Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: PS3 Move  (Read 3184 times)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« on: September 15, 2010, 11:20:16 AM »

Czy ktoś jest już w posiadaniu Move, jeśli tak, to jak wrażenia?
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #1 on: September 16, 2010, 05:20:50 PM »

Ja bym może zakupił, gdyby był chociaż jeden fajny tytuł wspierający to urządzonko.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #2 on: September 16, 2010, 10:29:03 PM »

Ja się chyba wstrzymam do czasu Killzone 3 który będzie toto cudo obsługiwał. Dawno temu czytałem też że ma wyjść łatka dla Killzone 2 ale niestety później w tym temacie już nic nie mówiono.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #3 on: September 25, 2010, 07:45:36 PM »

Od piątku zagrywam się korzystając z Move z rodzinką i muszę przyznać, że jest to jeden z najlepszych zakupów ostatnich lat. Zabawkę (podstawowy kontroler + nav stick + Start the Party + Sports Champions) zakupiłem w agard.pl po najtańszej cenie na rynku i co najważniejsze błyskawicznie dotarło do mnie zamówienie (nigdzie indziej nie był dostępny Move, nawet w salonach Sony).
Zabawa jest doskonała, kontroler bardzo wygodny (pady można wyrzucić do śmieci bo nieporównywalnie gorszy), bardzo szybko reaguje na ruch (minimalne lagi, może max 10 ms), bardzo precyzyjny. Jedyny minus, szczególnie w przypadku nav sticka, musziałem ładować już kabelkiem akumulator następnego dnia (chociaż być może nie był na full załadowany od kupna).
No i zdecydowanie polecam aby kupować od razu dwa "wibratory" ze świecącą końcówka ;P , bo zdecydowanie warto, jeśli chce się pograć z kimś. Nav stick w sumie potrzebny nie jest, bo wszystko można zrobić świecidełkiem.
Dość tego zachwalania, teraz czekam tylko na updaty i nowe tytuły na Mova :D
Durval
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Reply #4 on: October 03, 2010, 04:13:14 PM »

Ja kupilem z mysla o graniu w fpsy. Mam wii wiec pozostałe kwestie juz mnie tak nie rajcowały. Niestety jak na razie (testowałem tylko MAG 2.0) jest to kiepskie rozwiązanie. Może po dłuższym treningu da się na tym grac, może i nawet wygodnie tylko nie wiem czy stać mnie na takie poświęcenie :)
Pages: [1]
  Print