Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Moze surowce beda niedlugo widzialne na mapie?  (Read 4527 times)
Radiel
Gość
« on: May 28, 2008, 11:04:13 AM »

Coś czuje ze za jakis czas surowce beda po prostu widzialne na mapie - powiem wam czemu tak myślę:
Przedwczoraj gra mi sie wywalila i po ponownym zalogowaniu w Wild Lands - widzialem wszystkie surowce na mapie!
Byly oznaczone malymi symbolami - np srebro bylo malym żółtym stosikiem, cotton - kłebkiem bawełny z kwiatostanem, ash - pozioma szara belka.
Krzyknalem na gildiowym ze fajnie iz zrobili surowce widzialnymi.
Przeszedłem do instancji a po powrocie okazalo sie ze surowcow znowu nie widac!! Zaluje ze nie zrobilem zrzutu ekranu ale myslalem ze to nowosc po patchu po prostu...
 Jestem pewien ze widzialem nieodkryte przeze mnie zloza rowniez, poniewaz postawilem kilka way pointsow a widzialem np kilka stert srebra na polnocny zachod w wild lands o ktorych wczesniej nie wiedzialem i nie byly przeze mnie oznaczone.
Tak sobie mysle ze skoro przygotowali znaki graficzne (a nie byly to zwykle symbole) dla surowcow to przymierzaja sie aby umiescic je na mapach jakos...
Albo beda automatycznie oznaczane po ich odkryciu...
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #1 on: May 28, 2008, 05:15:33 PM »

Albo beda automatycznie oznaczane po ich odkryciu...

taki był zamysł kiedyś

tak mi się poitain kiedys wyświetliło
http://img293.imageshack.us/img293/7218/clipboard01si5.jpg
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #2 on: May 29, 2008, 09:59:04 PM »

tak.. beda sie wyswietlac... nie wiem czy to bug.. ale jak sie jest w jednej lokcji dluzszy czas w jednej lokacji i wyloguje->zaloguje w niej to powinny sie pojawic ikonki.
Kirrliane
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99



« Reply #3 on: July 11, 2008, 10:56:51 AM »

Mi się wyświetlają ikonki surowcow, po ostatnim paczu.
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #4 on: July 11, 2008, 12:43:19 PM »

Mi również wczoraj i dziś wyświetlają się wszystkie surowce.
A oprócz tego wydaje mi się, że zwiększyli ilość mobów przeszkadzających w zbieraniu. :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: July 11, 2008, 12:44:56 PM »

W notkach z wczorajszego patcha jest napisane ze tak miało być. Surowce są widoczne na mapkach.  To dobrze. Ułatwia to nieco.

 
Nilhilien \ Laru
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #6 on: July 11, 2008, 01:03:54 PM »

Ja bym raczej powiedział że ułatwia to "leniuchom" co zbieractwem sie nie zajmowali. Teraz maja wszystko ma mapie w porównaniu do osób które spędzały czas na bieganiu i samemu wynajdowaniu złóż. Ale jest jak jest i jest good.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: July 11, 2008, 01:49:31 PM »

Ja bym raczej powiedział że ułatwia to "leniuchom" co zbieractwem sie nie zajmowali. Teraz maja wszystko ma mapie w porównaniu do osób które spędzały czas na bieganiu i samemu wynajdowaniu złóż. Ale jest jak jest i jest good.

;D Haha.  Jestem jednym z nich ;)
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #8 on: July 12, 2008, 02:38:17 AM »

surowce na mapie sa juz widoczne.


end of temat
Pages: [1]
  Print