Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Campania w PvP  (Read 9598 times)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« on: March 25, 2014, 09:53:42 AM »

Ja większość z Was wie, przed wejściem do Cyrodiil trzeba wybrac campanie, w której chce się grać. Można ja ustawić jako "home" lub "guest". Proszę, żeby na początek wszyscy wybrali wersje "guest", a wstrzymali się z "home". W krótkim czasie po premierze ustalimy wspólną dla wszystkich campanie. Dzięki temu cała gildia będzie grała na tej samej campanii bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Adalbert
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19



« Reply #1 on: March 25, 2014, 04:12:57 PM »

kk
Nemeth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #2 on: March 28, 2014, 01:52:17 AM »

jak by coś nazwy kampanii zostały podane

http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/03/27/cyrodiil-campaign-names
Queil
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #3 on: March 28, 2014, 07:08:12 AM »

to prawda ale nas będzie obchodziła liczebność na danej kampani  dlatego musimy poczekać
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #4 on: March 28, 2014, 08:12:29 AM »

Zgadzam sie z Queil'em
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #5 on: March 28, 2014, 09:11:55 AM »

idziemy tam, gdzie będzie przewaga przeciwników, żeby im skopać tyłki :D
krepiak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #6 on: March 28, 2014, 09:24:23 AM »

dokładnie, chodzi o to żeby było ciekawie, nawet za cenę lania od czasu do czasu
Queil
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #7 on: March 28, 2014, 09:59:50 AM »

idziemy tam gdzie jest mniej więcej równowaga procentowa obecności wszystkich alliance i gdzie kolejki nie będą takie że wchodząc w 15 osób  wejdzie 6 a reszta będzie czekać godzinę
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #8 on: March 28, 2014, 10:45:00 AM »

Queil, mieliśmy się uczyć, a najlepiej się człowiek uczy gdy walczy z silniejszym przeciwnikiem... Potwierdzone info :P Wystarczy obejrzeć pierwsze z brzegu anime xD
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #9 on: March 28, 2014, 10:50:03 AM »

 ;D :o No tak Ah te anime ;)

http://kwejk.pl/obrazek/2028690
Nemeth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #10 on: March 28, 2014, 01:03:11 PM »

Zgadzam się z Xander'em (sory za skrócenie nicku :D ). Historia ( niekoniecznie Polski ) obrazuje to bardzo dobrze. Z silniejszym przeciwnikiem walczy się mądrzej. Jest więcej planowania, podchodów. Zaangażowanie słabszego jest kilkukrotnie większe, a zwycięstwo daje tysiąckrotnie większą satysfakcje.

A co do gier ( nie wiem czy ktoś grał ), przypomina mi się walka w Aionie po stronie Asmodian na serwerze Spartalos ( później Perento ). Tworzenie hord graczy z różnych legionów dowodzonych przez grupkę ludzi ( wiem jak to wyglądało bo byłem oficerem łącznikowym swojej gildi w czasie ataków na twierdze ).

Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #11 on: March 28, 2014, 07:03:24 PM »

Srry, nie podobie mnie się ten pomysł, kilka razy byłem już w sytuacji, "chodźmy tam gdzie przeciwnicy będą silniejsi, będzie fajniej... -> g...prawda po jakimś czasie przeciwnicy sa dalej silniejsi, a jest nas mniej (hehe, patrz historia Polski vs. Ruscy - dalej ich więcej i kolejny car=Putin znowu na tym wygrywa, sorki, za ten wtręt , ale nie mogłem się powstrzymać).

Moim skromnym zdaniem jedyna słuszna opcja, to trzeba iść tam gdzie jest sytuacja zrównoważona, wtedy jest git.
Queil
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 110



« Reply #12 on: March 28, 2014, 08:00:19 PM »

i tak zrobimy Redtide
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #13 on: March 29, 2014, 09:11:04 PM »

Tyle tylko, że liczebność nie idzie w parze ze skillem i doświadczeniem, więc tak czy siak bedzie to strzał na oślep. Wszystko okaże się dopiero jak ludzie zaczną dobijać do 50 lvl. Wybór kampani, w której jest po równo ludzi lub więcej przeciwników niczego nie gwarantuje. Może być bardzo łatwo, może być przesrane, lub po prostu fajnie i ciekawie. O tym zadecyduje ogarnięcie ludzi w danej kampani a nie ich liczebność. Znam paru takich ziomków co kupę lat grają w mmorpg, począwszy tak jak ja od lineage 2 a skończywszy na rifcie, terze. I co z tego jak koleś cały czas pve grał i pvp może parę razy na oczy widziały i to jeszcze w Lineagu :P 
Sheviq
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18



« Reply #14 on: March 30, 2014, 12:32:13 AM »

Tych kampanii jest obecnie wystarczająco bodaże na 20k graczy, czyli pewnie ustawili to pod ilość imperialnych preorderów, wdg mnie logiczne jest, że pewnie już za dwa dni dodadzą kolejne kampanie i to samo uczynią przed samą premierą, toteż zaczekałbym z ustawianiem sobie domowej kampanii dopóki cała gildia nie będzie miała możliwości przyłączyć się wspólnie do jednej.

A co do tego jakich chcemy mieć przeciwników - ciężko będzie to ustalić na wstępie co będzie w danej kampanii, najlepsi od pvp zaczną grę zapewne po osiągnięciu chociażby VR1, a trochę to każdemu zajmie..

Edit: Chociaż z drugiej strony jeśli zajmiemy sobie miejsca teraz od razu to będziemy grać z tymi, którzy zajmą sobie te miejsca na równi z nami - czyt. nie będzie przewagi nad innymi z tytułu wcześniejszego startu.. Jakby ktoś pisał się na takie coś to ja wybieram Bloodthorn :D
Pages: [1] 2
  Print