiego, ale przypomniało mi sie że z Tobą nie ma rozmowy... jest ablo Twoje podejscie do gry (choć sam skończyłes dawno temu gre - ale masz na jej bierzące zmiany najwiecej do powiedzenia) albo całej reszty oszustów i farmerów. Masz potrzebe wyszalenia sie w postach i prawienia morałów - prosze bardzo. Nie ze mnie sie śmieją... PAPA


PS. pkt z regulaminu co najmniej nie na miejscu i nie trafiony, bo nie jest to ani exploit ani bug. Kazdy quest w grze mozesz resetowac (kasować) i robic go od nowa. Zawsze tak było - zawsze tak będzie. Niezależnie czy masz ganiać za kopertami czy zabić mobka z którego leci cenny "diamencik".
Aldug
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 48


« Reply #18 on: April 18, 2013, 12:27:20 PM »

Pewnie najlepiej byłoby zgłosić mechanizm, którego "Szanowne turbinki nie dopatrzyly". Wtedy okazałoby się czy jest to "unintended advantage" z regulaminu, czy przeciwnie - "working as intended".
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #19 on: April 18, 2013, 02:44:14 PM »

Nie jest to kradzież. Taki Morg nie podchodzi do innego gracza i nie zabiera mu eq. Farma istnieje w każdej grze, wszędzie są farmerzy i nikomu nie szkodzą. Naprawdę nie wiem po co taki bulwers.
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #20 on: April 18, 2013, 02:54:14 PM »

A ja mam pytanie. Ile paczuszek powinno się dostać? Tyle ile się ma knoto, czy jedną za któryś tam rok z kolei? Ja dostałem tylko jedną, za 4 lata. Jeśli to jakis bag, to może dlatego, że posiadałem w banku jeszcze paczki z tamtego roku?
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #21 on: April 18, 2013, 02:58:20 PM »

Sapience
"...As for the confusion about years 1-5; if you already earned those rewards last year, you will not receive them again this year. They are one time rewards."
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #22 on: April 18, 2013, 03:00:48 PM »

Aha, dzięki za odpowiedź. Ale i tak ładnie mi wypadło. 6 srebrnych kluczyków. Z nieznanych mi już przyczyn miałem dwie paczki za 3 lata i to znich wypadły klucze. Ale zapewne cena teraz spadnie.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #23 on: April 29, 2013, 05:46:07 PM »

http://casualstrolltomordor.com/2013/04/new-anniversary-rewards/
Pages: 1 [2]
  Print