Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Datacrones - gdzie znaleść.  (Read 11325 times)
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« on: December 05, 2011, 11:11:32 AM »

Chciałbym aby w tym temacie były umieszczane wskazówki gdzie można znaleźć datacrones.
Dzięki uprzejmości jednej osoby udało mi się odkryć wszystkie 3 na jednej z planet.

TYHON

Pierwszy z nich:


Drugi:


Trzeci:


CORUSCANT
Jeden jest tak na widoku, że szkoda gadać, drugi w ruinach świątyni jedi (po 20.12 dodam Prt Sc)

Trzeci (nie odgadłem jak tam się wdrapać):


Gdzieś są jeszcze 3, ale ich nie udało mi się wyszukać. :/

PS.
link do innej stronki gdzie prowadzę ten sam temat
http://swtor-online.com.pl/forum/questy/datacrones-gdzie-znalesc/msg29237/?highlight=datacrones#msg29237
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #1 on: December 05, 2011, 12:19:21 PM »

Jakieś koordynaty by się przydały bo tak po screenie to ciężko wyczaić lokalizację.
Albo ja ślepy już jestem i nie widzę ich na mapie.

PS.
Jedi z czerwonymi mieczami ? Nie pomyliłeś powołania kolego ?
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #2 on: December 05, 2011, 12:23:28 PM »

Na mapce masz w lewym górnym rogu koordynaty (są 3 mapy - 3 koordynaty).
Postać z czerwonymi mieczami to nie ja :D. Tylko pt member.
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #3 on: December 05, 2011, 12:53:53 PM »

Jakieś koordynaty by się przydały bo tak po screenie to ciężko wyczaić lokalizację.
Albo ja ślepy już jestem i nie widzę ich na mapie.

PS.
Jedi z czerwonymi mieczami ? Nie pomyliłeś powołania kolego ?

Koordynaty są na zrzutach map. Górny prawy róg. Koordynaty gracza to miejsce w którym znajdują się datacrony.

PS Jedi z czerwonymi mieczami to ja :D Towarzyszyłem dla Karola przy szukaniu DC na tython ;)

Wiem gdzie jest DC na coruscant. Niedaleko SD-0 jest champion guild captain czy coś takiego. Jest on na platformie na której stoi jego statek. Na mapie widać drugą taką platformę, i to na niej znajduje się DC
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #4 on: December 05, 2011, 01:18:16 PM »

Na mapce masz w lewym górnym rogu koordynaty (są 3 mapy - 3 koordynaty).
Postać z czerwonymi mieczami to nie ja :D. Tylko pt member.


Nooo mówiłem, ślepy jestem :)

Tutaj macie lokalizacje różnych Datacronów
http://www.ign.com/wikis/star-wars-the-old-republic/Datacron_Locations
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: December 05, 2011, 01:23:27 PM »

A co to w ogóle robi? Widziałem takie jedno na Dromund Kaas - z tym że było poza zasięgiem - leżało w jaskini do której wejście było pewnie z drugiej strony gór (a z tej co ja byłem było za wysoko i nie dało się wejść)
panzar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91

Also Known As "Forren-Midosea"


« Reply #6 on: December 05, 2011, 01:31:06 PM »

Na stałe podwyższa staty, lub zawiera w sobie Matrix Shard. Elementy relikwii które można złożyć w całość na planecie-stolicy frakcji a później nosić na sobie jako implanty. Można złożyć cztery, ale w retailu będzie można nosić tylko jeden. W becie była możliwość noszenia 3 i posiadania 4.
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #7 on: December 05, 2011, 01:33:52 PM »

Na stałe podwyższa staty, lub zawiera w sobie Matrix Shard. Elementy relikwii które można złożyć w całość na planecie-stolicy frakcji a później nosić na sobie jako implanty. Można złożyć cztery, ale w retailu będzie można nosić tylko jeden. W becie była możliwość noszenia 3 i posiadania 4.

Coś chyba mieszasz. Ja wyczytałem, że składa się z tego relikwie i że są trzy sloty specjalnie na relikwie. Implanty to inny slot.

Quote
Datacrons are small cube like items hidden in very unusual and hard to reach places throughout the planets in Star Wars: The Old Republic. Each time you interact with a Datacron several things will happen. You will earn a new codex entry that gives you a piece of the Galactic History, as well as earning a permanent stat buff to your character. Additionally, certain Datacrons will give you a colored Matrix Shard (in lieu of a stat buff) that you can use to build a Matrix Cube which can be equipped in one of your three relic slots.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #8 on: December 05, 2011, 01:54:33 PM »

Ja staram się unikać jak ognia opisów lokacji datacronów. W zamyśle twórców gry miały one zachęcać graczy do eksploracji planet i samodzielnego szukania ścieżek do nich - dlatego mam zamiar kiedyś samemu je znaleźć:)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #9 on: December 05, 2011, 10:19:25 PM »

Tak tak Earlion... Zabawa w eksplorację trwa do max levelu. Później i tak sięgasz po wiki i patrzysz co pominąłeś. ;)

Na startowej planecie Sith Inquisitorów i Warriorów znalazłem jeden datacron na końcu pobocznej ścieżki, która nie prowadziła do żadnego questa. Dało mi to +2 do Wisdoma. Pewnie było ich na planecie więcej, ale nie znalazłem. :P
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #10 on: December 06, 2011, 07:23:12 AM »

Tak tak Earlion... Zabawa w eksplorację trwa do max levelu. Później i tak sięgasz po wiki i patrzysz co pominąłeś. ;)

Na startowej planecie Sith Inquisitorów i Warriorów znalazłem jeden datacron na końcu pobocznej ścieżki, która nie prowadziła do żadnego questa. Dało mi to +2 do Wisdoma. Pewnie było ich na planecie więcej, ale nie znalazłem. :P


Są trzy. Teraz wiem co to było to fioletowe światełko jak leciałem taksówką :) Zupełnie o nim zapomniałem.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #11 on: December 12, 2011, 11:26:34 AM »

Znalazłem 2 linki gdzie można trochę o lokalizacji holocronów poczytać:

- http://uk.ign.com/wikis/star-wars-the-old-republic/Datacron_Locations
- http://www.swtor-spy.com/datacrons/
Karol77758 (Karol)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #12 on: December 12, 2011, 11:42:43 AM »

Po pewnym czasie też się natknąłem na ten 2 link i myślę, że jest właśnie tym, o co mi chodziło. :D Ale już nie kasowałem swojego postu.
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #13 on: December 18, 2011, 05:28:19 PM »

Miejsca i pois zdobycia datacrons
http://www.swtor-spy.com/datacrons/



Temat już istnieje. Proszę na przyszłość rozejrzeć się trochę zanim się coś wrzuci. Przenoszę posta do istniejącego tematu.
Khelegros
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #14 on: December 27, 2011, 07:01:22 PM »

Wiesz Khele nie wiem czy był sens to tu przenosić bo tu już ten sam link jest.

Znalazłem coś takiego zdaje się że jest to z bety http://www.youtube.com/watch?v=UtBHvCumZ5A&feature=player_embedded#!    przybliża system działania datacronów w kwestii Matrix Cube

EDIT: http://segmentnext.com/2011/12/25/swtor-matrix-cubes-guide-how-to-craft-power-and-store-them/   atu kombinacje z których się relici składa
Pages: [1] 2
  Print