Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Pavllus  (Read 1131 times)
Pavllus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1



« on: December 09, 2021, 07:42:31 PM »

Witam oto moje podanie do waszego Kinshipu "Twierdza" w grze "The Lord of the Rings - Online"

  • Nick - Pavllus, Level - 29 (na ten moment), Klasa - Champion
  • Mam 25 lat (30.10.1996)
  • Doświadczenie w MMO - gdy byłem młodszym gnojkiem to zaczynałem w Tibie 7.6/ 8.6 razem z ziomkami z osiedla "No-life(iliśmy)" by być najlepszymi piękne czasy heheh, grałem też w Silkroad Online/Cabal Online/ Mu Online/Star Wars : The Old Republic/ Diablo 3 / World of Warcraft/ no i aktualnie The Lord of the Rings - Online
  • Coś odemnie - Mam na imię Paweł S. stąd mój nick połączenie Angielskiego "Paul" i pierwszej litery mojego nazwiska "S" wiem że wychodzi "Pauls" ale troszeczkę to zniekształciłem i wyszło PavlluSjeśli chodzi o LOTRO to zawsze byłem fanem trylogii Władcy Pierścieni i Hobbit za młodu widziałem wszystkie filmy a aktualnie nawet jestem w trakcie czytania Książki J.R.R Tolkien'a tylko dlaczego teraz? zaczołem w to grać bo teraz mam jest hajs by zapłacić za VIPA i nowe dodatki mam w planach grac PvE raidy/ instancje dlatego chciałbym dołączyć do waszego Kinshipu by dowiedzieć sie jak dzała gra zapytać o jakieś rzeczy czy mozę i poprosić i pomoc pójść na jakiś raid czy instancje w późniejszym etapie mojej przygody. Gram w LOTRO od 3 dni wiec myślałem że Polacy w to nie graj bo gdy pisałem na /world nikt się nie odzywał myślę że Twierdza to jedyny Polski kinship wiec zależy mi na tym by dołączyć w wasze grono.
  • Nie należałem do żadnego Kinshipu ponieważ gram od 3 dni jak wspomniałem wyżej ogólnie to niedawno dowiedziałem się że "Kinship" w LOTRO to jak w innych grach MMO to Gildia
  • Zerknołem na wasz regulamin i kodeks, rozumiem go i Akceptuje
  • Rodzaj konto - VIP

Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: December 09, 2021, 07:50:06 PM »

za
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: December 09, 2021, 07:51:07 PM »

Za :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: December 09, 2021, 08:32:43 PM »

za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: December 09, 2021, 08:57:15 PM »

Za
Pages: [1]
  Print