Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Armorsmith - ostrzezenie!  (Read 4876 times)
Bethor
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 101



« on: June 03, 2008, 10:40:09 AM »

Chcialbym ostrzec wszystich chcacych zostac Armorsmithami o kosztach i komplikacji przetsiewziecia.
Podam - jako uzasadnienie - orientacyjne ilosci matrialow, potrzebnych do zamkniecia T1.1 i T1.2 (40/50 lvl):
Rough leather - ponad 200
Cotton - ponad 250
Silver - ponad 200
Copper - ponad 200
Ash - ok 30
Sandstone - mniej niz 10
Do tego nalezy doliczyc koszt spec kit-ow (ok 50s total).
Dla porownania dodam iz np. przy weaponsmithingu potrzeba jakies 25-30% tego  :P
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #1 on: June 03, 2008, 02:21:32 PM »

ale jaka satysfakcja jak sie to osiagnie :)
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #2 on: June 03, 2008, 03:37:36 PM »

dla mnie to raczej normalne, bo przecież :
crafcisz dla siebie np broń - robisz 1 ! item
crafcisz  dla siebie armor - robisz : chest, gacie,rekawice, naramienniki, pas, hełm i tarcze

z korzyści z danej profesji jaką  ma dany gracz po prostu wynika , że armorsmish musi byc trudniejszy

Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #3 on: June 03, 2008, 04:15:08 PM »

Ja z zakonczeniem wszystkiego co do tej pory moglem zrobic lvl 50 jako armorsmith nie mialem wielkiego problemu, wyszlo mi tak z 4- 5 h farmienia w przeciagu 3 dni. Fakt jest duzo wiecej zbierania niz u innych ale tez nie jest to jakas chora liczba.

Zobaczymy T :P
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #4 on: June 04, 2008, 09:58:18 AM »

nie jest aż tak ciężko wykraftować to wszystko.. trochę zbierania i gotowe.. kasy też trzeba w to sporo wtopić ale konia nie kupuję więc mogę investować w craft.. surowce łatwo zebrać, wystarczy późnym wieczorem wybrać się na jakąś dziwną instancję typu "iota" albo "epsilon" i zbierać.. surowce będą prawie pełne.. wkurza mnie tylko zbieranie skór.. trzeba sie trochę nastrzelać do tych prosiaków :P i rzadko kiedy lecą no ale cóż bez pracy nie ma kołaczy :P
Bethor
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 101



« Reply #5 on: June 04, 2008, 10:29:55 AM »

Zalecam strzelanie do zwierzat typu Prey - szybciej padaja a drop chyba ten sam. Wspolczuje tylko tym co nie maja broni ranged  :P.
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #6 on: June 04, 2008, 12:04:49 PM »

Ja natomiast polecam(juz do znudzenia na vencie :P)  zabijanie corupted bears w polnocno zachodniej czesci wild lands. Sa one niskolewelowe i chodza w grupkach co przyspiesza zabijanie szczegolnie jesli jestes mele. Robi sie to szybko i mechanicznie, mi tym sposobem zebranie skorek minelo blyskawicznie przy pasjonujacej rozmowie na vencie (bodajze na temat talentu muzycznego Malkava:D).
Guthwulf
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 108


« Reply #7 on: June 04, 2008, 10:32:37 PM »

A ja mam pytanko male. Czy na armorsmitha dosaje sie questa, takiego jak np. na craftowanie gemow (czyli zrob iles tam czegos?). Jezeli tak, to u mnie cos sie zchrzanilo, bo trener opowiada mi po krotce historie swojego zycia i nie daje zadnego questa. Nie mam pojecia jak to rozwiazac - wie ktos moze jak skasowac profesje i wziac jeszcze raz?
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #8 on: June 05, 2008, 12:18:45 AM »

Grinch - tam nie ma takich misków , więc może to inne miejsce- są tylko  Diseased i Seasoned Bears  ( 22-34 lvl) - ale  z nich także dość dużo skórek leci - zabiłem ich już sporo i dalej nie ma rare skórki
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #9 on: June 05, 2008, 10:11:26 AM »

Ja mogę kuszy używać (lvl50+) więc wystarczy się ustawić w miejscu gdzie prosiaki się respawnują i padają jeden za drugim :) Istna rzeźnia :P

W queście na pierwszy tier jakiś bug mi wystąpił bo po tym jak już oddałem wszystkie części zbroi npcowi to on każe mi znowu zrobić wszystkie clothy tak jakby ich nie dostał... także wtopiłem prawie setkę cottonu i trochę kasy.. I zbieramy od nowa..
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #10 on: June 05, 2008, 10:34:59 AM »

Moze mi sie nazwy miskow pomerdaly, ale napewno tam:P A co do rare to tak juz jest, kwestia malej szansy.
Pages: [1]
  Print