Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Gildia na wymarciu  (Read 3396 times)
Enaryss
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« on: July 06, 2012, 05:02:03 PM »

Jestem tutaj raptem tydzień i mogę od razu stwierdzić ,że gildia tak na prawdę jest na wymarciu. Kilka osób gra i to co kilka dni. Nikt nie ma nawet tego 20 lvl, a to jest przecież tydzień intensywnej gry. Ja pracuje, mam dużo innych spraw ,ale zawsze, codziennie znajdę czas na grę. Żaden z oficerów nie angażuje się w rozwój gildii, sam news gildiowy to bezsens bo jest o sytuacji prywatnej samego GM. Tak w ogóle jest jakiś pokój TS? Nie macie żadnej renomy i tak na prawdę ciężko będzie wam się z tego podnieść jak nikogo nie interesuje rozwój gildii.
Filavorin i Spółka
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: July 06, 2012, 10:29:17 PM »

Cerdentor ma sesję teraz, pisał mi PMa, więc nie może wchodzić. Etaer jest oficerem w LotRO także, Brzetysław wchodzi głownie na postaci poza gildią, Udorin też ma napięty okres z tego co mówił (szczegółow nie znam bo musiał się ostatnio szybko zmywać jak byłem) no i ja w rezultacie zostaje jedynym memberem, który mógłby wchodzić tylko po co grac w grę MMO jak siedzi się non-stop samemu (ja z pugami nie gram), więc wchodzę rzadko czekając aż Cerdantorowi i Udorinowi się trochę ustabilizuje. Reszta to nasze alty (niestety system zarządzania gildią w DDO jest dość skromny raptem 3 rangi + succesor info i jedyne co rozwinięte przez Turbinów to statek), ja na razie na bank 20 lvla nie wbije bo nie mam ani VIPa ani wszystkich paczek a wiesz chyba dobrze, że trochę ich jest (przewidywałem, że trochę zejdzie zanim dobije do High lvlowych więc ich nie kupowałem a tu znikąd dostałem na ulicy stone of experience) listę moich paczek zresztą masz (Brzetysław nie pofatygował się wpisać Etaer póki co ma chyba 1 (Sharn) Cerdantor o ile się orientuje żadnej (głowy nie dam)). Pisałem wyraźnie, że w gildii nie ma High lvlowych postaci.
Tydzień intensywnej gry? Być może nie sprzeczam się, ale jakbyś czytał to co pisałem w reklamie gildii lub chociaż przejrzał inne działu tego forum chociażby Kodeks Gildii pod którym zresztą się podpisywałeś a w którym o ile się nie mylę piszę dostatecznie wyraźnie dużymi żółtymi literami
Quote
Jesteśmy gildia casualowa, gramy kiedy chcemy i jak chcemy. Social nad Progress, towarzystwo nad epixami, po prostu stawiamy na jakość, a nie na ilość.

Pisałem również w informacjach odnośnie gildii na Forum DDOpl, że gildia dopiero raczkuje w DDO. Jako że wpisałeś tę gildię jako jedną z tych do których należałeś jak i z powodu, że jest to chyba największy polski serwis o DDO domyślam się że tam nas znalazłeś i prawdopodobnie wczytywać ci się w to nie chciało prawda?

Jakbyś chociaż przejrzał nasz dział na Forum to byś wiedział że licznym oddziałem nie jesteśmy bynajmniej ( w momencie kiedy składałeś podanie nawet już było info, że musiałem zrobić sobie przerwę jak zalogowałem się jakiś czas temu, żeby wysłać sigile i parę razy potem jak miałem chwilę to napisałem info, że mam nadzieję, że w najbliższym czasie wrócę (wspominałem o okolicach pon/wt (2/3 lipca)), ale potem poza normalną robotą co sobie na jakiś czas wziąłem, musiałem jeszcze po urzędach ganiać w szczegóły wchodzić nie będę (zresztą chyba wiesz, że w tym kraju na wszystko trzeba mieć stos papierów). Więc za zbytnio nie miałem kiedy zmienić (robotę mam blisko więc nie uzupełniałem karty miejskiej w rezultacie z urzędu do urzędu z buta).

To że jak mówisz codziennie znajdziesz czas na grę nie znaczy, że każdy jest w stanie sobie ten czas wygospodarować, jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to cóż (mam nadzieję że potrafisz).

P.S. Dam ci radę dzięki której łatwiej będzie ci przeżyć w tym kraju... zanim coś podpiszesz co to by nie było dokładnie to wpierw przeczytaj i postaraj się nad tym chwilę zastanowić, bo odnoszę wrażenie że ani w to co napisałem na Forum DDOpl, ani w nasz Kodeks się nie wczytałeś.

P.P.S. Jako że prawdopodobnie nie chciało ci się przeczytać tego co tu napisałem (ja się zawsze rozpisuję) zamieszczam wersję skróconą chwilowo większość gildii jest pochłonięta taką gierką nazywaną Real Life. Dziękuje postaram się wejść jak wreszcie będę świadomie, a nie odruchowo trafiał do łóżka.

EDIT: Jeszcze odnośnie pokoju TS; ustaliliśmy jeszcze zanim przyszedłeś (wówczas byliśmy ja Etaer i Cerdentor), że póki jest nas tak mało to nie jest nam potrzebny osobny, więc wówczas wbiliśmy się na kanalik TERA/SWTOR.

Sądzę, że jeśli poprosić Mirka to udostępnienie nam paru kanałów (chociaż wątpię, żeby więcej niż 1-2 były na ten moment potrzebne) nie byłoby najmniejszym problemem. Zaraz do niego napisze.

EDIT 2: TS już jest dane tak jak napisałem w podpiętym temacie jest w Info Gildiowym
Pages: [1]
  Print