Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Thelietrich  (Read 1777 times)
Thelietrich
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: April 15, 2010, 11:35:30 PM »

Witam. Szanowny zarząd ,, Twierdzy ".

1. Me imie to kamil, nick w grze Thelietrich.

2. Obecnie gram Bright wizard'em, ( jezeli to wazne posiadany level 12. Szybko rośnie. )

3. Ech, a więc rozpoczynałęm swą przygode od metina, pozniej był silkroad, wow, Last Chaos, Face of mindking, L2, jak narazie najdłużej gram w Warhammera.

4. Potwierdzam i akceptuje regulamin.

5. Echem.. Rozpocznijmy od tego iż jestem uczniem ZSZ^^ na profilu kucharza, jak już wyżej napisałem mam na imie kamil i pochodze z górnego śląska, konkretnie z Rybnika. W między czasie pracuje w firmie FOSA, jako ochrona imprez masowych, jestem pełnoletnim i kulturalnym osiemnastolatkiem.
Po skończeniu szkoły, mam zamiar wybrać się do LO o profilu humanistycznym, a w późniejszym czasie wybrać się na studia dziennikarskie.
Od 2 lat pracuje hobbistycznie w lokalnym radiu.
Jestem w związku z moją kobietą życia juz ponad 2 lata.
Jeżeli chodzi o czas na ,, Rozrywke ( gre ) " Znajduję ją pod wieczór, w nocy..
Gdy tracą sie przysłowiowe " dzieci "
Myśle że to tyle.

6. Hmmm.. Głównie dlatego iż chce podzielić swój czas w miłym gronie i grać w dobrej atmosferze z odpowiednimi sojusznikami.
Po przeglądanięciu pewnych forum, doszłem do wniosku iż właśnie ta gildlia będzie dla mnie najbardziej odpowiednia, nie lubi wyścigów szczórów, i ganianki za lvl..
Poprostu chce mile spędzić czas z innymi graczami mmo.

Pozdrawiam.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: April 16, 2010, 08:30:57 AM »

Dzięki za podanie. Oczywiście akceptuję. ;)

Jeśli jeszcze nikt Cie nie zaprosił do gildii to szukaj mnie (Inkwizytor/Kostuch) lub Gorączkę.

(będę dzisiaj na pewno koło 22ej)
Pages: [1]
  Print