Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przewidywany Astronomiczny Spadek Aktywności  (Read 2484 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: May 07, 2012, 08:07:04 PM »

Witam jako że gwynbleidd pisał o swojej nieobecności w tym także dziale to i ja napisze dzisiaj zacząłem praktyki w Auchanie na które niestety muszę się stawić w stanie używalności i to na 6 rano przez pierwsze 2  tygodnie (przez 2 następne 4-5 rano jeszcze nie wiadomo) minimalnie 8h dziennie a sądzę że robota w rzeźni będzie raczej męcząca, więc będę wracał zrąbany jak koń po westernie (zastanawia mnie tylko jak ja mam się za miasto wg nich na 4 rano dostać), więc moja Ewentualna aktywność w grze będzie sie prawdopodobnie skupiała wokół weekendów. Ponadto jako że ostatnio nie miałem co robić w grze naszły mnie pewne wątpliwości czy przedłużać od razu subskrypcje czy czekać aż coś ciekawego się stanie (np patch 1.3), ale tę kwestię rozstrzygnę jak będzie bliżej końca suba a mam go do mniej więcej połowy czerwca jeszcze (praktyki zakładowe trwają do 6 czerwca)

Do zobaczyska i trzymajcie kciuki że słowa "Ogłaszam 0-10" usłyszeć mi przyjdzie tylko na ćwiczeniach (jak kogoś ciekawi jest to alarm dla personelu (poufna informacja to chyba nie jest xD, ale teraz wiecie, że jak usłyszycie ten tekst w Gdańskim Auchanie to lećcie pierwsi w kierunku wyjścia, będziecie mieć przewagę nad tymi co usłyszą alarm dla klientów  ;P(chociaż nie wiem czy alarmy ćwiczebne obejmują klientów (ale raczej tak sklepu bez nadzoru by nie zostawili)))

No to do usłyszenia & may the Force be with You
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: May 07, 2012, 11:27:16 PM »

No to pozostaje życzyć lekkiej roboty i zapału do pracy i wstawania ;].
Queil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #2 on: May 08, 2012, 10:30:34 PM »

Powodzenia Sennar i się nie skrzywdź przypadkiem ^^
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #3 on: May 26, 2012, 03:33:21 PM »

Raczej bankowo nie przedłużam suba bo leczę teraz zęby kanałowo (tydzień i już strata 200 zł), więc zwyczajnie bez szans żebym zdołał zachować ciągłość suba (zresztą i tak jak ostatnio patrzałem to byłem o 18 w gildii sam jeden online, a ilość memberów drastycznie spadła, więc chyba ciężkie czasy nastały (mówię o republice na Imperium się wtedy nie logowałem))

Zobaczy się jak będzie lepiej z finansami, w sumie TERA też jest fajna, a raczej 2 gier naraz opłacał nie będę. Pożyjemy, zobaczymy

May the Force be with Twierdza!
Pages: [1]
  Print