Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: LotRO- czyli Tam i z Powrotem, pióra Twierdzowiczów  (Read 9362 times)
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #15 on: January 05, 2015, 05:00:42 PM »

Ja wstępnie się piszę na coś takiego - bardzo mi się podoba ta inicjatywa. Tyle tylko, że od lutego będzie mnie coraz mniej w grze - tak do lipca/sierpnia. Oczywiście to nie znaczy, że w ogóle nie będę do gry zaglądał - o zgrozo! Ale czy akurat będę mógł trafić na Was...tego nie wiem, i niczego nie obiecuję.

dodatkowo wiele osób lepiej ogarnie swoje postacie używając jej we właściwym celu od samego początku ( np tank tankujący od 1 lvl a nie od 100 jak wiekszośc sie uczy) :D

Ej ej, pijesz do mnie? ;P nie moja wina, że zawsze byłem z tyłu z lvl, i musiałem gonić później, zapominając o najważniejszym..;] (oczywiście piszę to w przyjaznym nastawieniu)..

Tak czy siak, mam huntera na 20 lvl, nie widzę problemu, żeby go usunąć i zacząć nową postać. Tylko jaką? Bo widzę, że już paru huntów jest..a może wezmę guarda, skoro nie uczyłem się nim grać od początku..? ;P Jak macie jakieś sugestie to walcie śmiało. Ta postać i tak nie stanie się moim mainem, także do wyboru do koloru..
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #16 on: January 13, 2015, 09:46:53 PM »

No cóż. 11 za nami, czas przysiąść przy piwie i hobbickiej strawie, i "omówić nasze zamiary, sposoby ich urzeczytistnienia, środki, politykę i taktykę. Wkrótce wyruszymy w daleką drogę, na wyprawę, z której, kto wie, może wielu z nas, może nawet nikt żywy nie wróci. Chwila to uroczysta." `Thorin

A tutaj mamy wszystkich współspiskowców
Skład Kompanii
1. Tajemniczy Poszukiwacz Przygód (Champ)
2. Viferia (Beorning)
3. Morgahad (Hunter)
4. Sandrietta (Hunter)
5. Engril (Minstrel)
6. Kamilka (Lore-Master)
7. Torph (Burglar)
8. Maurycy (?)

Proszę o "podpis", znaczy się potwierdzenie dalszej chęci brania udziału w wyprawie, wraz z terminami, kiedy Wam pasuje.

Każdy dostanie ósmą część zysków (chyba, że skład przed wyruszeniem się zmieni)
Ale do rzeczy. Proponuję (po odnalezieniu mnie :D ), udać się do Celondim. Niech to będzie punkt wyjścia. Skierować się na północ, aż do samego Thorin's Hall. Dalej zawrócić nieco, i skręcić na wschód, do spokojnego Shire'u. Rozwiązując wszelkie tam kłopoty nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wypełnić plecaki strawą i ruszyć do Bree. Tam zaś, po załatwieniu ważnych dla Nas spraw, możemy obrać dwie drogi. Ale to już ustalimy na miejscu, przy trunkach Barlimana.

Jak by ktoś miał wątpliwości. Postaci o wyższych lvl też są miło widziane (będą robić za naszego prywatnego Gandalfa :) )

Tajemniczy Poszukiwacz Przygód
Nefryt
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 55


Kamilka


« Reply #17 on: January 13, 2015, 10:57:14 PM »

Ja wyruszę z Wami jako Lore-master (to w celu rozwiana pytajnika przy moim nicku :D ). Mnie by pasowała np. najbliższa niedziela, 18.01.2015, godzina powiedzmy 20:00.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #18 on: January 14, 2015, 11:51:20 AM »

No dobrze. Nadszedł czas abym i ja określił swą rolę w drużynie. Otóż kilka dni temu nawiedził mnie - oczywiście jak to w jego manierach bywa - niespodziewanie, pewien tajemniczy czarodziej, co znany jest wśród prostego ludu jako Mistrz Sztucznych Ogni.. Oznajmił mi, że niebawem, pod jego czujnym okiem, wyruszy kompania kilku chętnych przygód i zarobku towarzyszy/towarzyszek. Wyszeptał, że brakuje im włamywacza.. Zwrócił się do mnie z prośbą - chociaż był przy tym nader stanowczy, jak gdyby chciał mnie nakłonić do tego - abym zasilił szeregi owej drużyny, obiecując przy tym dobrą zabawę, niesamowitą przygodę, z której mogą paść niezwykłe łupy. Mimo jednak ostrzeżeń przed licznymi niebezpieczeństwami, które będą spotykać drużynę podczas jej wyprawy, zgodziłem się na jego prośbę! I tak oto oznajmiam: Burglar do dyspozycji.

A tak poza tym, to tak jak mówiłem, z czasem u mnie może być różnie, ale wstępnie podana data 18.01. (ale może 2015, bo ciężko będzie cofnąć się w czasie..;P) jest ok. Jeśli nic się nie zmieni, to mogę wyruszać!
viferia
Gość
« Reply #19 on: January 14, 2015, 01:10:13 PM »

Obecnośc potwierdzam, termin odpowiada mi właśąciwie każdy w godzinach wczesnowieczornych (19-22)
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #20 on: January 14, 2015, 02:17:53 PM »

Obecność w ciągu najbliższych dwóch/trzech dni potwierdzę. Możliwe że na jakiś czas w ogóle zniknę z życia Twierdzy/Lotro.
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #21 on: January 14, 2015, 05:06:34 PM »

Hyyyyy?!? Nie może być! Tylko żebyś mi zdążył toporek wystrugać ;]
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #22 on: January 16, 2015, 08:13:59 PM »

Jeśli o mnie chodzi, to niedziela 20.00 (18.01.2015) mi pasuje.
Jeśli chodzi o jakieś stałe terminy to nie jestem w stanie podać, bo i w różnych terminach pracuję, i zawsze jest inaczej. Jeśli jednak odpowiednio wcześniej będę wiedział, to da rade, żebym miał wolne konkretnego dnia o konkretnej godzinie
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #23 on: January 19, 2015, 07:43:46 PM »

Jako że nikt się nie pojawił o wyznaczonej godzinie (nikt prócz Viferii), początek wyprawy zostaje przesunięty na bliżej nieznany termin.

PS

Nie wiem czy wszyscy doczytali, ale żeby wybrać się na wyprawę, trzeba odnaleźć jej organizatora :) Pomogą w tym zagadki, kilka sztuk zagadek. Każda kolejna zagadka podaje dokładniejszą lokalizację. Kto pierwszy mnie znajdzie, mam przygotowaną mała nagrodę

"W krainie gdzie ostatni przyjazny dom leży, w prawie prostej linii do samotnej wieży, gdzie widzący kryształ ongi przebywał, ruchy armii przeciwnika w długiej wojnie przewidywał."
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #24 on: March 09, 2015, 07:08:46 PM »

Temat umarł na chorobę zwaną w języku ludzi zapomnienie. Ale spróbujmy jeszcze jeden, ostatni raz. Wiem, że niektórzy na pewno odpadną, znaczy się, już odpadli (z własnej woli, żeby nie było że ja kogoś tutaj wyrzucam  :P ). Czy nadal są chętni na taką wyprawę? Zmieńmy trochę zasady zagadek. (Nie wiem, czy za trudne, nie jasne, nie doczytaliście o tym czy po prostu Wam się nie chciało bawić w zgadywanki). Spotkamy się w wyznaczonym terminie i wtedy zrobimy mały teleturniej. Proszę o info, czy z dawnych zainteresowanych ktoś dalej zostaje i czy może są jacyś nowi chętni.

Do zobaczenia na szlakach Śródziemia
Tajemniczy Poszukiwacz Przygód
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #25 on: March 10, 2015, 01:15:11 PM »

Cóż..jeśli o mnie chodzi, to chęci miałem, i nadal mam ogromne. Ale będąc z Wami szczery, to mam sporo do zrobienia przy moim guardzie, dlatego też chciałbym mu teraz poświęcić 100% uwagi. Może do Was kiedyś dołączę, a może będzie kolejna wyprawa, na którą już będę mógł iść. W każdym bądź razie - uważajcie na siebie, i udanych wypraw!
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #26 on: March 16, 2015, 12:13:59 AM »

No cóż. Źle się sprawy mają. Skład się poważnie skurczył. Szkoda, bo w dużej grupie raźniej. No i jak będzie za mało osób, to instancji nie zrobimy. Na ten moment, wygląda to tak.

Zielone "tak"
Przekreślone osoby odpadły na pewno.
Czerwone "raczej nie" (Są to osoby które nie powiedziały definitywnie nie")

Aktualny skład:
1. Tajemniczy Poszukiwacz Przygód (Champ)
2. Viferia (Beorning)
3. Morgahad (Hunter)
4. Sandrietta (Hunter)
5. Engril (Minstrel)
6. Kamilka (Lore-Master)
7. Torph (Burglar)
8. Maurycy (?)

Od osób nieoznaczonych żadnym znakiem, nie mam jeszcze informacji, ale postaram się do nich dotrzeć.

Tajemniczy Poszukiwacz Przygód
Pages: 1 [2]
  Print