Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Są chętni na Bation Stairs ?  (Read 3776 times)
Kyrathrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« on: October 26, 2009, 02:32:53 PM »

Witam.
Szybkimi krokami zbliżam się do 40 lvl i nie mam żadnego z wardów. Od pewnego czasu chodzę już a anihilatorze nadejdzie i właściwie spełniam już wszystkie warunki to zajęcia się wardami, mam pytanie - czy znalazła by się ekipa do wypadu na Bation Stairs, moim celem jest zdobycie seta bloodlorda i zaliczenie 5 razy Thar'Ignana. czy znajdą się może chętni ? szukam też osoby która poprowadziła by ekipę.

Pozdrawiam.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: October 26, 2009, 03:02:46 PM »

A z Anihilatora nie ma sie lesse wardów?
Coś się zmieniło w tym temacie?

Jesli masz 3/4 lesse wardy to olej BSa (tam ewentualnie po broń z PQ na środku się chodzi) i szukaj ekipy na Krypty/Tunele (jak już bedziesz miał 40lvl)
Kyrathrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #2 on: October 27, 2009, 09:36:09 AM »

To znaczy że nie muszę mieć zaliczonego wszystkiego tak jak pisze w ToK ? Ile muszę zaliczyć zadań z każdej części lesser warda żeby mieć każdą z części ? Sam anihilator wystarczy ? I jeszcze jedno - rozumiem że wyższy ward ma również efekty z niższego, nawet jeśli niższy nie został zaliczony ?

Pozdrawiam.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: October 27, 2009, 09:45:25 AM »

Wystarczy, że zaliczysz którekolwiek z zadań wymienionych w ToK, żeby otrzymac danego warda. Tzn jak założysz jadną częśc annihilatora to otrzymasz 1 warda.
Najczęsciej w tych zadaniach masz też wymienione założenie wyższej częsci (czyli możesz ominać aniihilatora, założyć conquerora bodajże co da Ci i greater ward i odpowiednik w lesser wardzie).

Zaliczanie wszystkiego było by pracochłonne.

Pamietaj jednak że żeby wyjśc na krypty/tunele musisz mieć 40lvl i powinienes mieć przynajmniej 3 lesser wardy (jak idziesz z dobrą ekipa wystarcza nawet dwa - ja tak zaczynałem ;) )

Kyrathrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #4 on: October 27, 2009, 09:57:39 AM »

Ok, dzięki za odpowiedź. Myślałem że będę musiał wszystkie pkt. z ToK farmić, ale skoro nie to nie jest źle.

Pozdrawiam.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #5 on: October 27, 2009, 01:54:00 PM »

Bloodlord jest fajny , ale ciezki do zdobycia w calosci ... w dodatku anni - 2 czesci masz za darmo (bank) lub prawie darmo (ah) , a reszte mozesz dostac od GMa za locki zon (jesli beda brane keepy) ... a pozniej to juz sentinel i reszta , wiec bezstresowo ... polecam trzymanie renown ranku w poblizu normalnego ranku , wtedy idzie ladnie sie ubrac w conquerora ...
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #6 on: October 27, 2009, 02:15:19 PM »

No chyba, że Ci royal crest wpadnie biegając w wb (tak jak mojemu Onufermu wczoraj) to sobie cały anni kupisz za medaliony ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #7 on: October 27, 2009, 02:30:40 PM »

no nie da sie ukryc - znam przypadek pewnego 36lvlowca z 6x royal crest itp itd ;) (a czlowiek przez te 72 ma 2x tylko ;) ) ... ale Kyrathrin chyba i tak z MM biega , wiec nie trzeba reklamowac ... Bastion jest fajny na pobieganie i odmiane od rvr w sumie (kilka przedmiotow jednak mozna przytulic - w tym slawetny niebieski pierscien za influence ;) i bron z 1 PQ srodkowej sciezki oraz plaszczyk - +morale , + crit , +costam i po 100+ resistow)
Kyrathrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #8 on: October 28, 2009, 09:27:39 AM »

Właśnie jestem już od pewnego czasu szczęśliwym posiadaczem całego seta anihilatora, choć powiem szczerze, że +2 lvl do asaultu wcale mnie nie urządza bo nie wdaje się w walkę wręcz, chyba że mi się kiedyś skirmish znudzi. W ogóle set taki sobie, powoli zbieram już invadera, no chyba że po drodze założę jeszcze conquerora. CO do BS to może faktycznie daruję sobie, choć bym zrobił przynajmniej całego inf, bo mam tylko pierwszą kropkę z tym pierścionkiem.

PS. Przy okazji mam pytanie - czy wszystkie przedmioty setowe które są mi niepotrzebne lub mam po kilka sztuk mają trafić do gildiowego vaulta ?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: October 28, 2009, 09:46:34 AM »

Jeśli ich nie nakładałes jeszcze to możesz, chociaż biorąc pod uwagę, że obecnie mały ruch jest w Twierdzy to równie dobrze możesz to sprzedać.
Pages: [1]
  Print