Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Alliance  (Read 12606 times)
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #15 on: July 08, 2011, 04:52:14 PM »

:) coz sam pomysl juz mi sie nie podoba - moge wam tlumaczyc w locie co mowia sluchajac na TSie a mowiac na Mubmle angielski to nie problem - ale TS to problem bo laguje i muli strasznie...Vent juz bylby lepszy plus sterowniki glosowe sa dupne na TSie...ale 2ga sprawa to ukladanie WB - to ma byc zabawa? dla mnie to wyglada bardziej jak PRO WB albo wejdziesz na tanka albo nie ma dla ciebie miejsca...coz ja chyba zrezygnuje z alliance WB - bo nie mam altow...i nie zrobie nigdy zadnego - Fun mam z bycia BW a nie WP...wybaczcie ale to moja opinia nt wb na takich zasadach - dazenie do perfekcji poprzez ukladanie postaci - nie pomoze ludziom ogarnac swoich skilli tylko zmarnuje wiecej czasu na expienie altow...(wiem wielu z was juz je dawno ma)...

poza tym bylismy juz na 2 stolicach podazalismy za elitami - nie robcie z nich bogow bo dawmordki nas rozjechaly strasznie bo canibul ani nie dawal polecen ani nie mial pomyslu a na koniec wyszedl zwalajac na nas...

pol h pozniej rozjechlismy dawmordow w twierdzowej ekipie...

:)

A ta "komplikacja" sprawy nie bylaby potrzebna, gdyby ludzie robili to co jest oczekiwane od nich bez komunikatora (czyli jezdzenie za liderem i asystowanie). <-- Sin uwierz badz nie naprawde probowalismy biegac za nim - jezei ktos z gory zaklada ze ruszajac bna komende go 24 osoby rusza w tym samym momencie to grubo sie myli...aleo tym moga opowiedziec inni ktorzy tam byli...
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #16 on: July 08, 2011, 08:48:18 PM »

Z tłumaczeniem oczywiscie żartowalem, prowadzenie Cani nie jest jakies rewelacyjne, do pięt naszemu Sinowi nie dorasta. Ale facet próbuje i trzeba mu dać szanse
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #17 on: July 09, 2011, 12:42:30 PM »

Spokojnie, to są tylko plany. Nie mieliśmy okazji jeszcze tworzyć takiego wb więc nie ma co narzekać. Nie chodzi tu o przymus przelogowywania się, tylko o poskładanie wb na dany moment, by sensownie móc walczyć. Ponadto takie parowanie ma sie tyczyć tylko podczas city siege.
Cani przedstawił sytuacje z ich poprzedniego ally, gdzie oni, warbuddy i chyba unity składali wewnątrz swoich gildii poszczególne party, czy to bombiące, czy melee, a następnie tworzyli z tego wb. Mówił że sprawdzało się przynajmniej to, że ludzie w swoim party wiedzieli co robić, a pozostawało bieganie za liderem. Wtedy spokojnie można odpuścić wspólny komunikator, ew. osoba której to nie przeszkadza może siedzieć na alliancowym.
Cała idea pomysłu wywodzi się z jednego prostego powodu - wygrywania. Nie po to część ludzi się stara, by na siege dostawać łomot ze względu na nieogarnięcie się ludzi w swoich skillach. Na tego typu naukę jest czas kiedy indziej. Nie mam też zamiaru leechować jak i szukać pustych instancji, przyjemność sprawia mi wygrywanie. Jeśli macie inne podejście, cóż, macie do tego prawo.
Idąc dalej tropem nowych graczy - irytuje mnie ten argument strasznie, bo nikt nie przejmuje się osobami, które grają już bardzo długo, ciężko pracowali na swoj level i które chciałby w końcu porządnie pograć. Każdy miał na początku ciężko i każdy się uczył. Nowi dostali wszystko od ręki (renown, sety etc.), więc niech trochę pocierpią przy selekcji do ally wb. Przynajmniej będą mieli czas poczytać o swoich skillach.

A ta "komplikacja" sprawy nie bylaby potrzebna, gdyby ludzie robili to co jest oczekiwane od nich bez komunikatora (czyli jezdzenie za liderem i asystowanie). <-- Sin uwierz badz nie naprawde probowalismy biegac za nim - jezei ktos z gory zaklada ze ruszajac bna komende go 24 osoby rusza w tym samym momencie to grubo sie myli...aleo tym moga opowiedziec inni ktorzy tam byli...

Jesteś w błędzie jeśli wydaje ci się, że tego nie da się zrobić.
sin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


Sinafaye


« Reply #18 on: July 09, 2011, 04:43:12 PM »

ale 2ga sprawa to ukladanie WB - to ma byc zabawa? dla mnie to wyglada bardziej jak PRO WB
Odslylam do pierwszego postu w temacie - takie byly zalozenia od poczatku. :-)
poza tym bylismy juz na 2 stolicach podazalismy za elitami - nie robcie z nich bogow bo dawmordki nas rozjechaly strasznie bo canibul ani nie dawal polecen ani nie mial pomyslu a na koniec wyszedl zwalajac na nas...
pol h pozniej rozjechlismy dawmordow w twierdzowej ekipie...
Nikt z nich nie robi bogow, ale wielokrotnie zdazalo sie, ze bedac w wb zlozonego z samych twierdzowiczow kazdy byl w innym punkcie na mapie, dlatego nie dziwi mnie to, ze mogla zainstniec taka sytuacja w wb aliansowym - a tego nie chcemy. Wygrywac i przegrywac mozna roznie. Nikt nie ma pretensji, gdy kazdy robi to, o co jest proszony przez lidera.

A ta "komplikacja" sprawy nie bylaby potrzebna, gdyby ludzie robili to co jest oczekiwane od nich bez komunikatora (czyli jezdzenie za liderem i asystowanie). <-- Sin uwierz badz nie naprawde probowalismy biegac za nim - jezei ktos z gory zaklada ze ruszajac bna komende go 24 osoby rusza w tym samym momencie to grubo sie myli...aleo tym moga opowiedziec inni ktorzy tam byli...
Mam zupelnie inne odczucia. Przypominaja mi sie czasy Ultimy Online, gdzie zdazalo sie walczyc 30+vs30+. Bez komunikatora glosowego (bo nie bylo), bez mapy (tez nie bylo), z masowkami, ktore rania wszystkich (i kazdy wiedzial, jak rzucic, by nie pacnac swoich), z taka mechanika gry, ze w 5 sekund mozesz zniknac z pola widzenia osoby, ktora stoi w miejscu, bez mozliwosci szybkiego rozroznienia wroga od sojusznika. I gralo sie, kazdy latal razem, nikt nie slackowal, bez jakiejkolwiek komunikacji. Przenoszac to na wh - mozna spokojnie nadazyc za liderem, nawet bez komendy, a przy poinformowaniu na czacie to juz w ogole nie powinno byc zadnych problemow. Wystarczy tylko chciec i skupic sie na grze.


P.S. Nikt nie wymaga, zebys te alty robil, ale w momencie, gdy ktos je posiada i czerpie rowna radosc z grania postaciami, to chyba lepiej sie przelogowac, by bylo party zbalansowane, czyz nie?
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #19 on: July 11, 2011, 03:28:30 PM »

oczywiscie Sin jezeli ktos je posiada jak bnajbardziej - tylko tez zeby ta osoba chciala sie przelogowac (czerpala przyjemnosc z gry tym altem) nie flameuje nikogo przedstawiam tylko i wylacznie moje odczucia - co do twierdzy to coraz lepiej sie dzieje i widze ze w koncu mamy oficjalny dzien WB :) tuz po dawmordkach :P ale nawet w weekend zlozylismy wbki i mielismy niezly fun - w takich ekipach ludzie w koncu ucza sie chociazby pozycjoningu...wiec wielki plus i uklon dla graczy :) a co do cani i tamtych 2 wjazdow uwierz mi ze to wlasnie twierdza siedziala na jego ogonie i padala razem z nim...
vallian nie da sie - nie kazdy ma tak samo szybkiego mounta i tak samo szybki komp/net - a cani nie patrzy na mape i na to ze mamy 1 dluuuuuuugi sznurek...
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #20 on: July 15, 2011, 05:40:42 PM »

i powracamy do tematu ally a raczej Canibuloso i jakichkolwiek doslownie jakichkolwiek marge WB w zonie (gdzie destro nawet nie mialo AAO)...

wczoraj bylo wesolo na mumble i nie wesolo na ally chacie / privach...

biegalismy w BC bylo nas 8 osob 1 healer 3 tankow i 4 dpsow - zapytalem czy jest jakis ally WB i czy mozna dolaczyc po czym Cani odpowiedzial ze nie jestesmy zbalansowani...coz bubu pomimo iz swoim mainem gra 1 w roku przelogowal sie na healera zeby balance byl lepszy ale Cani zaczol nas poprostu zlewac :D mam fajnego screena z calej rozmowy - podczas gdy KEA zaczela nabijac sie z Caniego nazywajac go retardem :D itp itd...

pytanie moje dotyczy jakichkolwiek WB (poza Ickiem) czy to wogole istnieje jezeli my mamy dostepnych kilku dps i 1 healera (i zaden z nas nie ma alta) czy poprostu zostaniemy zlani bo nie jestesmy zbalansowani - tak jakby nie mozna bylo zmixowac party i zrobic balance??? bo w tej chwili to byl @policzek@ dla chlopakow ktorzy chcieli pobiegac z ally - koniec oncow spotkalismy sie z nimi w ICku na 3cim runie...ale uraz pozostaje...tymbardziej ze dzieciak Canibulo wypisywal mi na privach zwebym powiedzial kto go nazwal retardem czy byl to Twierdzowicz czy Kilemalik ??? co to do H..... jest??? bylem mily i uprzejmy piszac wyluzuj chlopaku o tylko gra i jak chcesz rozmwaic o takich rzeczach gadaj z moim officerem - bo wybaczcie lubie bardziej killemali niz Caniubula po wczorajszej akcji...

bede w nocy w domu to wkleje screena zebyscie sami zobaczyli jak wygladala rozmowa...niestety chlopaki sie zrazili do caniego tak jak i ja...szkoda ze koles do tej gry podchodzi gorzej niz gotrek...bo naprawde myslalem ze jest koles na luzie...ale to juz 3cia akcja w ciagu miesiaca gdzie albo sie skarzy na ludzi wychodzcac ze stolicy albo poprostu nie zaprasza do wspolnej zabawy w pustej zonie dajac nam powod imbala...

ti by bylo na tyle milej lektury a wieczorem wkleje screena w razie gdyby cos dzisiaj cani wam marudzil i plakal....
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #21 on: July 16, 2011, 11:03:08 AM »

i powracamy do tematu ally a raczej Canibuloso i jakichkolwiek doslownie jakichkolwiek marge WB w zonie (gdzie destro nawet nie mialo AAO)...

wczoraj bylo wesolo na mumble i nie wesolo na ally chacie / privach...

biegalismy w BC bylo nas 8 osob 1 healer 3 tankow i 4 dpsow - zapytalem czy jest jakis ally WB i czy mozna dolaczyc po czym Cani odpowiedzial ze nie jestesmy zbalansowani...coz bubu pomimo iz swoim mainem gra 1 w roku przelogowal sie na healera zeby balance byl lepszy ale Cani zaczol nas poprostu zlewac :D
Następnym razem jak zapytasz o ally wb i odezwie się Cani powiedz, że z retardami nie biegasz ;D

mam fajnego screena z calej rozmowy - podczas gdy KEA zaczela nabijac sie z Caniego nazywajac go retardem :D itp itd...

pytanie moje dotyczy jakichkolwiek WB (poza Ickiem) czy to wogole istnieje jezeli my mamy dostepnych kilku dps i 1 healera (i zaden z nas nie ma alta) czy poprostu zostaniemy zlani bo nie jestesmy zbalansowani - tak jakby nie mozna bylo zmixowac party i zrobic balance??? bo w tej chwili to byl @policzek@ dla chlopakow ktorzy chcieli pobiegac z ally
Moim zdaniem nie ma się co przejmować, wystawiamy lepsze party i wb sami i z KEA. Jak Cani będzie chciał dołączyć to dołączy jak nie to jego sprawa.



ti by bylo na tyle milej lektury a wieczorem wkleje screena w razie gdyby cos dzisiaj cani wam marudzil i plakal....
Wrzuć
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #22 on: July 16, 2011, 01:34:12 PM »

Ja myślę, że niektórzy po prostu nie nadają się do życia we wspólnym gronie. Z garażami też było źle, bo mieli swój pomysł na rozgrywkę, teraz też problem. Może to z wami jest coś nie tak? Zróbcie lepiej ally z disorderem albo innym pugiem, to sie będziecie mergować.
Mówiąc KEA masz na myśli aferowicza Neuzza który swego czasu wystrzelił z fochem z Twierdzy? Razem byście świat zwojowali ;P
Z tym policzkiem dla chłopaków też wymyśliłeś. To jest jakiś przymus żeby robić ally wb? Widocznie się im nie chciało z wami biegać ;) ide o zakład że żaden z was pewnie nie odpaliłby wspólnego komunikatora, bo przecież lagi i komp muli ;x
Ja już nie wiem Elros, czy ty flejmujesz czy serio tak ci z nimi źle. Zrób sonde, komu się podoba ally z elite, będzie wszystko jasne.
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #23 on: July 16, 2011, 03:03:22 PM »

Nie no i znowu zaczynacie jakas awanture o nic nie warta pierdole. Jak nie klotnie o bieganie we spolnym party badz wb to teraz zaczyna sie przepychanka i kto ma racje o biganie w ally wb, moze to z wami wszystkim cos jest nie tak? Wielka wojna samcow alfa:P NIe dziwie sie ze coraz wiecej ludzi gra altami, robi sobie dluzsza przerwe badz ja planuje lub zaczyna grac po stronie detro. No ale wiadomo gdzie dwoch polakow sie kloci tam zawsze minium trzy zdania. Recepta prosta kto chce grac w wb ally niech gra kto nie chce niech nie gra, przymusu nie ma. No ale caly ten post jak i poprzednie napewno na kolejne kilkanascie stron sie rozciagna bo co jak co ale w jalowych dyskusjach jestesmy najlepsi
Thagiren
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #24 on: July 16, 2011, 04:38:31 PM »

Spokojnie Kao temat ally wb wkrótce zniknie bo nikt z nami nie bedzie mial ochoty grać poprostu.... Ja w sumie kontakt z elitami słaby miałem przed zrobieniem przerwy aczkolwiek dziwi mnie to co tu słyszę... albo chłopakom z elit odbiło albo cuś... przykład.... Wszyscy znają moją niechęć do biegania w wb (Tak tak Kao nie ma tematu teraz niebiegania w gildiowym wb dlatego że mnie nie ma ja wróce wróci ten temat:) ), aczkolwiek kilka razy zdarzyło mi sie wychodzić z zapytaniem o możliwość dołączenia do wb Elitów.... Raz pytałem się sam całkowicie solo to jedyne co usłyszałem od Canibuloso (po prrzetłumaczeniu na POlski - Nie ma sprawy tylko nie mamy wystarczającej ilości hila) , innym razem że się odezwie jak złoży drugie party żebym samemu nie musiał w nim być... cyk myk 5 minut i party było - dostałem bratisława za hila i wl- Khiritane i jakiegoś tanka którego nicka teraz nie wymienie bo zwyczajowo nie pamiętam.... Jeszcze raz to mi grzecznie odmówił bo rozwiązywał party za ok 30 m jak mówilł i nie chciało mu się skladać drugiego party... Więc podsumowując swoją wypowiedź wychodzę z zapytaniem - Skoro z garażami było wam źle, z Elitami wam źle , To z kim wam k....a będzie dobrze? Bo coś czuję że chyba ze swoim odbiciem w lustrze... Zacznijcie niektórzy odrózniać co to jest pro wb (które wystawiają elity - o czym było mówione od samego początku że oni robią selekcję kogo chcą do wb a kogo nie ) a co to jest gildiowa wb do której wstęp ma każdy kto chce a zadaniem lidera jest tak sfiksować tych którzy dołączyli  żeby każdy miał zabawę ... W wb Elite jest miksowanie party pod full winning a nie pod full fun a to cyba każdy uczestnik tej dyskusji przyzna że jest różnica między pojęciami.   Trochę tym za długim postem namotałem ale myśle że każdy zrozumie o co chodzi... Pozdrawiam z urlopu...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #25 on: July 16, 2011, 08:52:22 PM »

Ha, kolejna drama. Miałem się nie odzywać, bo ani nie znam tej konkretnej sytuacji ani problemy wb ally mnie nie dotknęły - jest miejsce biegam, nie ma - też dam sobie radę.

Mam tylko jedną prośbę - nie komentujcie postu Erlosa tak jakby chodziło o całą Twierdzę. Już dawno minęły czasy gdy mówiliśmy (jako gildia) jednym głosem, mieliśmy jedną politykę, określaną przez wąskie grono oficerskie, a wszystkie wyskoki gildiowiczów były szybko pacyfikowane. Mówię tu o czasach których większość z Was nie ma prawa pamiętać, bo zwyczajnie wtedy Twierdzowiczem nie była.
Obecnie, mamy szerokie grono oficerskie (częściowo to moja wina, z okresu gdy byłem liderem), które raczej nie ustala wspólnego stanowiska (przy takiej ilości oficerów nawet ciężko było by to ingame zrealizować), sami oficerowie omijają lub naginają regulamin, lub pozwalają na to gildiowiczom.

Tak czy siak chcę podkreślić, że wypowiedzi jednego gildiowicza (w tym przypadku Elrosa), nie są stanowiskiem nas wszystkich i chciałbym, aby tak były traktowane.

A Elrosa totalnie nie kumam - jeszcze niedawno zrobił w mojej obecności mega dramę na mumble, że dostajemy wpierdziel na sc, bo nie mamy healera (był WP w dpsie), a teraz nagle nie przejmuje się balansem w wb?? O co kaman?
Zresztą nieważna - jak już wspomniałem w innym temacie mam nadzieje na nie krzyżowanie za częste naszych ścieżek ;)

Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #26 on: July 17, 2011, 01:39:28 AM »

Samymi prosbami o nie odpowiadanie na czyjs post tylko podgrzewasz atmosfere i bledne kolo trwa dalej. Druga sprawa nie ma sensu wrcanie w wielu postach co to kiedys bylo w Twierdzy i ze wiekszosc nie pamieta (a zdarza sie to chocby Tobie Inkwi dosc czesto). Jak mowi powiedzonko "co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr" i tez proponuje o tym zapomniec i skoncentrowac sie na terazniejszosci tudziez niedalekiej przyszlosci. Szkoda zeby wszystko sie popsulo bo ktos z kims sie pozarl, maja odmienne zdanie, charaktery etc etc etc, badz jednym nie odpowiada styl grania innych w wb. Litosci gdyby to byl WoW i banda 10-latkow to jeszcze bym zrozumial a tak...? ZASADY GRANIA W WB ALLY ZOSTALY USTALONE TWARDO SIE ICH TRZYMAJMY I TYLE KTO NIE DAJE RADY TEN ODPADA PROSTE, po co dodatkowo sobie udowadniac kto ma racje a kto nie. Zreszta Inkwi bardzo ladnie to ujal, nie ma miejsca w wb? trudno poradze sobie i bez. Nikt tez nie podpisal cyrografu z gildia nie podoba sie? Droga wolna.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #27 on: July 17, 2011, 11:03:58 AM »

Kao, proszę Cię, nie pisałem, żeby nie odpowiadać Elrosowi, tylko żeby nie robić tego wrzucając nas wszystkich do jednego wora (a tak odebrałem post Thagirena - nie pisał o kimś konkretnie, tylko o całej gildii).
Nie ja popstrykałem się z Elitami, nie ja nie rozumiem czym jest wymaksowanie wb, nie ja nie wiem czym jest respecka żeby przynieść największą korzyść grupie. Nie jeden Twierdzowicz pewnie również takich dylematów nie ma.
Więc chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby jadąc po kimś robić to personalnie,a nie ogólnie.

Wspomnienie o dawnych czasach też źle zrozumiałeś - chciałem zauważyć, że jako gildia nie jesteśmy jednomyślni (w działaniach na zewnątrz, bo oczywiste jest że na własnym podwórku powinniśmy mieć inne zdania i o nich dyskutować). System dowodzenia mamy rozmyty, niespójny i bez żadnej koordynacji. Cenie sobie Charakternika (sam podsunąłem jego kandydaturę na lidera), odkąd został szefem kilka fajnych rzeczy się wydarzyło, ale ostatnio rzadko pojawia się w grze, a do tego ma za miękkie serce i nie podejmuje trudnych decyzji. Niektóre zapisy regulaminowe są albo olewane przez gildiowiczów bo nikt ich nie przestrzega, albo w ogóle nie funkcjonują.

Powiem szczerze, że coraz mniej mam serca żeby coś z powyższym robić (co pewnie niektórych ucieszy). Wbiłem mainem 80tkę i nie planuje jakoś specjalnie dalej się rozwijać (poluje jeszcze na klatę sovka). Pewnie pobiegam RPkiem, a najfajniej bawię się teraz w Ciemnej twierdzy na nornie.
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #28 on: July 17, 2011, 08:59:31 PM »

pisalem w imienu osob ktore tam byly i tyle...
Vallian ja czesciej biegam z Theobeo Lolith Vessemirem Messiassem i wieloma innymi elitami niz wy i lubie z nimi biegac ja nie robie problemow z ally tylko z tym konkretnym panem...i jego nie wiem nawet jak to nazwac :) zreszta odmowil i tyle nikt nie plakal :D
poza tym jak was nie bylo w tym Wb to po huj sie wypowiadacie - puste BC 8 osob w wb chcemy merge bo latamy kolo siebie a kolo pisze inbalance...no luz jak inbalance to inbalance :D smiechawka z kolesia i tyle - tylko w zasadach WB z ally jest wszystko odnosnie Altkow / Roaming WB a nie zwyklego merge w pustej zonie zreszta ostatnio eldricht i napadzior byli online jak prowadzilem rozmowe z Canibulosem odnosnie sytuacji i usmialem sie kiedy napisal ze powinienem go przeprosic :D no tutaj to koles przesadzil - a i co do sytuacji to raczej personalne utarczki a nie alliancowe tak jak napisalem wczesniej - ja z elitte lubie biegac i czesto biegam ale cani pokazal ze jest mega uber pro gracz...bez 2 tankow 2 healerow 2 dps nie wychodzi z WB...

inkwi jeszcze 1 bez flame'a nie porownuj SCkow z bieganiem w strefie bo w strefie to my nawet w party 6 osobowym bez heala gankujemy...a w SCku coz nie da rady...i do ciebie nic juz nie mam :D wiec prosze nie DRAMAtyzuj :D bo sie nudno zrobilo :P ;)

screen :D
Elrostar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68


« Reply #29 on: July 17, 2011, 09:00:19 PM »

pisalem w imienu osob ktore tam byly i tyle...
Vallian ja czesciej biegam z Theobeo Lolith Vessemirem Messiassem i wieloma innymi elitami niz wy i lubie z nimi biegac ja nie robie problemow z ally tylko z tym konkretnym panem...i jego nie wiem nawet jak to nazwac :) zreszta odmowil i tyle nikt nie plakal :D
poza tym jak was nie bylo w tym Wb to po huj sie wypowiadacie - puste BC 8 osob w wb chcemy merge bo latamy kolo siebie a kolo pisze inbalance...no luz jak inbalance to inbalance :D smiechawka z kolesia i tyle - tylko w zasadach WB z ally jest wszystko odnosnie Altkow / Roaming WB a nie zwyklego merge w pustej zonie zreszta ostatnio eldricht i napadzior byli online jak prowadzilem rozmowe z Canibulosem odnosnie sytuacji i usmialem sie kiedy napisal ze powinienem go przeprosic :D no tutaj to koles przesadzil - a i co do sytuacji to raczej personalne utarczki a nie alliancowe tak jak napisalem wczesniej - ja z elitte lubie biegac i czesto biegam ale cani pokazal ze jest mega uber pro gracz...bez 2 tankow 2 healerow 2 dps nie wychodzi z WB...

inkwi jeszcze 1 bez flame'a nie porownuj SCkow z bieganiem w strefie bo w strefie to my nawet w party 6 osobowym bez heala gankujemy...a w SCku coz nie da rady...i do ciebie nic juz nie mam :D wiec prosze nie DRAMAtyzuj :D bo sie nudno zrobilo :P ;)

screen :D
Pages: 1 [2] 3
  Print