Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przeniesione Krypty 01.07.2009  (Read 3522 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: June 29, 2009, 03:24:40 PM »

Nie wiem czy ekipa z odwołanego wypadu może w tym terminie więc proszę zgłaszać się od nowa (przy czym zastrzegam, że pierwszeństwo mają osoby z tamtego raidu).

Kostuch - heal
Gosiewski - rdps
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #1 on: June 29, 2009, 08:08:59 PM »

Loudmof Rudobrody - offtank
Nekromonger
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 66



« Reply #2 on: June 29, 2009, 08:21:32 PM »

I Bhartholomew - rdps
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #3 on: July 02, 2009, 09:28:47 AM »

Wczorajszy rajd, pomimo prawie bezproblemowego przejścia, chyba można uznać za porażkę... praktycznie zero lootu dla ekipy rajdowej.
Moim zdaniem system dropowania powinien uwzględniać jednak skład grupy "in plus" a nie "in minus". Wszystko co leciało praktycznie było dla innych klas niż skład grupy. I może jeszcze można to by było przezyć, gdyby nie BindOnPickup  >:(

Chyba Greater Wardy szybciej zdobędę na RvR zabijają xxx graczy z wysokim RR

thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #4 on: July 02, 2009, 09:31:20 AM »

taaa, cieszcie sie ze teraz GW mozna zdobyc po kilku runach, nawet jak nic fizycznie wypadnie. Wczesniej trzeba bylo zaliczac po nascie wyjsc  ::)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: July 02, 2009, 09:33:05 AM »

A, prawda, Ty byłeś tam pierwszy raz, więc nie wiesz... :>

Powiem tak: nic nowego. Mój WP był w kryptach i tunelach już kilkanaście razy i ma hełm+rękawiczki. I tak należy się cieszyć, że nie dropiło np. 2x ten sam przedmiot dla klasy nieobecnej na runie :P

W każdym razie jak już nauczę się więcej nt. tankowania w Kryptach, natłukę trochę lepszego sprzętu itd. to mogę spróbować chodzić częściej, na 1 tanka. Dzięki wszystkim za wypad.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: July 02, 2009, 11:13:08 AM »

Inkwizytorem byłem co najmniej kilkanaście razy w kryptach.

Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Na  pocieszenie mogę dodać, że na wczorajszym wypadzie przynajmniej obłowiłem się w sentinelki do salvagingu ;)

Dzięki wszystkim za obecność.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #7 on: July 02, 2009, 11:29:34 AM »

Niestety losowosc jest powalajaca - sa ludzie ktorzy na 1-2 runach maja komplet i tacy co po 20 runach maja braki...
Faktycznie prosciej moze byc zebranie renowna i medali na conquerora - ja tak zrobilem moim SL, bo bardzo zle wspominam ubieranie AM-a i IB...
Pages: [1]
  Print