Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: PlayStation 3  (Read 25671 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #15 on: September 16, 2009, 08:51:16 AM »

A to nie od Lembasow, grafa się polepsza? Psychadeliczne Lembasy?
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #16 on: September 16, 2009, 08:52:42 AM »

Wysyp trolli na forum:)) Jak Flandzio robiles jako GM w Tibii rekrutacje, to zal sie bylo nie skusic ;D
P.S. I nie zasmiecaj forum o konsolach, blacharzu ;D
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #17 on: September 16, 2009, 08:53:58 AM »

Tibia ponad wszystko !!
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #18 on: September 16, 2009, 10:19:43 AM »

To ja może trochę naprostuje temat :P W piątek 18 września odbędzie się premiera NFS: Shifta, wszyscy trąbią o powrocie do formy twórców, a recenzje zdają się to potwierdzać. Swoją drogą w Empiku dostępny jest preorder, odblokowujący w grze bmw e92 m3 gt2 :P

A co do tibi; koleżanka na praktykach z leczenia uzależnień miała klienta "darzącego delikatną atencją" między innymi tą grę. Zgroza ;)   
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #19 on: September 16, 2009, 12:34:33 PM »

Trza przyznac ze kazde uzaleznienie jest zle ;] Yano ma Tibie, ktos inny ma samochody, inny jeszcze cos :)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #20 on: September 16, 2009, 12:37:52 PM »

Trza przyznac ze kazde uzaleznienie jest zle ;] Yano ma Tibie, ktos inny ma samochody, inny jeszcze cos :)

Mam nadzieje że nie zostałem uznany za fana motoryzacji i samochodów :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #21 on: September 16, 2009, 12:40:30 PM »

Uzależnienia nie są złe w swojej naturze.  Sa po prostu kłopotliwe czasem.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #22 on: September 16, 2009, 03:03:59 PM »

Ciekawe, ile osob nam uwierzylo, ze gramy w Tibie swoja droga ;D Tylko jedna osoba z tego forum gra tak naprawde, obecnie biega w Aion, i lubi pvp. Wiecej nie moge powiedziec ;)
No moze tylko, ze czesto krzyczy"Tibia ponad wszystko"  ;D

Wracajac do tematu, Collin jest miodzio, a NFS gralem w pierwsze czesci, jeszcze na PSone, a pozniej w jakas ze 2 lata temu, ale nie pamietam, ktora to czesc byla. Tytul wylecial mi z glowy, natomiast, wyscigi w miescie, panienki machajace do startu, jakos inne to bylo, niz te pierwsze NFS.
Ogolnie preferuje rajdy w terenie, z pilotem, wiec jakos tak padlo na Collina ponownie. Pamietam jeszcze ktoras czesc, gdzie Holowczyc byl pilotem, az milo wspomniec :)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #23 on: September 16, 2009, 10:11:53 PM »

NFS 2 (chyba dwójka) to była pierwsza gra jaką miałem na całej płytce cd! Szok normalnie, bo wtedy się jeszcze kupowało pakiety gier na cd, a tu takie monstrum co ponad 300mb ważyło. Pomyślałem wtedy że to fajny wynalazek taka gra na płycie bo miejsca na dysku nie zajmuje, strach pomyśleć bo dwie takie gry i dysk pełny :P

Swoja droga Shift jest już w Empikach, dostali przedpremierowo. Cena 179 zł - to ciekawe, równie tanio co na allegro. Ten wredny monopolista książkowy się postarał :P
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #24 on: November 30, 2009, 11:24:44 AM »

Grał już ktos w Dragon Age lub Borderlands? Jesli tak to prosze o opinie.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #25 on: November 30, 2009, 04:44:20 PM »

Ja sobie pomykam w Dragon Age - co prawda na Xbox360 ale różni się chyba tylko padem w ręku.
O samej grze nie będę się może bardzo rozpisywał - to można poczytać na serwisach o grach, jak dla mnie powrót do tego z czym zaczynałem czyli Baldur's Gate tylko w ładniejszej oprawie. Dla każdego fana rpg pozycja obowiązkowa.
Co do sterowania i grze na konsoli to trochę się tego obawiałem ale niepotrzebnie. Gra się na padzie bardzo przyjemnie - sterowanie podobne do tego z Mass Effect. Wszystko intuicyjnie i bardzo fajnie - brakuje troszkę większego podglądu całego terenu - czasem nie zauważam jakiegoś łucznika, który pruje z jakiegoś wzniesienia ;) Człowiek się skupia na tym co się dzieje koło drużyny i nie rozgląda aż tak bardzo na boki.
Walka pewnie też troszkę bardziej dynamiczna niż na PC, no i mam wrażenie, że jakaś troszkę prostsza niż w BG czy NWN. Chociaż z tego co czytałem to dlatego, że to właśnie konsola i sterowanie inne. Nie mówię, że jest bardzo łatwo - troszkę napocić się trzeba i wgrać tego sejwa 2-3 razy ale nie ma tak jak w poprzednich grach Bioware na PC, gdzie człowiek mógł popaść w depresję próbując podchodzić do jakiejś walki 20-30 razy.
Ogólnie polecam - bardzo fajnie i przyjemnie się gra na konsoli. Polonizacja też bardzo dobrze zrobiona - czasem tylko mówią troszkę inaczej niż w napisach ale zdarza się to sporadycznie i dotyczy tylko szyku zdania a nie innego sensu wypowiedzi.

Co do Borderlands niestety nie wiem - teraz ze strzelanek na tapecie cały czas MW2 :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #26 on: December 02, 2009, 09:13:09 AM »

MW2 to...?
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #27 on: December 02, 2009, 09:15:26 AM »

Modern Warfare 2?

http://modernwarfare2.infinityward.com/agegate.php
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #28 on: December 02, 2009, 09:28:15 AM »

MW2 wymiata , nic dodac nic ujac , gierka bomba:)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #29 on: December 02, 2009, 04:31:29 PM »

MW2 to...?
MW2 wymiata , nic dodac nic ujac , gierka bomba:)

Modern Warfare 2 - "wymiata" to za mało powiedziane :)
Singiel niesamowity (tylko krótki) a od multiplayera się ciężko oderwać - wciąga bardziej niż niejeden mmorpg :)
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print