Poll
Question: Którą stronę konfliktu preferujesz
Exile - 15 (40.5%)
Dominium - 22 (59.5%)
Total Voters: 37

Pages: [1] 2 3 4
  Print  
Autor Topic: Dyskusja na temat stron konfliktu  (Read 15980 times)
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« on: January 13, 2014, 01:25:21 PM »

Czołem Twierdzo.
Pograłem trochę obiema stronami konfliktu i obie wyglądają interesująco postaram się w miarę zwięźle opisać moje odczucia. Prosił bym jednocześnie pozostałych beta testerów o napisanie kilku zdań (bez spojlerów rzecz jasna :P) co by reszta gildi miała łatwiejszy wybór.
Po doświadczeniach z SWTOR widzę, iż idea gildii po obu stronach konfliktu jest ciekawa to po pewnym czasie wraz ze starzeniem się gry po obu stronach zaczyna brakować dusz do grania. Także fajnie by było aby gidlia większością zdecydowała jeszcze przed premierą a przegrani zacisnęli zęby i stanęli do boju z resztą :).

Wracając do WildStar.
Exile i Domiunium - teoretycznie różnicę pomiędzy nimi zaczęły się gdy ludzie z niższych klas Dominium zaczęli się buntować bo nie pasowała im twarda ręka Imperium i przyłączyli się do reszty włóczęg kosmosu aby podbić Nexus.
W zasadzie, żadna strona nie jest ani dobra ani zła dużo szarości bo obu. Dominium to ład, porządek, religia, honor i służba imperium (może poza Chua za cholerę nie rozkminiam dlaczego Ci psychole mieli by trzymać, z którą kolwiek ze stron :)). Exile z kolei to zbieranina odrzutków ciężko doszukiwać się tam jakiegoś ładu (widać to po ich głównym mieście :)) ale jakoś sobie radzą. To oni odkryli Nexus i jako pierwsi wysłali tam ekspedycje więc chyba nie jest tak źle :).
Obie strony mają swoje wady i zalety, bohaterów bardziej lub mniej zabawnych. Dominium wydaje mi się mieć ich trochę mniej przez swój charakter ale Chua nadrabiają za wszystkich swoim sadyzmem :P.
Mnie osobiście gra się jak narazie najlepiej Człowiekiem - Spelslingerem po stronie Exile. Taki klimat westernowo sci-fi z nawet fajną muzyką chociaż western w miarę progresu gry powoli zanika. Poza tym Dominium wydają mi się trochę sztywni w stosunku do Exile. Nie jest to regułą jednak jak mówię w obu przypadkach są postacie sztywne jak i wyluzowane :).
Nie każdemu będzie dane przetestowanie gry a mamy jeszcze kilka miesięcy na dyskusję także a wydaje mi się, że będzie burzliwa, więc lepiej zacząć ją teraz :)
Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #1 on: January 16, 2014, 11:30:35 AM »

Miałem okazję trochę spróbować tego tytułu podczas Stress Testów i zdecydowanie wybieram Exile, wydaje mi się mniej "sztywne", jak to ujął Aic.
Odys(Orosarion)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #2 on: January 16, 2014, 12:05:09 PM »

Ład i porządek przede wszystkim ponadto Dominium jest ładniejsze i ma tych porąbanych chua  ;D
Wole grac Dominium ale pojde tam gdzie bedzie wiekszosc

btw dobry pomysl aic z ta ankieta
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: January 19, 2014, 11:55:56 AM »

Dominion faktycznie trochę sztywne :-\ Ma jednak ciekawsze rasy  ::) Exile pograłem tymi "cyber-zombie" i też mi się podobało. Jak zwykle trudny wybór  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: January 19, 2014, 01:29:22 PM »

Dominium lepsiejsze, nie jakieś redneck'i z Exile.
I lepiej się ubierają :D
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #5 on: January 19, 2014, 01:31:18 PM »

Chua rulez !
Q-ho
Gość
« Reply #6 on: January 19, 2014, 05:20:11 PM »

Mechari FTW :D
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: January 20, 2014, 09:47:28 AM »

Mechari tez daja rade. W koncu to rowniez Dominion :)
Odys(Orosarion)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #8 on: January 22, 2014, 03:05:00 AM »

no ludzie nie wstdzcie sie glosujcie bo dominium przegrywa :(
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #9 on: January 23, 2014, 08:10:29 AM »

no ludzie nie wstdzcie sie glosujcie bo dominium przegrywa :(

Dziwisz się? Jak ludzie słyszą słowo "religia" to mają już dosyć k idą tam, gdzie tego słowa się nie używa  ;D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: January 23, 2014, 09:31:54 AM »

Jak ktoś nie potrafi oddzielić rzeczywistości wirtualnej od tej prawdziwej, to może tak ma.

Po Dominium będzie grać więcej kobiet :)
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #11 on: January 23, 2014, 11:02:44 AM »

Jak ktoś nie potrafi oddzielić rzeczywistości wirtualnej od tej prawdziwej, to może tak ma.

Po Dominium będzie grać więcej kobiet :)

No wiesz Szefowa, po to m.in ucieka się od reala do gier, aby nie mieć tego, co w rl :D A tak poważnie to po zagraniu i w WildStar i w TESO, to TESO >>>>> WildStar
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: January 23, 2014, 12:42:51 PM »

[quote author=TobiAlex link=topic=8967.msg109586#msg109586
No wiesz Szefowa, po to m.in ucieka się od reala do gier, aby nie mieć tego, co w rl :D A tak poważnie to po zagraniu i w WildStar i w TESO, to TESO >>>>> WildStar
[/quote]

Wut???
Teso?
Fuj:)
Wróżę temu tytułowi równie "długą" karierę, co wszystkim wielce oczekiwanym tytułom ostatnich lat, znaczy miesiąc boomu, a potem błyskawiczne f2p :) Bo singlowcy będą rozczarowani, bo za mało single playera, a mmowcy rozczarują się za bardzo singlową rozgrywką (no brak rajdów czy inst to jest jakas kompletna porażka w mmo).
Ale to nie temat na ten wątek.

Dominion rulez :D
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #13 on: January 23, 2014, 07:56:40 PM »

Cholibka dominium wygrywa😀 :)to może te kobiety przeciagne faktem iz Gear w późniejszej fazie gry exile jest dość podobny do dominium😀 :D postnal bym screana ale NDA mi zabrania :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #14 on: January 26, 2014, 11:02:35 AM »

Przyznam, że Exile jakoś bardziej mnie zaciekawiło ścieżką początkowych questów, ale zdecydowanie wolę brytyjski akcent. Zatem Dominium ;)
Pages: [1] 2 3 4
  Print