Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
  Print  
Autor Topic: Preorder z Empiku  (Read 20197 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #60 on: December 15, 2011, 11:54:11 AM »

Własnie zerwałem się z pracy na chwile żeby wyskoczyć do Empiku.

Cena faktycznie nieciekawa, a na dobrą sprawę to chodzi tylko o ten głupi klucz w środku - nawet książeczki żadnej nie ma (w wersji standardowej).

No ale mam przynajmniej wiem, że pogram 30 dni ;)
Ellros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #61 on: December 15, 2011, 11:58:46 AM »

No ale mam przynajmniej wiem, że pogram 30 dni ;)

Wsumie nie wiem czy to tak do konca jest. Ja kupilem gre wczoraj i po wbiciu kodu pojawia sie info: "You have 30 days of play time starting 12.20.2011. You must sign up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code before you can play.". Czyli jesli dobrze rozumiem aby gra dziala 20 grudnia trzeba miec wbity kod na subskypcje. Zgadza sie czy sie myle? :P
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #62 on: December 15, 2011, 01:13:28 PM »

Albo subskrypcję. Wystarczy ze wbijesz nr KK. O ile system twoją kartę przyjmie ;) Inaczej tylko Time Cardy :)
Sarrai
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #63 on: December 15, 2011, 04:07:36 PM »

Na tzw. ekartę (EUR Visa Electron Virtual) - dostepnej m.in w mbanku, udało się wpisać subscription plan. Początkowo kartę odrzucało, problemem był brak środków pieniężnych na niej  ;D Ale 'naładowanie' jej na 10 zł załatwiło sprawę.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #64 on: December 15, 2011, 04:30:56 PM »

Ale poczekajcie. Jeśli chce suba wykupywać poprzez pre-paid to znaczy że po 20tym na samym kodzie z pudełka (który przecież daje dostęp na 30 dni) sobie nie pogram?

W WAR pamiętam, że po kupieniu gry spokojnie miesiąc gry miałem na tym co było w pudełku - dopiero później pre-paidy kupowałem.
Kaiin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49



« Reply #65 on: December 15, 2011, 04:41:02 PM »

Inkwi tutaj właśnie panuje sporo sprzecznych informacji, część ludzi pisze że wystarczy sam kod z pudełka, inni że wystarczy wybrać jako formę przyszłej płatności kartę kredytową a następnie ją wyłączyć. Jeszcze inni mówią że trzeba z GÓRY opłacić abonament na co najmniej dodatkowy miesiąc żeby dostać te 30 darmowych dni... Jak jest naprawdę sam już nie wiem
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #66 on: December 15, 2011, 04:50:19 PM »

Przekonamy się więc 20ego ;)
Bertrond
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 75



« Reply #67 on: December 15, 2011, 05:09:57 PM »

(...) Jeszcze inni mówią że trzeba z GÓRY opłacić abonament na co najmniej dodatkowy miesiąc żeby dostać te 30 darmowych dni... Jak jest naprawdę sam już nie wiem

Tak było w EQ2, jak pamiętam. Mam nadzieję, że będzie inaczej, bo nie mogę sobie pozwolić przed świętami na taki wydatek...
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #68 on: December 15, 2011, 05:24:06 PM »

Wymaganiem uruchomienia gry jest założenie planu subskrypcji na stronie swtor.
Żeby założyć ten plan trzeba podać nr karty kredytowej (nie wiem czemu ale pomimo możliwości nie przyjęło mi konta paypal).
Jak już się to założy to dostaje się 30 dni grania i plan, że ściągnie kasę za kolejny miesiąc pod koniec tych 30 dni (u mnie 19.01.2012).
Czyli w teorii - można założyć plan płatności, dostanie się możliwość grania i wtedy usunąć dane karty. W każdym bądź razie - nic nie pobiera, w cenie gry jest 30 dni grania.
No chyba, że komuś nie przyjmie karty - wtedy nie pozostaje nic innego jak podczas zakładania planu płatności wpisać kod z karty pre-paid (którą trzeba wcześniej zakupić).
czyhanastrychu
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 68



« Reply #69 on: December 15, 2011, 08:26:44 PM »

Żeby założyć ten plan trzeba podać nr karty kredytowej (nie wiem czemu ale pomimo możliwości nie przyjęło mi konta paypal).
A masz przypisaną kartę debetową/kredytową do konta Pay Pal? 
Sarrai
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #70 on: December 16, 2011, 11:11:11 AM »

A ja mam trochę inne, może głupie pytanie - czy muszę wersję pudełkową kupić dokładnie w tym samym salonie empiku, w którym zakupiony został pre-order????

 ???
Ishra
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #71 on: December 16, 2011, 11:33:19 AM »

A ja mam trochę inne, może głupie pytanie - czy muszę wersję pudełkową kupić dokładnie w tym samym salonie empiku, w którym zakupiony został pre-order????

 ???

Chyba tak.
Ja zakupilam pre-ordera w jednym z salonow firmy empiko-podobnej i niestety musialam gre zakupic w tym samym salonie (by mi odliczyli zakup pre-ordera od ceny gry)
Walkos
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 311


« Reply #72 on: December 16, 2011, 11:34:47 AM »

Przede wszystkim musisz posiadać paragon -o czym się niestety przekonałem :)))
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #73 on: December 16, 2011, 11:51:15 AM »

A ja mam trochę inne, może głupie pytanie - czy muszę wersję pudełkową kupić dokładnie w tym samym salonie empiku, w którym zakupiony został pre-order????

 ???

Chyba tak.
Ja zakupilam pre-ordera w jednym z salonow firmy empiko-podobnej i niestety musialam gre zakupic w tym samym salonie (by mi odliczyli zakup pre-ordera od ceny gry)

Nie wiem, jak to sEMPIK wymyślił w praktyce, ale jako podatkowiec mogę powiedziec tak: wszystkie salony sEMIPK działają jako jedna firma, gdzie nie kupisz, dostaniesz paragon z tym samym numerem NIP, więc teoretycznie wszedzie możesz dokonać zwrotu, wymiany, itp. (tak to jest podatkowo - czy nie robią innaczej - przekonam się dzisiaj).

Firmy empikopodobne mogą działać na zasadzie franczyzy, każdy punkt to inny przedsiębiorca, choć działają pod jednym szyldem. A zatem firma A nie rozliczy ci paragonu, który wystawiła firma B.

Tyle teorii.
Sarrai
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #74 on: December 16, 2011, 12:31:34 PM »

ok, dzięki - przekonam się w praktyce.. odnośnie paragonu za preordera to raczej jasne  ;D
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
  Print