Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Warden i Rune-keeper  (Read 8474 times)
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« on: June 26, 2008, 01:10:48 PM »

W ostatnim dev chacie pojawiło sie garstka nowych informacji na temat mających być wprowadzonych w Morii 2 nowych klas:

[15:59] <@zigzag> *Kuhmuh16* [Mines fo Moria] Hi all! I want to know more about the new classes the warden and the runekeeper whats comming soon with the next addon Mines of Moria
[15:59] <@Keth_Turbine> So, I can't give too many details (Marketting MCP head will get me!) but I can say a little bit.
[15:59] <@Keth_Turbine> The Warden is a more "tank-y" class and is a master of marital combat, and must strike his blows in such a way to best finish off his enemies.
[15:59] <@Keth_Turbine> The Rune-keeper is a master of words, and uses those to either damage his enemies or inspire his allies.

Wg mnie wygląda na to, że dostaniemy dwie nowe klasy supportujące. Skrzyżowanie guardiana, champa i kapitana... I dpsująco/healujący loremaster, prawdopodobnie dostępny również dla dwarfów.

Macie jakieś typy, wyobrażenia, życzenia odnośnie tego tematu?
Fland
Gość
« Reply #1 on: June 26, 2008, 01:53:55 PM »

Ta druga klasa jest hmm calkiem fajna, ciekaw jestem jak bedzie wygladac w praktyce
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #2 on: June 26, 2008, 02:05:59 PM »

Warden będzie dla elfów, a Rune-keeper dla krasnoludów IMO.
Fland
Gość
« Reply #3 on: June 26, 2008, 02:07:20 PM »

Troszke glupio ze tylko dwarf moze byc rune-keeperem
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #4 on: June 26, 2008, 02:13:33 PM »

Wątpię że tylko dwarf, ale prawie na pewno dwarf też będzie mógł być... i to chyba i rune-keeperem i wardenem. Pewnie po to żeby wyrównać fakt, że krasnalki nie moga być ani kapitanami ani loremasterami...

W przypadku wardena stawiałbym jeszcze na ludzi i.. hobbitów? A runekeeperami pewnie będą mogły być też elfy...
ithildan
Gość
« Reply #5 on: July 02, 2008, 03:05:16 PM »

Hah tak jak w Heroes 5 krasnoludy miały magię runiczną. Jak dla mnie bomba, czarujący krasnal... brzmi groźnie  ::)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #6 on: July 03, 2008, 12:23:31 AM »

nom ;]
wardena sobie raczej zrobie.. ;]
rune-keeper to raczej heala zbytnio nie bedzie mial. ;] jakies buffy+magia ofensywna.
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #7 on: July 03, 2008, 12:32:41 AM »

Warden mi na jakiegoś mnicha wygląda  ;D
Ale takiego wschodniego, nie europejskiego  ;)
Mithrod
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 348



« Reply #8 on: September 11, 2008, 02:12:56 AM »

Bogaty opis rune-keepera:
http://community.lotro-europe.com/news.php?id=7413&type=Dev%20Diaries
Tollek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #9 on: September 17, 2008, 07:40:39 PM »

Oglądnąłem właśnie nowe fotki i wydaje mi się że ten Warden to chyba próba skopiowania spartan. Tarcza plus włócznia siły ci doda  :D .
Pages: [1]
  Print