Pages: [1] 2 3 ... 10
 1 
 on: Today at 11:24:49 AM 
Started by Harni - Last post by Panda
Jeśli chodzi o przygotowanie, to mam naszykowane tokeny na +3 hope.
Nie wiem czy nie będzie wyskokiem zbyt wysoko gdybym/albo ktoś dobił 35 i wtedy by się zrobiło tokeny na 35 - wtedy będzie +4 hope (a do tego +1 z chusteczki) czyli byśmy prawie zlikwidowali debuffa. Szkoda tylko że ten co będzie miał wyższy ewentualnie możliwe że będzie psuł trochę zabawę wyższym dpsem/healem :/

 2 
 on: November 13, 2018, 07:50:37 AM 
Started by Soban - Last post by Huriel
W związku z Waszą decyzją o zmianie serwera, podanie nieaktualne 😔

Spoko, powodzenia na Anorze!

 3 
 on: November 13, 2018, 06:39:55 AM 
Started by Soban - Last post by Soban
W związku z Waszą decyzją o zmianie serwera, podanie nieaktualne 😔

 4 
 on: November 12, 2018, 10:40:02 PM 
Started by Harni - Last post by Falladriell
Dzisiaj robiliśmy Fornost, ale ostatniego bosa nie zrobiliśmy. Trzeba wrócić lepiej przygotowanym i osprzętowanym. To nie przelewki....

 5 
 on: November 12, 2018, 07:34:11 PM 
Started by Harni - Last post by hellsing
Patrz jakie flashbacki do starego lotro :P

 6 
 on: November 12, 2018, 07:32:30 PM 
Started by Harni - Last post by Morgus
Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze
Ale jak to? TY nie masz vipa?!

No nie mam od lat :D

 7 
 on: November 12, 2018, 11:24:01 AM 
Started by Harni - Last post by Huriel
Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze
Ale jak to? TY nie masz vipa?!

 8 
 on: November 12, 2018, 09:44:47 AM 
Started by Harni - Last post by Morgus
Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze

 9 
 on: November 11, 2018, 10:27:38 PM 
Started by Harni - Last post by Falladriell
Za nami pierwszy kinowy wypad na instancje na lvl - Great Barrows. Wkrótce GA i Fornost. Drżyjcie :D

Dokumentacja wraz z uwiecznieniem ciekawego efektu nie wczytanej tekstury schodów. Można powiedzieć, że walka nas uskrzydliła :D


 10 
 on: November 11, 2018, 08:31:02 PM 
Started by Harni - Last post by Panda
Bondur - co do narzekających - jak ktoś nie doczytał, że serwer jest progresywny a poza tym taki jak normalne, a nie klasyczny, to jego wina. Jeśli ktoś zamiast cieszyć się grą tylko wkurza, że widzi koniki i zagląda innym graczom pod sukienki, to raczej szedł z nastawieniem - albo ma być tak jak kiedyś, albo wszystko źle i niedobrze. Jak ktoś lubi być niezadowolony to powód się znajdzie. Jeśli ktoś chce dać grze szanse to może  się cieszyć takimi detalami jak przywrócone tylko na legendarny serwer questy ze starych prologów elficko/krasnoludzkich. Dużym wyzwaniem - dawno się tak nie namęczyłam na niskich lewelach!  I faktem, że jest naprawdę dużo ludzi. Jestem dobrej myśli i wierzę, że można się będzie tutaj dobrze bawić. A jak się losty tych serwerów rozwiną, tylko czas pokaże.


Nie zrozumiałaś. Nikt z zacytowanych przeze mnie nie porusza tematu LSów, które nie są klasycznym SoA. Pierwsza osoba nie spodziewała się tak walącej po oczach monetyzacji, druga pokazała upadek szybkich i nie do końca przemyślanych pomysłów. SSG tworzy serwer i ogłasza, że spowolni zdobywanie expa żeby dać namiastkę tego co było kiedyś, a także żeby wydłużyć nieco zabawę. Efektem tego jest (de)buff wyglądający jak Welcome Back Weekend i dający -40% na zdobywane doświadczenie. Jednocześnie działają wszystkie itemki przyspieszające zdobywanie expa otrzymywane przy późniejszych dodatkach, a w sklepie można zakupić odpowiednie scrolle . Niekonsekwencja albo syndrom mieć ciastko i zjeść ciastko :D Mi koniki nie przeszkadzają, a lv-rush bawi.

Powiem to ze swojego punktu widzenia... na normalnym serwerze zwykle (poza mainem) z pierwszej krainy nie wychodzę przed 50, potem cisnę trochę szkołę, a następnie jest farma Wargów.
Tylko co to za radość chodzić wokół mobów na szaro? Oczywiście zawsze można sobie zatrzymywać expa, ale to wygląda to trochę śmiesznie, bo latasz i nic z tego poza satysfakcją nie ma osoba robiąca (pomijam marne grosze albo gear który można sobie zrobić często lepszy).
Co się rzuca i to bardzo w oczy na LS, to fakt że nie dość że masz te -40% (czyli nawet jak mówisz ktoś sobie weźmie scrolla... tylko że przy 100% masz aż o 20% więcej expa niż byś miał normalnie, więc zwyczajnie uważam to za bezsens).
Nie oczekuj też nagle że osoby które tworzą grę będą instytucją charytatywną, oni też muszą mieć co do garnka włożyć, a też chodzi o to żeby dobrze zarobić. Świadczą nam usługę, za którą płacisz = ich napełniony portfel. Względem SSG trzeba powiedzieć że popełniają błędy, ale "nie myli się ten, kto nic nie robi". Robią dużo, bo nie dość że kombinują przy klasach - dostali w spadku poszatkowany rodzaj myślenia o statystykach, masakryczne różnice w gearze i w dpsie potrzebnym, masa zaniedbań graficznych - idź do Shire spójrz jak się zmienia, Bree (Tookland), Ered Luin. Wiele wiele innych rzeczy też zmieniają.
LS wydaje mi się że jest też trochę poligonem... widać że jak zrąbali z woundami, to teraz już trochę poprawili, ale też nie robią skrajności że było zbyt mocno, a potem nic nie robią. Teraz gryzą dotkliwie i trzeba uważać ale jest lepiej.

Pages: [1] 2 3 ... 10