Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Legend of Grimrock  (Read 3917 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« on: April 16, 2012, 10:13:45 AM »

Jeśli ktoś lubił grać dawnymi czasy w Dungeon Mastera czy Eye of Beholder to polecam Legend of Grimrock. Gra opiera się na dokładnie tej samej zasadzie tyle, że w miarę nowoczesnym wydaniu graficznym. Ale przede wszystkim klimat dawnego DM.

http://www.grimrock.net/
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #1 on: April 20, 2012, 02:38:18 PM »

Miodzio :)

ale tylko dla fanów Dungeon Mastera, czy Eye Of Beholder. Ewentualnie dla ludzi, którzy chcą zobaczyć w co grali ich ojcowie/dziadkowie :)

i za taką cenę to po prostu "must have" :)

Ukryte przyciski, ściany, pułapki, zapadnie, kombinowanie "co się stanie kiedy nacisnę ten przycisk", rzucanie czarów wybierając 3-4 runy z palety 9, a kombinację trzeba zapamiętać - to wszystko tu jest.
Można włączyć tryb hardcore i wyłączyć automapę, wtedy ołówek, kartka papieru w kratkę i rysujemy labirynty co by się nie zgubić :) fajne, bardzo udany powrót do korzeni.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: December 04, 2012, 08:13:31 PM »

Raczej ojcowie sobie przypomną w co grali nocami :) Przywołuję temat bo w wakacje LoG uratował mi życie podczas wielu godzin w pociągu - tylko ta grafika mało "oldschoolowa" :)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #3 on: December 05, 2012, 10:26:56 AM »

Bondziu to zainstaluj któryś pierwowzór :)
Ja wszystkie Eye mam cały czas na kompie i od czasu do czasu wracam do korzeni :)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #4 on: December 06, 2012, 11:49:21 AM »

Ja nie próbuję. Już parę razy robiłem takie powroty i za każdym razem było rozczarowanie. Jednak po tylu latach te dziesiątki godzin spędzonych na każdej grze tworzy dość wyidealizowany obraz. Lepiej nie tak to zostanie.  ;)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #5 on: November 08, 2014, 12:39:24 PM »

Legend.of.Grimrock.2.(2014)

https://www.youtube.com/watch?v=Ex8kDMKnLaE
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #6 on: November 11, 2014, 11:57:07 PM »

*mniam mniam* :)
Pages: [1]
  Print