Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Filavorin - podanie  (Read 4162 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: July 29, 2010, 09:37:49 PM »

1. Filavorin 61 lvl Rune-keeper

2. Prawie 18 lat (kończę 4 sierpnia 2010 roku czyli za tydzień)

3. Doświadczenie w MMO mam niestety niewielkie jakieś 3 lata na privach w WoWa (tylko na low lvlach poza 1 priestem na 70) pół roku w DDO (tez nie wielkie osiągnięcia paladynka drowka na 6 lvl i skasowany przekuty nekromanta też na 6) 2 lata temu zacząłem grać w LotRO robiąc duże przerwy bo brakło mi czasem kasy na abonament (miałem inne wydatki patrz pkt. 4) ale teraz mam lifetime. TO chyba wszystko w  kwestii MMO (nie licząc tych przeglądarkowych gierek które w teorii też sie mmo nazywa)

4. Cóż coś o mnie... nazywam się Rafał mieszkam w Gdańsku uczę się w technikum chemicznym. Kocham literaturę fantasy ( to właśnie te inne wydatki non-stop jakieś książki chce kupić i jak mam kaskę to kupuję) lubię gry cRpg (Wiedźmin; NWN: Hordes of Underdark; Fallout 2) niestety nie miałem nigdy okazji gry w papierowe gry Rpg choć wielokrotnie kusiło mnie żeby namówić paru gości z DDOpl na sesję. Dlaczego LotRO cóż... zaczęło się od najdurniejszego pomysłu jaki przyszedł mojej matce na prezent na 12 urodziny kupiła mi wszystkie 3 tomy Władcy Pierścieni, na jakiś czas starczyło (to były moje 1 fantasy (lepiej późno niż wcale) i dalej potoczyło się lawinowo chociaż z całego Tolkiena najbardziej chyba lubię historię rodu Hadora i słynnego Mormegila z Nargothrondu. W końcu jak już nie było nic więcej poza Niedokończonymi Opowieściami na półce namówiłem matkę na LotRO i gram... Dlaczego Twierdza no cóż nie wiem czy to wam się spodoba ale będę z wami szczery żeby już nie poszerzać tej części looknijcie do następnego pkt -po moją łzawą historię otóż jestem obecnie w Enklavie ale w gildii od marca rekord osób online to 4 naraz a na ogół jestem sam jak palec to do gry nie motywuje większość poszła do Legends of Middle-Earth ale jak słabo znam angielski więc z angolami porozumiewam się na poziomie podstawowym na ogół wystarcza. Odkąd zacząłem kręcić się po Khazad-dum czasem grywałem z waszymi braćmi i siostrami (xD) i wydaliście mi się całkiem mili. Ostatnio już na insty nie chodziłem bo tak zupełnie bez polaków którzy podpowiedzieli by szczegóły strategii to lipa i ogólnie mało grałem (choć kiedyś potrafiłem siedzieć od rana do nocy... no tak właściwie to często do kolejnego rana). Dlatego szukam jakiegoś miłego polskiego kina a więc zwracam się do was.

5. Cóż do paru kinów już się należało kiedyś z altem jednego gościa z Eldarów (Wodzu (alt Obiezyswiat)) Założyliśmy taki mały kin Ainurowie gdzie dali mi nawet patent oficerski żebym werbował polaków na szkolenie lecz potem Wodzu widząc że expie za szybko i powoli wyrastam z kina zaoferował mi miejsce w Eldarach. Przystałem. To były moje złote czasy jakiś rok ostatni raz byłem z nimi na zorganizowanym przez nas kinowym evencie więc ciepło ich wspominam, ptem na wakacje wyjechałem a jak wróciłęm i usiadłem do kompa patrze na forum okazuje się kin się rozpadł większość poszła do Enklavy no to poszedłem za nimi z nimi tez nawet miło było ale od marca się nikt nie pojawia wszyscy się porozchodzili nawet Lider Deidre poszedł do IX Kohorty to pomyślałem że najwyższa pora się poddać i szukam nowego kina na razie jestem w starym żeby mieć porta do Thorin Hall drugiego.

6. Przeczytałem i akceptuję

7. Rodzaj konta - wykupiony mam lifetime membership (nie ma to jak promocja ;P)

P.S. Przepraszam jeśli za bardzo się rozpisałem :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: July 29, 2010, 09:45:02 PM »

Za rozpisanie się nie ma co przepraszać ;]. Legends of Middle-Earth to chyba dalej kin polskojęzyczny. Przydałoby się przecinki powrzucać w to podanie, ale mimo wszystko za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: July 29, 2010, 10:14:42 PM »

Obszernie i w sumie wyczepująco - dlatego masz moje "za".
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #3 on: July 30, 2010, 11:22:25 AM »

Popieram.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: August 21, 2010, 10:56:42 PM »

Hajże ho z tego co pamiętam przyjęliście mnie 1 to już daruje se te 1h 10 min i zapytuje z pewnymi wątpliwościami co prawda czy nie za szybko bo przez jakiś czas mnie w międzyczasie nie było a poza tym kiedy mnie przyjmowaliście byłem niepełnoletni ( a z tego co czytałem dla takich 4 tygodniowy okres próbny), ale cóż pozostawię decyzję w tej sprawie naszemu "Konklawe" więc jak już się pewnie niejedno z was z mojej kwiecistej mowy domyśliło chciałem wnieść suplikę o awans do rangi Kinsmana, ponieważ nie przeczę z chęcią przeszedłbym się z wami na rajd jakowyś lub co w tym stylu.   Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej supliki (lub chociaż nie negatywne) pzdr4all Filavorin
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #5 on: August 22, 2010, 04:54:50 AM »

Nie widzę przeciwwskazań.
Idirien
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 658



« Reply #6 on: August 23, 2010, 08:02:52 PM »

Ja również nie mam nic przeciwko.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: August 23, 2010, 08:05:51 PM »

to awansować go, bo marudny jest:)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #8 on: June 14, 2013, 05:37:36 PM »

Edek jak mu pisałem napisał żebym napisał tutaj mianowicie posyłam do piachu moja hunterkę Ygrainne i będę jednak robił jako czlowieka pisze bo postać jest już w kinshipie i ofc kiedy wróci do starego lvla do zapewne będę chciał dołączyć do kinshipu ponownie (prawdopodobieństwo ~100% xD)

Pozdrawiam Filavorin Sp. z.o.o.
Pages: [1]
  Print